Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

taki wyskakuje komunikat przy instalacji
1:The InsstalScript engine is missing from this machine.
If available,please run ISScript or contact your
support personel for further assistance.
Prosze o pomoc dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, dzisiaj, po dłuższej przerwie, przypomniałem sobie o TDU. Trochę pojeździłem Sagarisem po wyspie, a cała akcja zakończyła się oczywiście zwiechą gry i restartem systemu. :D
Chyba czeka mnie reinstall Test Drive''a. Brrr... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 15:39, fifomaniak napisał:

Jak masz pada z galkami analogowymi to mozna delikatnie przyspieszac, hamowac i skrecac.
Oczywiscie z mniejsza precyzja niz mialoby to miejsce na kierownicy, ale tak jezdzi sie
duzo przyjemniej niz na kierownicy.

PS. Szykuje sie cos ciekawego dla fanow TDU ze strony mojej i Michała Ravena! Wkrotce
na motogames.gram.pl!



moze jakies szczegóły? ta, dadza nowy samochod gratis :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 18:03, viajpi napisał:

moze jakies szczegóły? ta, dadza nowy samochod gratis :D

Kto ma gg Ravena, ten wie, bo nie omieszkał on wspomnieć w opisie nad czym pracuje (oczywiście nie teraz, a bodajże przedwczoraj) :D. Szczerze mówiąc spodziewałem się czegoś innego, aale to też chyba będzie ciekawe :P. Ja nic nie mówiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 18:09, ak.47 napisał:

Kto ma gg Ravena, ten wie, bo nie omieszkał on wspomnieć w opisie nad czym pracuje (oczywiście
nie teraz, a bodajże przedwczoraj) :D. Szczerze mówiąc spodziewałem się czegoś innego,
aale to też chyba będzie ciekawe :P. Ja nic nie mówiłem.

Tak, nie omieszkałem wspomnieć o tym na swoim opisie, a było to wczoraj. Jeśli mam podgrzać atmosferę to na finalny efekt musicie jeszcze poczekać kilka dni. Dziękuję za wysłuchanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 18:18, fifomaniak napisał:

ak.47
A czegos Ty sie spodziewal? :P :)

Kijów na cudzie? ;] W sumie to niczego, ale już prędzej jakichś newsów od Atari np. na temat drugiej części, coś w stylu "forum gram.pl only" :].

Michał Raven
Uuu, ale się zgrzałem ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, takich exlusive'ow od producenta to my nie dostaniemy. Ale sami mozemy sobie zrobic exclusivy. Myslisz, ze znajdziesz na necie gdzies taki test, ktory wkrotce zawita na lamy MG? Zapomnij :D

Edit: Poza tym, z tego powodu, ze dlugo bylem oddzielony od TDU ze wzgledu na psujaca sie karte graficzna, teraz jestem w stanie poswiecic tej grze bardzo duzo czasu, wiec moze bede mial ochote na wykonanie z Ravenem calej serii jakichs exclusive'ow. :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 18:18, fifomaniak napisał:

Taaaaa, zrobimy wam nowy samochod... :P Mysl troche xD Marzenia xD

ak.47
A czegos Ty sie spodziewal? :P :)



spodziewam sie raczej czegos w stylu wygaszacz ekranu z TDU czy innego arta jak nowa tapeta czy cos, czyli nic specjalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mogłem wczoraj włączyć GG (pomijam to, że włączam je raz na parę tygodni ;P)...

Obstawiam materiał wideo z wyjazdu na Hawaje (porównanie TDU z rzeczywistością) + wielki test wszystkich aut w grze + prapremiera MegaCarPacka + po jednym TDU dla wszystkich czytelników + ...czy ja się aby na pewno nie zapędziłem? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troche sie zapedziles :P Nawet wiecej niz troche.

viajpi

Bez przesady, zrobilismy cos, co wymaga wiekszego wysilku niz glupia tapetka czy wygaszacz ekranu. Poza tym nie bawie sie Photoshopem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Został mi do wykonania jeden wyścig a mianowicie Wyścig Milionerów. Czy moglibyście poradzić mi jakim pojazdem wykonać to żeby zbytnio się nie namęczyć i zdobyć główną wygraną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

spodziewalem sie czegos lepszego bo co mi z tego ze wiem ile dany samochod pojedzie max bez ruchu ulicznego. No ale przynajmniej nalezy sie pochwala za prace wlozona w tekst. Malo uzyteczny txt ale ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować