Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Dnia 29.07.2008 o 12:03, Alexx1 napisał:

No może, czasem wolę 3 normalne osoby, niż 7 szaleńców ;D

Tak, którzy malują swoje samochody na piekielny "rush" i przepychają się na każdym centymetrze drogi. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem gra mi się zawiesza od jakiegoś czasu, i jak się ją wyłączy to potem się zapisuje po wyjściu z domu nie wiadu ile.
Kompa mam dobrego wcześniej sie tak nie robiło nie wiem co to, No i co mam zrobić zwykle reinstalka pomaga ale nie chce mi sie tego robić co dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jupi! Jak dobrze pójdzie, to ja też się łapę na to spotkanie. Dzisiaj kupiłem kompa nowego (yeah!!!!), ale jutro będzie do odebrania. Lecz nie wiem, czy dam radę go wziąć, bo starzy gdzieś jadą w tym czasie:/ W najgorszym wypadku będę go miał pojutrze;) Nie mogę się doczegać TDU w full detalach ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uh, kiedy to ja ostatnio włączałem TDU. W wakacje robię sobie mały odpoczynek od gier, ale skoro szykuje się spot... tak, z pewnością przyjadę. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakim samochodem najłatwiej wygrać wyścig dookoła wyspy? Mam Ferrari F430 i niestety Koenigsegg, Pagani Zonda Zonda i Saleen S7 nie dają mi zbyt wielkich szans (przegrałem na ostatnich metrach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 16:20, Szperacz Robson napisał:

Jakim samochodem najłatwiej wygrać wyścig dookoła wyspy? Mam Ferrari F430 i niestety
Koenigsegg, Pagani Zonda Zonda i Saleen S7 nie dają mi zbyt wielkich szans (przegrałem
na ostatnich metrach).

Najlepiej chyba Enzo na 3 poziomie tuningu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 16:20, Szperacz Robson napisał:

Jakim samochodem najłatwiej wygrać wyścig dookoła wyspy? Mam Ferrari F430 i niestety
Koenigsegg, Pagani Zonda Zonda i Saleen S7 nie dają mi zbyt wielkich szans (przegrałem
na ostatnich metrach).

Szczerze? Lepiej wziąć motocykl. Mimo wszystko łatwiej nim jest się zmieścić w zakręty i ma lepsze przyśpieszenie niż Saleen. Kawasaki Ninja ZX10 albo Agusta czy jak jej tam. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najłatwiej jest kupić porządną brykę klasy A, ot co. Ja zrobiłem ten wyścig za pierwszym razem moim Ferrari Enzo i najbliższy przeciwnik był 10 minut za mną na mecie ^^
Z wyścigiem milionerów to już jest gorzej xD Kiedy go pomyślnie ukończyłem, to miałem zaledwie 5 sekund do pełnej godziny, to się perfekcja nazywa :P A jechałem oczywiście wspaniałym, krwistoczerwonym Enzo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 18:39, Szperacz Robson napisał:

A jak mogę odblokować motocykle?

Musisz odwiedzić/zobaczyć/odblokować/whatever wszystkie salony samochodowe na wyspie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyścig milionerów polecam pokonywać motocyklem, samochód jest większy toteż ciężej się nim manewruje, zaś motocyklem można łatwo minąć każdy pojazd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podczas wyścigu milionerów jeździ też ruch uliczny?
Pytanie odnośnie motocykli... Jest ktoś, kto gra na klawiaturze i jeździ nimi? Bo strasznie dziwnie mi się nimi kieruje, za nic nie mogę się wprawić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować