Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

I co z tego, skoro na te stany cenowe wersja podstawowa jest nawet fajna (tylko ŻAL, że się tym tak wychwala CDP), bo mapka i poradnik to w sumie miłe dodatki (mapkę powiesisz, poradnik dla laików jest, chyba, że poczytasz podczas instalacji :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>lol

Zapraszam na wikipedię :) A tak na szybko to jest to symulacja ludzkiego oka- jeśli patrzysz w ciemne miejsca, obraz się rozjaśnia, natomiast w jasnym otoczeniu jest przyciemniony. W połączeniu z Bloom- rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do mapki to fajna sprawa .Akurat mam monitor ustawiony w strategicznym miejscu i jeżeli spojrzę 70 stopni w górę będę miał przed oczyma mapę całej wyspy .:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już nie mogę się doczekać...aż mnie tak dziwnie mierzwi ;) jeszcze jak się dowiedziałem o tym HDR to aż mi się ręce tręsą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 22:26, Przemoo08 napisał:

Pisałem powyżej ehhhh...
Procek 3Ghz
2x512RAM
GeForce 6600gt 128 Mb :)


Jak juz wczesniej pisalem. Nie nacieszysz sie HDR. Do tego wymagane sa bardzo mocne sprzety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.03.2007 o 22:27, Jester napisał:

Jak juz wczesniej pisalem. Nie nacieszysz sie HDR. Do tego wymagane sa bardzo mocne sprzety.

Trudno....ale przynajmniej pogram sobie na low albo może jak sie uda na medium. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG dopiero wakacje !? Łączę się z tobą w bólu i współczuje. Dla mnie te najlbiższe tygodnie do czasu premiery będą chyba najdłuższymi tygodniami jakie przeżyłem. a już jakiś czas egzystuję na tym świecie :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 22:29, Przemoo08 napisał:


> Jak juz wczesniej pisalem. Nie nacieszysz sie HDR. Do tego wymagane sa bardzo mocne sprzety.

Trudno....ale przynajmniej pogram sobie na low albo może jak sie uda na medium. :)


Ludzie, czytac a nie gadac. Pisalem ze na tym sprzecie co masz pojdzie Ci na High w 1024 ale bez HDR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 22:39, Przemoo08 napisał:

Wiesz,jakoś nie mogę uwierzyć że mi pójdzie na high,ale cóż,mogę się mylić.Pożyjemy zobaczymy.


Mam taki sam sprzet i na takich ustawieniach gralem. Kwestie wiary zostawiam na inna godzine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O grafice już mówiliśmy a chciałbym zapytać o dźwięk a konkretni o dźwięk przestrzenny 5.1 ostatnio kupiłem sobie odpowiednie głośniki i ciekawi mnie ta sprawa. Czy występuje on w grze i jakiej jest jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 23:52, Roan Shyrne napisał:

O grafice już mówiliśmy a chciałbym zapytać o dźwięk a konkretni o dźwięk przestrzenny 5.1
ostatnio kupiłem sobie odpowiednie głośniki i ciekawi mnie ta sprawa. Czy występuje on w grze
i jakiej jest jakości.


Jednym działa innym nie :] , czasami bywa taki problem z dźwiękiem, iż w ogóle go nie ma ale ujdzie jakoś
Podobne efekty jak w NFS nowych, jazda po autostradzie blisko latarni daje efekt dźwiękowy zagrasz i usłyszysz ;)
Ogólnie same efekty dźwiękowe stoją na wysokim poziomie, dźwięk otoczenia, silników nooo i Pagani Zonda :D
Muzyka ? nie pytaj mnie bo tylko jeden kawałek mi się spodobał, resztę wywaliłem i gram na winampie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 07:38, Łukasz007 napisał:

Ogólnie same efekty dźwiękowe stoją na wysokim poziomie, dźwięk otoczenia, silników nooo i
Pagani Zonda :D

E tam, za bardzo syczy, wolę warkot 8-cylindrowego silnika z Koenigsegg CCX :D V8 najlepsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować