Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Dnia 12.03.2007 o 13:44, Wojtek_17 napisał:

Siema mam pytanie do was , da się wysiąść z samochodu ?

Tylko w domu/sklepie/salonie. Jak masz na myśli wysiadanie takie jak w serii GTA to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to dziwne ale martwiłem się że mam za wolny komputer i już w nowego Test Drive nie pogram a tu dziś zobaczyłem że za parę dni jest premiera na Playstation 2. Po prostu od razu uśmiech na twarzy. Wiecie może czy multyplayer też będzie na PS2 taki jaki ma być na innych konsolach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W wersji na PS2 i na PSP, zabraknie:motorów, cyklu dnia i nocy, ferrari, oraz w wersji na psp widoku z kokpitu.
Nie wiem jak w werji na PS2, ale ja mam tą gre na PSP, i jest tryb multiplayer.Więc w wesji na PS2 pewnie też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 14:29, NuGGet napisał:

thx. oj ale raczej sobie nie zagram;/ te gry nie moga miec mniejszych wymagan??:P


ja tam nie narzekam :) moze nawet pogram na high detalach na mojej nowej maszynce do gier...

athlon 64 3500+
2x 512mb DDR2
GF 7600 GS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 14:31, Zauri napisał:

> thx. oj ale raczej sobie nie zagram;/ te gry nie moga miec mniejszych wymagan??:P

ja tam nie narzekam :) moze nawet pogram na high detalach na mojej nowej maszynce do gier...

athlon 64 3500+
2x 512mb DDR2
GF 7600 GS

a ja za to nie za bardzo;/ moj komp:
AMD Athlon 2000+
256ram
ATI Radeon 9200 GeCube 128mb

wiem ze tragiczny ale nie zapowiada sie zebym mial nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie na P4 3.4 G, 2G DDR Patriot, GF 7800 GT chodzi na high ale bez AA, z AAx2 już zaczyna mieć problemy, z HDR-em troszkę zwalnia ale nie tak jak przy AA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 14:39, SwenG napisał:

U mnie na P4 3.4 G, 2G DDR Patriot, GF 7800 GT chodzi na high ale bez AA, z AAx2 już zaczyna
mieć problemy, z HDR-em troszkę zwalnia ale nie tak jak przy AA.


ja sobie oduszcze AA i AAx2, HDR moze tez, wazne aby plynnie chodzilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta ludzie. Gadacie co to za karty graf. macie. Poza tym co z tego, że TDu chodzi na karcie za 300zł (to chyba miało być dla ciebie mało). I tak nawet te wasze super karty graf. typu 7900GS czy inne już za te pół roku będą przeżytkiem bo zadebiutuje DX10, Vista do końca roku stanie się bardziej popularna. Nie opłaca mi się teraz kupować karty graf. bo tylko pieniądze w błoto wyrzucę. Wole poczekać do sierpnia, i kupić coś z nowej serii GF 8...GT. A, że do końca roku coś z wyścigówek wyjdzie równie dobrego jak TDU to i w TDU raczej nie pogram bo będą lepsze. I tak oto w ten sposób zaoszczędzę te 90zł na zakupie TDU. Zawsze jakiś plus się znajdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz sobie do mnie przyjechać..................A tak w ogóle to temat się sypie.Tylko są pytania czy pójdzie mi na takim i takim sprzęcie(Pytania bez sensu)Gdzie EK Itd itp.Tzreba poczekać na pełniaka wtedy temat ruszy pełną parą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w kropce. Mam kartę graficzną Radeon X700 która ma 128MB. Na minimalnych wymaganiach jest napisane, że potrzeba 256 MB. Z drugiej strony słyszałem pogłoski o tym, jakoby nawet słabsze karty od mojej były obsługiwane, nawet mój X700. Jeśli ktoś ma na ten temat informacje, pomóżcie. Jakiś link, wiadomość, byle co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no wiesz, jak tak odkladalem kase z mysla "ee, teraz tego nie kupie bo za drogo, poczekam jeszcze przez pol roku" i tak czekalem. Przez kolejne 3 lata :P
pomysl ze jak juz uzbierasz kase na tego GF 8800 GT na pewno wyjdzie cos tanszego i troche mniej wydajnego.
Ja swojego GF 2 posiadalem przez 6 lat a i teraz sie dobrze sprawuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 16:54, Zauri napisał:

Ja swojego GF 2 posiadalem przez 6 lat a i teraz sie dobrze sprawuje.

W międzyczasie kupiłeś sobie konsolę ? :D Ja to za te upgrady pewnie bym X360 i Wii miał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 17:13, SwenG napisał:

W międzyczasie kupiłeś sobie konsolę ? :D Ja to za te upgrady pewnie bym X360 i Wii miał :D


nie niestety, w konsole nie ma co kasy pakowac bo gierki drogie i sprzet tez :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować