Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Dnia 11.07.2008 o 14:29, Adamo 55 napisał:

Tego też próbowałem. Kiera działa jak się ją podłączy przez chwile.

Cziwne ,że działa przez chwilę.. (?) Bardzo dziwne.. ,może to właśnie ta kierownica coś nie tak działa ? ,sprawdż inne kontrolery gier - joystick czy pad ,jeśli i one będą działać przez chwilę to coś niw w porządku z Systemem Windows i pewnie trzeba go od nowa przeinstalować :( (?) ,ale jeśli takie chwilowe działanie tylko z kierownicą to chyba się zepsuła....
Kup tą co sugeruję :SL-6697 a spodoba ci się funkcjonalność, skórzane obicie i ForceFeedback (choć w TDU nie działa...,ale inne ścigałki SUPER!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 18:25, Adamo 55 napisał:

Weź nie dobijaj nie mam kasy ostanie oszczędnośći wydałęm na tą ;/
A innych kontrolerów prócz kalwiatury nie mam

Jeśli sądzisz,że kierownica działała OK przed oddaniem kompa do serwisu i nic się z nią w międzyczasie nie stało.. ,hmm to by znaczyło ,że wina jest po ich "stronie" ,więc pozostaje zawieżć im kopma z kierownicą i niech zrobią by działała... Innego wyjścia nie ma ,hmm no chyba ,że chcesz się "bawić" w przeinstalkę CAŁEGO kompa :Systemu ,wszelkich aplikacji ,driverów ,itd ... brr :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 22:15, Adamo 55 napisał:

I komp bedzie stal 2 miesiac lol ;/

Jeśli ten serwis taki "powolny" i ..."wątpliwy" czy czegoś nie "spie..szą" to podpytać się czy gdzie indziej nie zrobią i szybciej i fachowiej... , a może nawet by szybciej dało by radę umówić się z danym serwisantem w domu -było by pewniej ,że nie będzie "powtórki" ,że w serwisie OK a w domu "bad".. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 22:15, Adamo 55 napisał:

I komp bedzie stal 2 miesiac lol ;/

A czasami to "działanie": kierownicy może nam "zepsuć" jakaś gra ,która akurat z tą kierownicą-lub danym driverem żle "współpracuje" :( Nie do uwierzenia ,że dopiero co tobie opisywałem sposób instalacji ,a tuż za par dni i mnie "dopadły" problemy z kierownicą.. L( A spowodowała to gra "GT Legend" ! I nie pomagało restart komputera, odłączenie/podłączenie kierownicy ,wyłączanie/włączanie w "Menedżerze urządzeń" !
Musiałem zrobić DOKŁADNĄ procedurę podłączania... : odinstalowanie obecnego drivera w "Dodaj/Usuń programy" ,wyłączenie kompa ,odłączenie przewodu USB kierownicy od kompa i jej zasilacza z sieci ,włączenie kompa ,włączenie zasilacza kierownicy do sieci ,podłączenie jej przewodu USB ,instalacja drivera do niej ,restart kompa ,"kliknięcie" na czerwony krzyżyk by ją włączyć w "Menedrzeże urządzeń"-> "Urządzenia interfejsu HID" i sprawdzenie jak działa w "Kontrolery gier"... i jest znowu dobrze ! uff :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 11:27, Adamo 55 napisał:

A mi kiera zaczeła działąć sama z siebie od dziś ;]

A ja sprawdziłem jak działa z "moimi" samochoówkami i poza TDU gdzie i poprzednio nie działał FF w innych jest OK ! :) I już miałem "wyrzucić" z kompa "GT Legends" gdy pomyślałem by sprawdzić jeszcze raz... -najwyżej znowu będę kierę instalował.... I dziwne ,ale i tu zaczęło wszystko dobrze działać ,choć zauważyłem że nie należy się upierać przy "podświetleniu" naszej kierownicy w ustawieniach sterowania w grze ,a jedynie "klikać" przyciski z kierownicy do dantch funkcji ,a i tak będzie działać ,nawet FF ! No to jest git :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2008 o 09:50, qwef napisał:

dla mnie TDU jest kaszaną, ponieważ nie można tuningować samochodów i kropka

A dla mnie rower marki X (najlepszy na rynku) jest do dupy, bo nie można na niego kalkomanii naklejać.

Mam pewien problem: otóż przeinstalowałem Windowsa, więc TDU też trzeba było. Ale... kierownica zaczęła źle działać (Microsoft SideWinder). Tzn. pedały chodzą cyfrowo. Nacisnę bardzo lekko - komputer odczytuje to jako gaz do dechy. Wszystko elegancko skalibrowałem i zainstalowałem sterowniki - nic nie daje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2008 o 09:50, qwef napisał:

dla mnie TDU jest kaszaną, ponieważ nie można tuningować samochodów i kropka

A dla mnie NFS: Carbon jest kaszaną, bo tandetne zderzaki robią krzywdę naprawdę pięknym autom.

Ile czekaliście na Shelby Cobrę Daytona Coupe? Bo ja od kilku miesięcy nie mogę jej złapać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2008 o 19:26, Adamo 55 napisał:

Mam pytanie czy na karcie ATI Radeon x550 TDU będzie chodził.?


Uciągnie i na full. Tylko bez HDR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2008 o 21:50, qwef napisał:

A dajcie sobie spokój. TDU to najgorsza gra w jaką grałem i kupiłem.

Tzn. ściągnąłeś z torrenta.

Ponawiam pytanie: Mam pewien problem: otóż przeinstalowałem Windowsa, więc TDU też trzeba było. Ale... kierownica zaczęła źle działać (Microsoft SideWinder). Tzn. pedały chodzą cyfrowo. Nacisnę bardzo lekko - komputer odczytuje to jako gaz do dechy. Wszystko elegancko skalibrowałem i zainstalowałem sterowniki - nic nie daje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2008 o 21:54, Mściwój napisał:

Ponawiam pytanie: Mam pewien problem: otóż przeinstalowałem Windowsa, więc TDU też trzeba
było. Ale... kierownica zaczęła źle działać (Microsoft SideWinder). Tzn. pedały chodzą
cyfrowo. Nacisnę bardzo lekko - komputer odczytuje to jako gaz do dechy. Wszystko elegancko
skalibrowałem i zainstalowałem sterowniki - nic nie daje...


Zrób reinstal TDU. Wiem, że robiłeś to przed chwilą ale zrób jeszcze raz. I to samo z oprogramowaniem kiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 21:24, Davw napisał:

Ps. gra ktoś jeszcze w TDU??


Full ludzi :D
Szczególnie teraz, kiedy CD-projekt wypuścił TDU w taniej serii ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować