Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Dnia 03.02.2007 o 20:04, sir Alfred napisał:

> Wydaje mi się, że w ogóle w ta grę nie grałeś.

Nie grał bo mu nie chodzi, kilka postów wyżej ktoś napisał, że przez to uwziął się na tą grę.
citekmaniak skoro nie podoba ci się ta gra to nie wypowiadaj się, każdy ma inny gust,
mi się Test Drive Unlimited podoba, tobie nie. Przecież nikt na siłę cię do niej nie zmusza,
więc po co ta cała arogancja.


To, że mi nie rusza to już inna sprawa. Mówie przecież 1000 razy, że mogę grać kiedy tylko zechcę u qmpla na wypas sprzęcie a i tak nei ciągnie mnie do tej gry. Dziwię się, że wy nawet na to, że widzicie niektóre słabe punkty gry, te kamienie itp. ogólnie niedoróbki grafiki zawsze macie na to usprawiedliwienie. A bo to nikt na to nie zwraca uwagi, a bo to coś innego. Ślepo zakochani w grze. Ale to wasz wybór. I już nie odpowiadać na moje posty bo nei chcę mi się odpowiadać i tołkować tego w kółko.
Wszyscy tak się podniecają, a i tak zapewne połowa z was ściągnie z neta pirata i tym samym okradnie Atari. Na 100% chociaż 1 osoba wypowiadająca się w tym temacie tak zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 20:11, citekmaniak napisał:

Wszyscy tak się podniecają, a i tak zapewne połowa z was ściągnie z neta pirata i tym samym
okradnie Atari. Na 100% chociaż 1 osoba wypowiadająca się w tym temacie tak zrobi.


Zapewne ta osoba to będziesz ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 20:05, speedraid napisał:

Ja znajdę najlepsze punkty w grze :D


Ty znajdziesz najlepsze a ja najgorsze. Z racji tego, że jakiś czas temu złożyłem zamówienie w amerykańskim sklepie internetowym na tą grę a już nie mam ochoty wydawac na to kasy mój kolega odkupi odemnie i będę miał okazję przetestować nowy twór Atari jak wszystko pójdzie zgodnie z planem już za jakieś 2-3 tygodnie. będę pierwszy i pierwszy podam wszystkie minusy, a tych zapewne będzie sporo.

ThoruS
Lepsza grafa jest chociażby we wspominanym FlatOut2 albo w Toca Race Driver 3. Więc co do tej grafy to niebyłbym taki pewny, że najlepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla antyfana to pewnie wszystko będzie minusem. Już Ci mówiłem, że zachowujesz się żałośnie? Wiesz jak ja nie lubie jakiejś gry to w nią nie gram i nie gadam farmazonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 20:16, citekmaniak napisał:

Lepsza grafa jest chociażby we wspominanym FlatOut2 albo w Toca Race Driver 3.


Nie wszyscy zwracają uwagę na grafikę, jest ładna, ale na pewno o wiele lepszym atutem gry jest ogromna wyspa do objechania, duży wybór aut, możliwośc kupna posiadłości i przede wszystkim rozbudowany tryb dla wielu graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 20:19, 1337' napisał:

Dla antyfana to pewnie wszystko będzie minusem. Już Ci mówiłem, że zachowujesz się żałośnie?
Wiesz jak ja nie lubie jakiejś gry to w nią nie gram i nie gadam farmazonów.


to jest taka różnica między nami: ja nie gram i nie gadam farmazonów. Mówie jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 20:20, sir Alfred napisał:

> Lepsza grafa jest chociażby we wspominanym FlatOut2 albo w Toca Race Driver 3.

Nie wszyscy zwracają uwagę na grafikę, jest ładna, ale na pewno o wiele lepszym atutem gry
jest ogromna wyspa do objechania, duży wybór aut, możliwośc kupna posiadłości i przede wszystkim
rozbudowany tryb dla wielu graczy.



Co do wyspy zgodzę się. Jest gdzie pojeździć. Duży wybór aut też ok. Im więcej tym lepiej. Ale co ma do tego kupowanie posiadłości? Toż to nie Simsy. Co do multi to ma być dobre a jakie będzie to się okaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.02.2007 o 20:21, citekmaniak napisał:

to jest taka różnica między nami: ja nie gram i nie gadam farmazonów. Mówie jak jest.


Jaka różnica? Napisałeś to samo co ja... owned. Chciałeś chyba napisać "nie gram i mówie farmazony".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 20:23, matti100 napisał:

powiedzcie mi jaki musi byc mój komp, żeby ta gierka chodziła na nim przyzwoicie


Minimalne wymagania sprzętowe podawane przez gram.pl to Intel P4 @ 2.4Ghz lub AMD Athlon 2800+, 512 MB RAM, 8GB HDD, ATI Radeon 9800 256MB VRAM lub Nvidia 6600 GTz 256 MB VRAM. Mając 1GB pamięci i wzwyż oraz lepszą kartę graficzną powinieneś sobie w miarę przyzwoicie pograc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 20:23, matti100 napisał:

powiedzcie mi jaki musi byc mój komp, żeby ta gierk chodziła na nim przyzwoicie..............?


U mnie chodzi bez problemów na Athlonie 3500+, 1280RAM, GF 7300GT ... na ustawieniach: 1024x768, Detale - HIGH. AAx4 lub HDR, odświeżanie 75Hz. W tej grze przeważnie wyłączam HDR bo aż tak wiele nie daje, a gra chodzi "zwiewniej'' bez niego tylko z samym AAx4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 20:23, matti100 napisał:

powiedzcie mi jaki musi byc mój komp, żeby ta gierk chodziła na nim przyzwoicie..............?

Napewno pojdzie na Intel Celeron 3.06 , Asus Radeon X1600PRO , Kingston Ram 512.
Mi na takim czyms chula na 1024x768 Detale na max

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 09:49, Idzikowski6 napisał:

Co ciekawe beta będzie działać chyba jeszcze cały dzisiejszy dzień, a licznik pokazuje zero
dni, widocznie liczone jest to wraz z zerem ... i bardzo dobrze, można dziś jeszcze pograć
;-)


No to w sumie było oczywiste od początku, ale ważne jest czy będziecie mogli przenieść swoją karierę do ostatecznej wersji gry ??? Chyba nie bedzie wam się chciało przechodzić tego samego jeszcze raz ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 10:16, Makus89 napisał:

Jak myslicie...Pojdize mi ta gra na Athlonie 1800, Radeonie 9600 128 Mb i 1 Gb Ramu??


Gdyby nie dość słaby Radek i Procek to bez problemów by ci śmigało. Ale skoro masz takie części jak masz no to przewiduję minimalne detale i małe przycięcia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 10:12, YahooPL napisał:

No to w sumie było oczywiste od początku, ale ważne jest czy będziecie mogli przenieść swoją
karierę do ostatecznej wersji gry ??? Chyba nie bedzie wam się chciało przechodzić tego samego
jeszcze raz ???


W sumie nie wiem, przechodzić jeszcze raz w ostateczności jeżeli nie będzie innej drogi, ale myślę, że nie będzie problemu. Ja już mam zachowane SAVE''y z gry i sprawdzałem czy po reinstalce i wgraniu save''ów działa - jest OK. A więc proponuję zostawić sobie na dysku cały katalog z save''ami z gry i potem do pełnej wersji tylko przegrać je, jeżeli oczywiście da to rade zrobić w przypadku pełnej wersji. Okaże się w praniu ;-) W sumie zaczynać od początku szkoda by było, ale jak nie będzie innej opcji to trudno ... swoją drogą na początku straciłem sporo kasy na kilku samochodach więc tym razem bym się bardziej postarał.

Ps. Mały offtop ... stworzyłem konto na freehost.pl to darmowe ... i wszystko fajnie, ale nie mogę w żaden sposób wrzucić tam żadnych plików z fotkami z gry ;/ Pliki są w JPG, mają poniżej 500kb każde ... miałem najpierw problemy z połączeniem się wogóle z serwerem freehost.pl przez programy FTP, a kiedy się to udało nie chce mi żadnych plików przyjąć serwer ... ktoś wie co jest nie tak ? Dzięki z góry za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idzikowski6, ostatnio freehost.pl ma coś nie tak z serwerami, ja też mam co chwila jakieś problemy. Myślę, że niedługo to naprawią, do tego czasu korzystam z serwisu yoyo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować