Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Mi osobiście największy problem z czasówek sprawił "Dzień Ferrari" czy jakoś tak. Nie wiem czemu, wszyscy moi znajomi nie mieli z nim kłopotu, a ja się męczyłem z nim jak nie wiem .. Z trudniejszych to jeszcze Tantalus, Maserati, i coś na motocyklu. Nie pamiętam nazw, nie pamietam nawet kiedy ja to wszystko robiłem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie dotyczące klubów. Czy jest ktoś z Was członkiem, bądź założycielem klubu, w którym dużo ścigacie się klasykami z klasy G? Mam parę takich wozów w garażu i chciałbym je trochę bardziej wykorzystywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2009 o 19:58, Kimin napisał:

A ja mam pytanie dotyczące klubów. Czy jest ktoś z Was członkiem, bądź założycielem klubu,
w którym dużo ścigacie się klasykami z klasy G? Mam parę takich wozów w garażu i chciałbym
je trochę bardziej wykorzystywać.


Wiem, że MG jeździ różnymi klasami wozów. Zaproponuj poprostu spotkanko gdzie, kiedy, jakim wozem, i ktoś się może odezwie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2009 o 18:39, RazorBMW napisał:

> A ja mam pytanie dotyczące klubów. Czy jest ktoś z Was członkiem, bądź założycielem
klubu,
> w którym dużo ścigacie się klasykami z klasy G? Mam parę takich wozów w garażu i
chciałbym
> je trochę bardziej wykorzystywać.

Wiem, że MG jeździ różnymi klasami wozów. Zaproponuj poprostu spotkanko gdzie, kiedy,
jakim wozem, i ktoś się może odezwie. :)


MG nie jeździ, bo prezes sie uczy do matury :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie mam pewien nie ciekawy problem w TDU ;( Otóż kupiłem wczoraj kierownice Logitech Wingman Formula Force Gp i w TDU nie potrafię jej skalibrować. Dokładnie chodzi o to ze aby jechac prosto muszę ja przekręcić jakieś 40 stopni w prawo :/ Pewnie pomyślicie ze ze mnie jakis noobek ;P ale wiem jak się ustawia deadzony a poza tym w rFactor i Dirt kierownica chodzi idealnie...zero ściągania czy jakis opóźnień :0 i teraz nie wiem czemu mam ten problem w TDU :( mam ang. wersje TDU i jest tam opcja linearity i nawet gdy dam wskaźnik do oporu w któraś ze stron i tak mnie ściąga.Proszę o jakaś pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W TDU kierownica kalibruje się sama. Przypisz jeszcze raz skręcanie w lewo/prawo kręcąc ją do oporu przy tym. I nie ruszaj kierownicą, gdy wchodzisz do tego menu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie stary :):) wszystko jest juz super ;) ale mam jeszcze jedno pytanko do Ciebie nie związane z tematem :) wiem ze odsyc lubisz samochodowki :) i ostatnio stalem sie nabywca rFactor i pobralem do niego mod F1 na ten sezon.Zainstalowalem i niby bolidy sa ale wyglad zegarów itd mam takie jak w podstawowej wersji rfactor:( wiesz moze jak to wszystko dopicowac ??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam zainstalowaną wersję z top sellera (czy jakoś tak) wgrane wszelkie dostępne poprawki z gram.pl i mam kilka problemów.
1. podczas wyścigów dość często uderzam w coś niewidzialnego i od razu mam komunikat że zrobiłem wykroczenie itd. w przypadku trudniejszych zawodów to pozamiatane.
2. podczas normalnej jazdy - autka sterowane przez Ai zachowują się dziwnie tzn. nagle zatrzymują się lub bardzo szybko nie naturalnie zmieniają pasy ruchu
3. nie wiem czy to błąd czy tak ma być ale zacina mi się skrzynia biegów w grze - tzn. gram na manualnej (we wszystkie ścigałki gram na manualu) - i b.często wbijam bieg wyżej i nic kilka kliknięć pomaga dopiero - frustrujące

Od razu napiszę że grę już 2 razy przeinstalowywałem - zgodnie z tym co opisane jest w pomocy - patch 1.66A wgrany i nic. Znacie może jakieś rozwiązanie - albo może jakieś mody do gry - coś co może pomoże.
Co do kompa jak by ktoś pytał to b. ponad zalecany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2009 o 07:44, Karanthir666 napisał:

> CIACH
A gra oryginalna?


nie pirat ściągniety z torrenta wczoraj i 9.50 i pewnie crack zły i tak postanowiłem zapytać na forum wydawcy a co może się uda.......
człowieku zastanów się co piszesz !!! - albo lepiej przeczytaj dokładnie co ja napisałem
zresztą najlepiej mierzyć innych swoją miarą.

cytat "Mam zainstalowaną wersję z top sellera (czy jakoś tak) wgrane wszelkie dostępne poprawki z gram.pl i mam kilka problemów."


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I TDU załatwił mi kompa chyba na amen, wywalił z błąd z Blue Screenem, na którym napisany był błąd krytyczny, a komp długo się uruchamia.


PS Puki co piszę z mojego brata lamtopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2009 o 09:56, scott napisał:

cytat "Mam zainstalowaną wersję z top sellera (czy jakoś tak) wgrane wszelkie dostępne
poprawki z gram.pl i mam kilka problemów."

Sorki, nie czytałem dokładnie. Nie usunąłeś przypadkiem ruchu ulicznego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2009 o 11:32, Karanthir666 napisał:

> cytat "Mam zainstalowaną wersję z top sellera (czy jakoś tak) wgrane wszelkie dostępne

> poprawki z gram.pl i mam kilka problemów."
Sorki, nie czytałem dokładnie. Nie usunąłeś przypadkiem ruchu ulicznego?

nie wszystko mam na max ustawione bo komp dobry i poco wyłączać skoro można oczka nacieszyć.

Tylko to dziwne zachowanie - gram na Viście x64 bit . ale to chyba nie powinno być problemem.
A zapytam czy może kolejności instalowanie patchy ma znaczenie ?
u mnie było tak
1. Gra
2. mini patch - ten co usuwa błąd gry jak się wjedzie jakiś tam region
3. patch 1.66a

może tego mini nie trzeba ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2009 o 12:09, scott napisał:

Tylko to dziwne zachowanie - gram na Viście x64 bit . ale to chyba nie powinno być problemem.
A zapytam czy może kolejności instalowanie patchy ma znaczenie ?
u mnie było tak
1. Gra
2. mini patch - ten co usuwa błąd gry jak się wjedzie jakiś tam region
3. patch 1.66a

może tego mini nie trzeba ?

Nie jestem pewien, ale ten mini patch jest chyba zawarty w 1.66a. Ale to nie ma najmniejszego znaczenia. Ta miniówa podmienia jeden plik (nawet nie exe), a nie modyfikuje całą grę. Problem musi leżeć gdzieś indziej. Może znajdź kogoś kto ma XP-ka, zainstaluj u niego grę i zobacz jak działa. Może być to wina kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, Pu''uloa fix nie jest zawarty w 1.66a.

Co do problemu - dość często spotykany. W trybie FR jest to zazwyczaj spowodowane złą synchronizacją trafficu pomiędzy graczami (czyli że u Ciebie pojazd jest np. na pasie środkowym, a u innego gracza na lewym). Ewentualnie jakiś inny gracz może mieć wyłączony traffic, wtedy zdarzają się też widma (traffic którego nie widać).

Nie wiem czym w wyścigach single są spowodowane te uderzenia w niewidzialne przedmioty (przypuszczam, że mimo wszystko też coś z serwerami), natomiast też jest to dość popularny problem.

A poza tym..AI w TDU jest głupie : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2009 o 19:07, igorn55 napisał:

Nie, Pu''uloa fix nie jest zawarty w 1.66a.

Co do problemu - dość często spotykany. W trybie FR jest to zazwyczaj spowodowane złą
synchronizacją trafficu pomiędzy graczami (czyli że u Ciebie pojazd jest np. na pasie
środkowym, a u innego gracza na lewym). Ewentualnie jakiś inny gracz może mieć wyłączony
traffic, wtedy zdarzają się też widma (traffic którego nie widać).

Nie wiem czym w wyścigach single są spowodowane te uderzenia w niewidzialne przedmioty
(przypuszczam, że mimo wszystko też coś z serwerami), natomiast też jest to dość popularny
problem.

A poza tym..AI w TDU jest głupie : D


skoro tak mówisz - to trudno przeżyje jakoś, w sumie nie gram maniakalnie tylko do 30min jak mam troche czasu na granie - nic poczekam na tdu2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy chcę zagrać w jakiś wyścig online to wyskakuje komunikat: nie można znaleźć gier zgodnymi z twoimi preferencjami. Co mam zrobić aby móc zagrać po sieci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zawsze możesz grać po sieci w TDU. Jeżeli chcesz się ścigać w wyścigu online musisz poczekać, aż inny gracz taki wyścig zrobi lub samemu założyć wyścig i czekać na pozostałych graczy. A to, że nie możesz znaleźć gier zgodnych z twoimi preferencjami znaczy tyle, co to, że w tym wyścigu nie ma żadnych innych graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować