Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Mam dla wszystkich forumowiczów tragiczną wiadomość...
Każdy kto chce kupić Megapaka do TDU może już nie zdążyć gdyż zaprzestano jego produkcji na polskim rynku.
Będzie teraz produkowany zestaw podstawka z dodatkiem.
I to akurat jak chciałem kupić...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 17:58, maciofacio napisał:

I to akurat jak chciałem kupić...........

Nie sądzę aby był z tym problem jeszcze przez długi czas - różne sklepy na pewno mają na stanie mniejszą lub większą ilość samych car packów i nie zejdzie im ona ot tak z dnia na dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, szkoda, bo mogliby wrzucic samego carpacka do Extra Klasyki - myślę ze za sam dodatek tego typu, który niewiele wnosi do rozgrywki, 20 zł to odpowiednia kwota ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 23:05, kolektor napisał:

Eh, szkoda, bo mogliby wrzucic samego carpacka do Extra Klasyki - myślę ze za sam dodatek
tego typu, który niewiele wnosi do rozgrywki, 20 zł to odpowiednia kwota ;)


Gdybyś grał tyle co ja i kilku moich znajomych z klubu to byś dziękował, że CP wyszedł w ogóle w Polsce, bo np. bardzo dużo osób kupiło go jeszcze na oficjalnej stronie i przerabiało TDU na ang. wersję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 23:35, Davw napisał:

Gdybyś grał tyle co ja i kilku moich znajomych z klubu to byś dziękował, że CP wyszedł
w ogóle w Polsce, bo np. bardzo dużo osób kupiło go jeszcze na oficjalnej stronie i przerabiało
TDU na ang. wersję.

Ale tyle nie gram :) W TDU gram jedynie okazjonalnie, moją miłością jest CoD4 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 12:01, kolektor napisał:

Ale tyle nie gram :) W TDU gram jedynie okazjonalnie, moją miłością jest CoD4 ;)


To polecam się pobawić w mody czyli naprawdę banalną podmianę plików dzięki czemu możesz się cieszyć nowymi starymi autami lub tuningować je wizualnie. Jeżeli naprawdę Ci szkoda tych 39zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 14:00, Davw napisał:

To polecam się pobawić w mody czyli naprawdę banalną podmianę plików dzięki czemu możesz
się cieszyć nowymi starymi autami lub tuningować je wizualnie. Jeżeli naprawdę Ci szkoda
tych 39zł.

O, ciekawe. Zaraz ich poszukam na necie, nawet nie wiedziałem że coś takiego jest ;) A 39zł mi szkoda dlatego, że nie jak już pisałem nie gram w TDU tak często by wydawać tyle kasy na carpacka - za 39zł mogę mieć nową, dobrą grę z jakiejś reedycji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 14:12, Pablo1989 napisał:

Chce sobie TDU kupić, ale zanim kupię chce wiedzieć czy jest samochód BMW M3 E92 ?

Nie, nie ma go. W ogóle nie ma BMW w TDU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 17:22, MTSMAFIOSO napisał:

Odblokowałem porty, bo lagowało mi innych graczy, a teraz w ogole grac nie mogę :/

Cóż, ostatnio serwery TDU podupadły i szansa na połączenie się graniczy z cudem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 17:32, Michał Raven napisał:

Cóż, ostatnio serwery TDU podupadły i szansa na połączenie się graniczy z cudem.


Czy to aby na pewno to? 5 minut wcześniej z połączeniem nie miałem żadnych problemów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 17:39, kolektor napisał:

Ok, dzięki. Na pewno wybiorę parę fajnych bryczek :D


Osobiście to polecam podmiany typu - stary na nowy model. A po za tym to lepiej bawić się w tuning wizualny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 17:47, MTSMAFIOSO napisał:

Czy to aby na pewno to? 5 minut wcześniej z połączeniem nie miałem żadnych problemów :/

Tak, bo jak już wcześniej pisałem połączenie z serwerem TDU graniczy z cudem. I raz się udaje albo i nie. Trzeba próbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co się dzieje z tymi głupimi serwami!! Człowiek chce sobie pograć po ciężkim dniu a tu nagle się nie da... Czyżby ATARI dopadł kryzys i tną koszt poprzez likwidowanie serwerów czy też może nagle wszystkim się przypomniało o TDU i wszyscy na raz grają jak to było w wakacje. WTF?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 18:18, maciofacio napisał:

Co się dzieje z tymi głupimi serwami!! Człowiek chce sobie pograć po ciężkim dniu a tu
nagle się nie da... Czyżby ATARI dopadł kryzys i tną koszt poprzez likwidowanie serwerów
czy też może nagle wszystkim się przypomniało o TDU i wszyscy na raz grają jak to było
w wakacje. WTF?!


To nie Atari, to GameSpy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi podać jakiś sprawdzony sposób na spotkanie kolegi w grze? ;( Chcę pograć z dwoma kolegami, jedziemy w to samo miejsce, czekamy, już widzimy się na mapce, ale w grze samochodu wciaż nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować