Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Jeśli ktoś z was ma Xbox360 (tak jak ja), a przegapił bete to niech sobie ściągnie demko z xbl. Gra nawet fajna na X360. Świetna jest opcja sprzedawania graczom swoich samochodów, jak również widoczność ich na drodze. Jedziesz, jedziesz o widzisz kolesia doganiasz go wcisasz guzik i wysylasz mu propozycję na ściganie, wybierasz punkt do kąd jedziecie i wio. To tyle ode mnie =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>>.......
Po co mi jakis gothic3. Mowie o TDu a nie jakims Gothicu3. Pozatym mi beta nie działała nawet w 640x480 i low. To czemu niby taki COH może mi chodzić bardzo przyzwoicie w medium 1024x768, FlatOut2 wszystko na high, NFSC w 1024x768 i medium a takie coś jak TDU wogóle nie chodzi? GTA SA też ma o wiele większy obszar gry a na granie w GTA SA nie narzekam (1024x768 high bez AA). LIPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 22:05, awesome napisał:

Po co mi jakis gothic3. Mowie o TDu a nie jakims Gothicu3.


Fakt, pomijając te 4 czy 5 innych tytułów, które sam wymieniłeś to mówimy o TDU.

Dnia 11.03.2007 o 22:05, awesome napisał:

Pozatym mi beta nie działała nawet
w 640x480 i low.


To widać coś u ciebie nie tak bo innej opcji nie ma ...


Mogliby podać coś nowego ... date szczególnie ;/ UK dostaje TDU już w najbliższy piątek, a u nas cisza ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 22:15, Idzikowski6 napisał:

>>>.......


Co może być nie tak, to z tą grą jest nie tak. COH i cała reszta pomyka jak ta lala tylko to jedno nie chce. Kompromitacja. Żeby to jeszcze był jakiś wielki przełom to bym zrozumiał.


I tak w Polsce TDU jak zobaczymy to pod sam koniec marca, a realnie to środek kwietnia. Jak to miło mieszkać w Polsce, zawsze wszystko później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 22:54, awesome napisał:

> >>>.......

Co może być nie tak, to z tą grą jest nie tak. COH i cała reszta pomyka jak ta lala tylko to
jedno nie chce. Kompromitacja. Żeby to jeszcze był jakiś wielki przełom to bym zrozumiał.


I tak w Polsce TDU jak zobaczymy to pod sam koniec marca, a realnie to środek kwietnia. Jak
to miło mieszkać w Polsce, zawsze wszystko później.


Kompania u mnie np. wcale tak fajnie nie śmigała :/ jak zmieniłem widok na dalszy plan to ścinało bardzo, coś jak w Heroes 5 przy zmianie widoku w pionie, TDU ma na pewno lepszą optymalke niż Gothic3 i inne gierki razem wzięte. Jeśli Ci beta nie chciała działać to raczej marne szanse na pełną wersje :/ choć nie takie cuda się działy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 23:04, Łukasz007 napisał:

> > >>>.......


Po prostu super. Jak gra sama w sobie dobra to i tak coś musi być z nią nie tak. Extra. W pudełku z grą powinni jeszcze kartę graficzną dawać.

Recenzja mojego kolegi:
gra jest totalnie niedopracowana.
. Nie porównujcie tego do NFS-a. NFS to już legenda pozatym nad NFS pracuje sztab profesjonalistów a nie jak w przyapdku tej gry ze 3 speców + cała rzesza amatorów. Ogólnie gra jest bez przesłania i nudna. NFS przynajmiej opierał się na jakichś konkretnych zasadach i nawiązywał do Szybkich i wściekłych... dlatego grało się fajnie i przede wszystkim gra była dopracowana !!
I nie myślcie, że piszę tak bo jestem fanem NFS. Otóż nie ja lubię po prostu pograć w każdą dobrą grę z podkreśleniem DOBRĄ a ta napewno taka nie jest. Pozatym to tylko moja opinia a jak wiadomo są gusta i guściki... Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 22:54, awesome napisał:

Co może być nie tak, to z tą grą jest nie tak. COH i cała reszta pomyka jak ta lala tylko to
jedno nie chce. Kompromitacja. Żeby to jeszcze był jakiś wielki przełom to bym zrozumiał.


No wybacz. Jesli CoH chodzi Ci jak talala to jak juz Idzikowski napisal ewidentnie to Twoj sprzet ma problem a nie gra. Ja nie mam komputera nawet ze sredniej poki i dziala bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.03.2007 o 23:07, awesome napisał:

Recenzja mojego kolegi:
gra jest totalnie niedopracowana.


Grunt to opierac sie na nie swoim zdaniu. A co do "recenzji" to ja sie kompletnie nie zgadzam. Moze dlatego ze nie lubi Sybkich i Wscieklych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 00:41, Jester napisał:

A co do "recenzji" to ja sie kompletnie nie zgadzam.

Ja również. Myślę że po prostu dla tego kolegi gra jest za trudna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 23:07, awesome napisał:

Po prostu super. Jak gra sama w sobie dobra to i tak coś musi być z nią nie tak. Extra. W pudełku
z grą powinni jeszcze kartę graficzną dawać.

To się da załatwić za odpowiednią dopłatą ... tylko, że karte w oddzielnym pudełku dorzucę aby się płytka nie porysowała bo ciasno może być ;-)

Dnia 11.03.2007 o 23:07, awesome napisał:

Recenzja mojego kolegi:
gra jest totalnie niedopracowana.

A może komp nie ciągnie nawet takiej gry...

Dnia 11.03.2007 o 23:07, awesome napisał:

. Nie porównujcie tego do NFS-a. NFS to już legenda

Tak, części od 1 do Porsche, reszta to fuszerka dla mas ...

Dnia 11.03.2007 o 23:07, awesome napisał:

pozatym nad NFS pracuje sztab profesjonalistów

Ten zespół reklamuje się hasłem: "Tworzymy sequel''e wszystkiego i wszędzie ..." szkoda tylko, że taki NFS stoczył się na dno w porównaniu do częście o których wcześniej napisałem.

Dnia 11.03.2007 o 23:07, awesome napisał:

a nie jak w przyapdku tej gry ze 3 speców + cała rzesza amatorów. Ogólnie gra jest bez przesłania
i nudna.

A NFS Underground czy Carbon to mają jakieś głębsze przesłanie? Fabuła? Kurcze a ja tam cały czas cisnąłem do deski i byle do przodu, byle lepszy czas ... no ale widać to nie oto idzie w wyścigach :D

Dnia 11.03.2007 o 23:07, awesome napisał:

NFS przynajmiej opierał się na jakichś konkretnych zasadach i nawiązywał do Szybkich
i wściekłych... dlatego grało się fajnie i przede wszystkim gra była dopracowana !!

Dla mnie o tym, że gra się fajnie i o tym, że gra jest dopracowana nie świadczy to na czym jest oparta. Bo jeśli chodzi o gry oparte na np. filmie to i tak nikt nie może się równać, ani nawet próbować tego robić z firmą Lucas Arts.

Dnia 11.03.2007 o 23:07, awesome napisał:

I nie myślcie, że piszę tak bo jestem fanem NFS.

Hmmm...

Dnia 11.03.2007 o 23:07, awesome napisał:

Otóż nie ja lubię po prostu pograć w każdą
dobrą grę z podkreśleniem DOBRĄ a ta napewno taka nie jest.

No to tak jak MY wszyscy praktycznie, w tym temacie ... lubimy dobre gry a TDU jest bardzo dobrą ścigałką, bo dlaczego miałaby nie być. Wygląda ładnie, sterowanie przyzwoite, dźwięki ogólnie super no i wielkość planszy i ilość możliwości ... ponadto gra wcale nie wymaga kart graficznych za 1000zł aby działać ładnie, u ciebie komp coś ma problem i tyle, bo jak inaczej wytłumaczyć, że TDU ładnie działa (bez HDR) na karcie graficznej za 300zł.

Dnia 11.03.2007 o 23:07, awesome napisał:

jak wiadomo są gusta i guściki

No ... z tym się mogę zgodzić ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 08:33, Idzikowski6 napisał:

Bo jeśli chodzi o gry oparte na np. filmie to i tak nikt nie może się równać,
ani nawet próbować tego robić z firmą Lucas Arts.

...właśnie kupiłem Star Wars Ep. I - Racer :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 23:07, awesome napisał:

Otóż nie ja lubię po prostu pograć w każdą
dobrą grę z podkreśleniem DOBRĄ a ta napewno taka nie jest. Pozatym to tylko moja opinia a
jak wiadomo są gusta i guściki...


Najpierw podkreślasz, zę to tylko Twoja opinia, a następnie sugerujesz, że każdy kto się z nią nie zgadza posiada nie "gusta" tylko "guściki". No chyba, że jest na odwrót :P
W gre jeszcze nie grałem, chociaż mam zamiar ją zakupić i moim zdaniem dobrze, że nie pracuje nad nią ten "sztab profesjonalistów". Chyba nie przeżyłbym gdyby wsadzili do niej "ziomalską muze" i mase noenów świecących po oczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 09:07, SwenG napisał:

> Bo jeśli chodzi o gry oparte na np. filmie to i tak nikt nie może się równać,
> ani nawet próbować tego robić z firmą Lucas Arts.
...właśnie kupiłem Star Wars Ep. I - Racer :D


Narzekasz? :D Gra fajna, tylko już stara, ale jak lubisz gry z uniwersum SW to ja ostatnio kupiłem ten pakiet na gram.pl - The Best Of Star Wars, jest w co pograć no i są to w sumie aktualne w miarę gry. Republic Commando, KOTOR, Battlefront czy Empire At War. Tym bardziej fajny zestaw, że gry ze świata SW jeszcze do nie tak dawna wogóle nie spadały w cenach i były chyba jednymi z najdroższych, naszczęście teraz już tendencja się odwraca i za te 130-140zł można mieć cały pakiet tych fajnych gier.

Dnia 12.03.2007 o 09:07, SwenG napisał:

moim zdaniem dobrze, że nie pracuje nad nią ten "sztab profesjonalistów". Chyba nie przeżyłbym gdyby > wsadzili do niej "ziomalską muze" i mase noenów świecących po oczach.


Zgadzam się w pełni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 10:12, Idzikowski6 napisał:

Narzekasz? :D

Ależ skąd, chwalę się :D

Dnia 12.03.2007 o 10:12, Idzikowski6 napisał:

> moim zdaniem dobrze, że nie pracuje nad nią ten "sztab profesjonalistów". Chyba nie przeżyłbym
gdyby > wsadzili do niej "ziomalską muze" i mase noenów świecących po oczach.

Zgadzam się w pełni :D

TDU jest rewelacyjne, szczególnie pod względem "wolności". Tu dwie fotki jak wjechałem sobie wgłąb wyspy, gdzie nie ma dróg.

20070312102407

20070312102427

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.03.2007 o 10:24, SwenG napisał:

TDU jest rewelacyjne, szczególnie pod względem "wolności". Tu dwie fotki jak wjechałem sobie
wgłąb wyspy, gdzie nie ma dróg.



Ech dawno w tą grę nie grałem :D beta już nie działa u mnie :(
nawet nie mam co pisać na gramsie. Tak się zastanawiam czy zamówić grę z innego kraju po ang. skoro już wiadomo, że premiera u nas nie będzie 15 , a pewnie 29 marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 10:43, Łukasz007 napisał:

Ech dawno w tą grę nie grałem :D beta już nie działa u mnie :(
nawet nie mam co pisać na gramsie. Tak się zastanawiam czy zamówić grę z innego kraju po ang.
skoro już wiadomo, że premiera u nas nie będzie 15 , a pewnie 29 marca

Można zamówić z Atari przez Direct2Drive. O ile pamiętam 39$ dostępne od początku miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.03.2007 o 10:47, SwenG napisał:

Można zamówić z Atari przez Direct2Drive. O ile pamiętam 39$ dostępne od początku miesiąca.



Wiem, wiem. Jeśli premiera będzie przesunięta sporo do przodu to tak zrobię ,tak bardzo na tych dodatkach mi nie zależy, a cdp może przyjść do głowy czekanie na patcha i dopiero wtedy wyda grę co jest ........ mijaniem się z celem w tym przypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 10:55, Łukasz007 napisał:

a cdp może przyjść do głowy czekanie na patcha i dopiero wtedy
wyda grę co jest ........ mijaniem się z celem w tym przypadku


Z tym też się zgadzam, jeżeli CDP czeka z wydaniem gry bo chce znowu wydać grę promując ją, że oto w Polsce mamy już wersję poprawioną to chyba powinno się poszukać nowych speców od marketingu/PR, bo tak tania "reklama" to coś strasznego ... każdy by sobie ściągnął z internetu o wiele wcześniej patcha (tym bardziej, że gra jako, iż jest to MMO poniekąd, powinna się sama zawsze aktualizować z automatu przy podłączniu do sieci). A przez to ludziska czekają ...

Co do możliwości D2D, to osobiście lubię mieć pudełko z grą i płytką na półce, poza tym 39$ wychodzi sporo więcej niż te 80zł u nas i tutaj CDP ma trochę przewagi nad osobami, które nie chcą wydać więcej kasy na grę, ale mimo wszystko jest to jakaś opcja. Z drugiej strony gdyby D2D był tańszy i wynosił powiedzmy te 80-90zł to wtedy już bym grał i nie czekał, aż ktoś łaskawie poda datę premiery ... nie wspominając o braku EK :PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 12:17, Idzikowski6 napisał:

Co do możliwości D2D, to osobiście lubię mieć pudełko z grą i płytką na półce

Mnie bardziej mapa kręci. Nie chciało by mi się non-stop alt-tabować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować