Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Dnia 04.02.2007 o 11:32, piero92 napisał:

Jest w sieci dostępne jakieś demko tej gry??


Była dostępna beta ale testy się skończyły i zablokowali juz dostęp do sieci. Demka nie ma ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 11:32, piero92 napisał:

Jest w sieci dostępne jakieś demko tej gry??


Niestety nie ma. Demo prawdopodobnie ukaże się niedługo przed premierą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.02.2007 o 11:38, rob300i napisał:


Niestety nie ma. Demo prawdopodobnie ukaże się niedługo przed premierą...


Szkoda... bym sobie chciał już teraz zobaczyc jak gra sie prezentuje (i jak będzie chodziła na moim sprzęcie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 11:38, rob300i napisał:

Niestety nie ma. Demo prawdopodobnie ukaże się niedługo przed premierą...


Ja jednak obstawiam, że demko jeśli w ogóle może się ukazać demko gry która wykorzystuje sieć, pojawi się trochę po premierze samej gry ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 12:02, rob300i napisał:

Demo będzie pewnie zawierało kilka tras, jeśli wogule się ukaże. Wątpie w demo multiplayer...


No ale mają być w grze wyścigi odpowiadające trybowi signleplayer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 12:03, piero92 napisał:

> Demo będzie pewnie zawierało kilka tras, jeśli wogule się ukaże. Wątpie w demo multiplayer...


No ale mają być w grze wyścigi odpowiadające trybowi signleplayer


Ale wyścigi w single (w multi także) będą odbywały się na Ogromnej wyspie. Wiec powstanie wersji demo nie jest takie oczywiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.02.2007 o 12:10, rob300i napisał:


Ale wyścigi w single (w multi także) będą odbywały się na Ogromnej wyspie. Wiec powstanie wersji
demo nie jest takie oczywiste.


No morze coś zrobią, że dadzą najkrótsze trasy itp... mam jednak nadzieję że się okaże bo w ciemno to trochę dziwnie kupywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 12:11, Harvenar napisał:

Czekam na demko. Jeśli pójdzie mi demo kupuje pełniaka :)

sądzę, że nie będzie demka a jeżeli już będzie to wyjdzie jakiś czas po premierze pełnej wersji. tak to ostatnimi czasy bywa niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 13:29, citekmaniak napisał:

> Czekam na demko. Jeśli pójdzie mi demo kupuje pełniaka :)
sądzę, że nie będzie demka a jeżeli już będzie to wyjdzie jakiś czas po premierze pełnej wersji.
tak to ostatnimi czasy bywa niestety.


A ja jednak myślę, że demko będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 13:31, Adamzzz napisał:

A ja jednak myślę, że demko będzie.


Opinie są w tej kwestii podzielone. Sądze, że demka nie będzie. Po pierwsze gra jest w większości po sieci. Demko wymagałoby napisania sporej części kodu na nowo. Za dużo zachodu jak na demko. Po drugie była już beta, która dużo osób nakręciło do zakupu finalnego produktu a o to właśnie chodzi producentom ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 13:34, YahooPL napisał:

> A ja jednak myślę, że demko będzie.

Opinie są w tej kwestii podzielone. Sądze, że demka nie będzie. Po pierwsze gra jest w większości
po sieci. Demko wymagałoby napisania sporej części kodu na nowo. Za dużo zachodu jak na demko.
Po drugie była już beta, która dużo osób nakręciło do zakupu finalnego produktu a o to właśnie
chodzi producentom ...


właśnie tak. Wydanie demka minęło by się z celem aczkolwiek zawsze są szansę że się ukarzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 13:34, YahooPL napisał:

Po drugie była już beta, która dużo osób nakręciło do zakupu finalnego produktu

Nakrecila tylko ta czesc (i tak pewnie nie cala), ktorzy mieli do niej dostep, a z tego co pamietam to bylo chyba 20 tysiecy kluczy. Duzo za malo. Najpopularniejsze demka sciagane sa kilka razy czesciej
Ja tam bede czekal na demo. Jesli nie bede mial mozliwosci sprawdzenia tego produktu przed zakupem to po prostu nie kupie i tyle. A juz na pewno nie tuz po premierze lub w edycji kolekcjonerskiej, jesli ta mialaby sie pojawic. Chce sie przekonac jak wyglada fizyka jazdy na wlasnej skorze - filmiki mi tego nie powiedza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Na tą grę i jej reklamę poszło tyle pieniędzy, że już im chyba nie zostanie na zrobienie demka :P
Swoją drogą to gra startuje chyba do tytułu najbardziej oczekiwanej gry samochodowej i najlepszej w roku 2007. Atmosfera tych wszystkich beta testów podgrzała sytuację. Moje oczekiwania do gry trochę wzrosły ale jestem pozytywnej myśli ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 13:51, Adamzzz napisał:

A ja nie mam zamiaru kupować kota w worku. Albo demo, albo nie kupię!


Nie wiesz co tracisz ;] Takiej gry jeszcze na PC nie było. To nie są takie normalne wyścigi. Gra ma na prawdę styl. A większości produkcji tego brakuje. Vide: Carbon itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 13:57, ProChaoS napisał:

> A ja nie mam zamiaru kupować kota w worku. Albo demo, albo nie kupię!

Nie wiesz co tracisz ;] Takiej gry jeszcze na PC nie było. To nie są takie normalne wyścigi.
Gra ma na prawdę styl. A większości produkcji tego brakuje. Vide: Carbon itp.


Miejmy nadzieję, chociaż mój sprzęt i tak tego nie pociągnie...

[off -> i tak Cię nienawidzę]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 13:57, ProChaoS napisał:

> A ja nie mam zamiaru kupować kota w worku. Albo demo, albo nie kupię!

Nie wiesz co tracisz ;] Takiej gry jeszcze na PC nie było. To nie są takie normalne wyścigi.
Gra ma na prawdę styl. A większości produkcji tego brakuje. Vide: Carbon itp.


No raczej to sa wyścigi o tyle nie normalne że możesz sobie kupić dom (nie wiem po co to komu) i jest motyw z salonem. Zbędne rzeczy. Dobrym za to posunięciem, było oddanie do dyspozycji wyspy po której możemy sobie pojeździć (pomysł z otwartą przestrzenią wprost jakby nie patrzeć ściągnięty z serii NFS, części Most Wonted, Carbo, U i U2).


Adamzzz jeżeli nie grałes w bete TDU to zanim kupisz pełną wersję radzę ci zagrać w demo jeżeli wyjdzie albo u kogoś znajmoego bo może się okazać że ta gra nie spełni twoich oczekiwań, bo moich np. beta nie spełniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 14:08, citekmaniak napisał:

No raczej to sa wyścigi o tyle nie normalne że możesz sobie kupić dom (nie wiem po co to komu)
i jest motyw z salonem. Zbędne rzeczy.

Dla ciebie może zbędne, ale dla wielu bardzo fajny dodatek. Raczej nigdy nie będziesz kupował takiej bryki w salonie, a ta daje Ci taką możliwość.

Dnia 04.02.2007 o 14:08, citekmaniak napisał:

Dobrym za to posunięciem, było oddanie do dyspozycji
wyspy po której możemy sobie pojeździć (pomysł z otwartą przestrzenią wprost jakby nie patrzeć
ściągnięty z serii NFS, części Most Wonted, Carbo, U i U2).

Ty chyba poważnie nie grałeś w tą grę. Przestrzeń jest o wiele większa niż w nfs. A tak po za tym to Carbon ma strasznie zamknięty teren. W sumie można powiedzieć, że NFS od gapił pomysł od GTA. Wielu gier można takie rzeczy przytoczyć. Jak dla mnie to nie jest minus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować