Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Dnia 21.02.2009 o 15:21, kolektor napisał:

Możecie mi podać jakiś sprawdzony sposób na spotkanie kolegi w grze? ;( Chcę pograć z
dwoma kolegami, jedziemy w to samo miejsce, czekamy, już widzimy się na mapce, ale w
grze samochodu wciaż nie widać.


Próbujesz i próbujesz się dołączyć, aż w końcu się uda.
Chociaż teraz jest baardzo ciężko, w końcu ostatnio serwery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was posiada Logitecha MOMO i jakie jest jego zdanie na jej temat??

BTW serwy już pięknie działają wszystko w porządku i w końcu można połączyć się z serwem kumpla po max 3 próbach a nie jak wcześniej po miliardzie a i tak nie zawsze wychodziło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 18:33, maciofacio napisał:

Czy ktoś z was posiada Logitecha MOMO i jakie jest jego zdanie na jej temat??


Ja grałem na tej kierownicy jakieś 3-4 lata i było cudownie. Niestety chyba ze starości wystąpił problem z dodawaniem gazu i musiałem ją sprzedać. Teraz jeżdżę na Driving Force GT i jest jeszcze lepiej.
Jeśli masz szansę kupić w okazyjnej cenie, to bierz. Jednak DFGT po kilku miesiącach użytkowania wydaje mi się lepszą kierownicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AAAA!!!! OSZALAŁEM!!! Screeny i concept-arty z nowego TDU2!!!!!

Tutaj macie więcej info:
http://www.forzacentral.com/forum/showthread.php?t=31230
http://www.tdu.com.pl/viewpage.php?page_id=10

Wiedziałem doskonale, że wyjdzie TDU2, szczególnie po tym, jak Eden Games regularnie na swoich stronach zamieszczało informacje, że przyjmą nowych programistów/grafików etc.

PS. Sory za te wykrzykniki i dużą czcionkę, ale to moja najulubieńsza gra, mam nawet w nicku swoim frazę ''tdu''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

;] Cóż mogę rzec... !!:D

Nareszcie po wielkiej tajemnicy i kilkuletnim oczekiwaniu Atari puściło parę z ust. Podobno premiera w tym roku, więc jeszcze bardziej nie mogę się doczekać. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi to wygląda na fejki, nie mam podstaw by wierzyć temu gościowi. Zbyt to jest wszystko podobne do pierwszego TDU, menu to już w ogóle mnie rozbawiło jak cholera :D. Nie ma się czym podniecać póki oficjalnych screenów nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 18:59, ak.47 napisał:

Mi to wygląda na fejki, nie mam podstaw by wierzyć temu gościowi. Zbyt to jest wszystko
podobne do pierwszego TDU, menu to już w ogóle mnie rozbawiło jak cholera :D. Nie ma
się czym podniecać póki oficjalnych screenów nie będzie.

Dobra, po pierwsze to się trochę późno z tym info skapnąłem, że są screeny i concept-arty z tdu 2 - było to już z tydzień czasu w necie.
Po drugie - http://tdu.gram.pl/news.php <- tutaj macie dużo więcej info
Co ważne: strona http://testdriveunlimited2.com jest już zajęta, tak więc są podstawy do tego by sądzić, że to prawdziwe screeny.
Druga sprawa: zauważ, że nie ma nawet bety jakiejkolwiek, gra jest jeszcze w fazie produkcji tak więc początkowo tdu 2 może być bardzo podobne do tdu 1, bo nadal ulepszają engine tdu dla potrzeb tdu 2.
Nie sądzę, że te screeny to fake.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 19:22, fifomaniak napisał:

To jest z początku tworzenia gry, screeny mają rok, jeśli nie dwa lata. Teraz gra może
wyglądać zupełnie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sry za dubla ale coś sie z netem dzieje, nie mogę powyższego postu edytować ;/

Kupił ktoś Car packa? Jeśli tak to niech powie czy warto. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2009 o 07:21, Adamo 55 napisał:

Kupił ktoś Car packa? Jeśli tak to niech powie czy warto. :]

Wiele osób go kupiło i śmiało można powiedzieć, że warto. 45 nowych samochodów i 1 motocykl za 39,90zł to przystępna cena. Ja osobiście polecam. Zwiększa przyjemność z gry. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Megapack wymiata, naprawdę warto tylko tyle że leksusy są do bani. Da się przełknąć.

Mam 2 problemy z TDU:
1. Po wyłączeniu gry odkryte drogi się nie zapisują i zostaje stan jak przed odblokowaniem, ale misje które zrobiłem na chwilowo odblokowanej trasie pozostają zrobione a licznik kilometrów się nie cofa
2. Kupiłem sobie wywalonego w kosmos Logitecha Drive FX Axial Feedback Wheel pod Xbox''a 360, zainstalowałem stery, w TM United Forever działa, w Colinie 5 też działa bez zarzutów a w TDU nie mogę jej skonfigurować. Ponadto jak w opcjach przywócę domyślne sterowanie, potwierdzę i wyłączę grę to po jej ponownym włączeniu znowu są te ustawienia sprzed reseta.

O co kaman??
z góry dzięki za pomoc ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ostatnio napisał, że może być problem z zakupem samego Megapacka, gdyż został on wycofany z produkcji. Bez obaw, dzisiaj byłem w MM i na półce leżało 5 pudełek z samym dodatkiem. Kto jeszcze nie zakupił, niech więc pędzi do sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy w TDU da sie pograc sensownie na padzie..? Mam logitech rumble pad 2. Czy raczej potrzebna jest kierownica..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2009 o 20:50, nekromanta7 napisał:

czy w TDU da sie pograc sensownie na padzie..? Mam logitech rumble pad 2. Czy raczej
potrzebna jest kierownica..?


Jak dobrze skonfigurujesz to powinno być super. Osobiście preferuje kierownice ale wiele osób chwali pady i całkiem nieźle pocinają na nich

P.S. Odpowie mi ktoś na mojego poprzedniego posta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2009 o 20:50, nekromanta7 napisał:

czy w TDU da sie pograc sensownie na padzie..? Mam logitech rumble pad 2. Czy raczej
potrzebna jest kierownica..?


Spokojnie się da, nawet gra się bardzo przyjemnie, a jeśli chodzi o motory to jest imo nawet lepiej niż na kierownicy. ;)

maciofacio - wersja na PC czy na X360? w każdym razie, spróbuj przeinstalować grę, a może save się uszkodził? wcześniej też tak było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2009 o 10:55, KAROLMACIEJ napisał:

maciofacio - wersja na PC czy na X360? w każdym razie, spróbuj przeinstalować
grę, a może save się uszkodził? wcześniej też tak było?

Save w porządku bo zapisuje nowe domy i samochody. Przeinstalowałem grę i nie pomogło. Kiera jest pod Xbox''a 360 ( dokładniej masz tu http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=46591&u=1#end ) stery zainstalowane, jak pisałem w innych grach działa.

EDIT: Przecież masz tam jak byk napisane że kiera jest pod Xbox'a ale po zainstalowaniu sterów PC też ją trawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować