Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

OOO i tu cię mam,FIFOMANIAK już wiem po co ci było tyle tych screenów na xf z TDU,ehhh gdyby o tym pomyślał to bym wiedział z 1,5 tyg temu.....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie jest exclusive? Znajdz mi drugi taki material gdziekolwiek?

viajpi

Przeczytaj jeszcze raz artykul ze zrozumieniem i przemysl to co napisales...

FerraEnzo

Sluszna uwaga, nastepnym razem nie uploaduje screenow xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam nie znajdę, ale sam sobie odpowiedz jak dużą ten tekst ma wartość dla odbiorców. Wiem, że się napracowaliście, szacunek dla was, ale to jest bardziej ciekawostka niż użyteczna rzecz. Jeszcze raz szacunek ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 21:48, fifomaniak napisał:

A nie jest exclusive? Znajdz mi drugi taki material gdziekolwiek?

viajpi

Przeczytaj jeszcze raz artykul ze zrozumieniem i przemysl to co napisales...

FerraEnzo

Sluszna uwaga, nastepnym razem nie uploaduje screenow xD



przeczytalem i zmiany swoje postrzegania jakos nie zauważyłem. a ta nazwa exclusive to bardzo na siłę. ja bym zmierzył droge hamowania każdemu samochodu z prędkości 100km/h i to też byłby exclusive.
To co zrobiliscie to taka ciekawostka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 23:14, Alexx1 napisał:

Ale Fifo słusznie zauważył, że tego nigdzie nie ma więc jakby nie patrzeć znaczenie słowa
Exclusive jest spełnione ;D



spełnione niby,fakt, ale jakos tak.....
artykuł malo przydatny i tak mimo ze jest tym exclusivem jak to nazywacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A miało być za kilka dni. :P

Wow, gratuluję artykułu. Naprawdę sporo czasu musiało to kosztować. No i zawsze jest exclusive. ;)
Tak się zastanawiałem w zeszłym roku, po co fifo i Cubstone sprawdzają prędkość max każdego auta. Jak widać, wyszło z tego coś naprawdę...hm...ciekawego.

Co w następnym arcie? Może najszybszy czas na Oahu Raceway, a'la Top Gear. ;)

PS. Jestem na paru screenach. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, diverso, ten tekst mial odpowiedziec na pytanie, ktore mnie osobiscie dreczylo: ktory w koncu wyciagnie wiecej: Koenigsegg czy McLaren. I odpowiedzialo na to pytanie, a takze na kilka innych. :P

viajpi

Czyzbys nie zauwazyl, ze tylko 3 ostatnie samochody osiagnely ta predkosc bez ruchu ulicznego, a pozostale testy wymagaly slalomu pomiedzy trafficiem?

C-BOOL2

Jak masz takie cos pisac, to lepiej w ogole nie pisz. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem z TDU. Otóż, nie grałem już kilka tygodni, a dziś, jako że wreszcie mam chwilę czasu postanowiłem przysiąść i pograć. Tymczasem moja ulubiona samochodówka zamiast witać mnie z otwartymi ramionami klika razy uraczyła mnie zwiechą gry. Dwa razy podczas jazdy i trzykrotnie podczas ładowania, efekt zawsze taki sam, ekran zastyga i pomaga jedynie restart lub Ctrl+Alt+Del.

Co może być przyczyną takich sytuacji? Czy możliwe, że to wina serwerów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 20:23, fifomaniak napisał:

>>..............Czyzbys nie zauwazyl, ze tylko 3 ostatnie samochody osiagnely ta predkosc bez ruchu ulicznego, a pozostale testy wymagaly slalomu pomiedzy trafficiem?



bez różnicy czy z ruchem czy bez i tak to tylko ciekawostka. to teraz zrobcie test pt,, Droga hamowania ze 100km/h". I tez bedziecie mieli exclusive.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sory ze teraz przeszkadzam ale jest ktos kto ma mapke do tedu z dzielnicami bo mam juz z orginalnej wersi ale nieema dzielnic


PLIS PLIS pisac teraz jak ktos to czyta nawet jak nie macie to pisac ''nie mam'' nie mam czasu wiec plisplisplis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NO puk puk jest tam kto HALO HALO!!


podajcie jakies linki z mapkom z dzielnicami chce jeszcze popykac w TDU a nie marnowac czasu jak nikt nie odpisuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zomfg dzieciaku ! Ogranij się, goole masz, to se szukaj. Co my jestesmy? ;p ? nie pisz 4 postów pod sobą, widocznie nikogo nie ma jak nie odpowiada albo nikt takiej mapy nie posiada. Po co ci ona wg co? -,-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 09:15, bialy1996 napisał:

NO puk puk jest tam kto HALO HALO!!


podajcie jakies linki z mapkom z dzielnicami chce jeszcze popykac w TDU a nie marnowac
czasu jak nikt nie odpisuje


A może nikt nie ma ochoty odpisywać na Twoje spamerskie posty które poziomem dorównują zerówce? Mapa dzielnic do gry w TDU Ci potrzebna? A niby po co? Myślisz, że na niej masz wszystkie wyścigi i wyzwania zaznaczone? Samemu poszukać nie łaska? Google nie boli -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować