Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Dnia 12.12.2008 o 23:54, Bartkula napisał:

No cóż, jak na razie nie rozumiem tego multiplayera, bo niby są jacyś gracze, ale jak
spotykam to stoją cały czas... Tak ma być?


To napisz coś do nich. Podaj swój nick w grze i xfire to zgadamy się ewentualnie oprowadzę cię op Oahu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem i liczę na wasza pomoc i półprofesjonalność jako miłośników wirtualnych 4 kółek :P
Niedawno nabyłem TDU gra chodzi mi na na maksymalnych ustawieniach lecz co chwilkę się hakuje choć działa mi płynie strasznie mnie to denerwuje. Wiec proszę o wasza pomoc z góry dziękuje za wasze odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 01:31, lipek1888 napisał:

Mam problem i liczę na wasza pomoc i półprofesjonalność jako miłośników wirtualnych 4
kółek :P
Niedawno nabyłem TDU gra chodzi mi na na maksymalnych ustawieniach lecz co chwilkę
się hakuje choć działa mi płynie strasznie mnie to denerwuje. Wiec proszę o wasza pomoc
z góry dziękuje za wasze odpowiedzi :)


Mówiąc hakuje masz na myśli zacinanie gry wymagające zresetowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę i jestem zadowolony z zakupu :) Mam nadzieję że komputerowi przeciwnicy będą bardziej wymagający niż na początku... Kiedy można kupić motor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

motor mozna kupic, jak odkryjesz wszystkie salony samochodowe na wyspie... jak chcesz razem pojezdzic to pisz do mnie na xfire (dm47pl) badz na gg (12834799)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem TDU rok temu, dwa razy insatlowałem po lekkich zmianach konfiguracji kompa, i wciaz mam dziwne dosyc problemy.
1. Z poczatku zawsze jest dobrze, przez kilka pierwszych dni gra działa bez problemow. Ale pozniej coraz czesciej komputer sie przy niej resetuje, i, nie wiem czemu, zaczyna rowniez wyłączac sie przy innych grach.
2. Czasami przez kilka pierwszych minut po włączeniu gra strasznie "skacze", ale potem wszystko sie uspokaja, i mozna grac (dopoki nie nastapi reset, co czesto dzieje sie w przeciagu 5 minut).
Reinstalacja gry nie pomaga, była tez instalowana tuz po formatowaniu dysku.
Byc moze to wina zbyt słabego kompa, mimo ze minimalne spełnie. Oto config:
AMD Sepron 2800+, 1,5GB RAM, GeForce 7600GS, płyta główna ASRock K8NF3-VSTA, zasilacz Modecom 350W.
Jakies pomysły?
Z góry dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 16:08, chy napisał:

Kupiłem TDU rok temu, dwa razy insatlowałem po lekkich zmianach konfiguracji kompa, i
wciaz mam dziwne dosyc problemy.
1. Z poczatku zawsze jest dobrze, przez kilka pierwszych dni gra działa bez problemow.
Ale pozniej coraz czesciej komputer sie przy niej resetuje, i, nie wiem czemu, zaczyna
rowniez wyłączac sie przy innych grach.

Może zasilacz Ci umiera, bo nie należy on do najlepszych. Albo płyta główna, która też nie jest z najwyższej półki.

Dnia 14.12.2008 o 16:08, chy napisał:

2. Czasami przez kilka pierwszych minut po włączeniu gra strasznie "skacze", ale potem
wszystko sie uspokaja, i mozna grac (dopoki nie nastapi reset, co czesto dzieje sie w
przeciagu 5 minut).
Reinstalacja gry nie pomaga, była tez instalowana tuz po formatowaniu dysku.
Byc moze to wina zbyt słabego kompa, mimo ze minimalne spełnie. Oto config:
AMD Sepron 2800+, 1,5GB RAM, GeForce 7600GS, płyta główna ASRock K8NF3-VSTA, zasilacz
Modecom 350W.
Jakies pomysły?

Spróbuj też zdefragmentować dysk (po instalacji zawsze na dysku się wszystko miesza na dysku).


Zauri - Nie zmyślaj, z wyjątkiem płyty głównej mam identyczny sprzęt i jakoś śmiga. Tylko zasiłkę mam 400 W, ale miałem 350 i też śmigała, póki się nie spaliła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to nei znaczy, że wina leży po stronie procka. Komp mu sie resetuje, gra zwalnia na początku, a Ty gadasz banialuki o procku, bo "tak napisali w wymaganiach"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 16:47, Zauri napisał:

Dobra skończy już te swoje dyrdymały :P Najlepiej spytaj się w pomocy technicznej, na
pewno ci odpowiędzą.

Czytanie uważne, ze zrozumieniem się kłania. chy wyraźnie napisał, że "Z poczatku zawsze jest dobrze, przez kilka pierwszych dni gra działa bez problemow". Więc, gdyby procek był za słaby to od samego początku byłoby źle.

chy: sam osobiście polecam sprawdzić temperatury grafy i procka, przy okazji odkurzyć w środku obudowę. Nie zaszkodzi zrobił defraga i przeskanować kompa softem antyspyware. Ewentualnie może to być też wina RAMów, ale to w ostateczności, aczkolwiek nie zaszkodzi sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 17:43, Zauri napisał:

bug carpacka :/ w kazdym rufie r turbo rejstracja mryga albo znika na moment

ahaa, nie doszedłem do takich samochodów ;p Ostatnio kupiłem dopiero Nissana 350z Nismo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie mialem carpacka, to też czasami się tak działo z tablicami :O. Były czarne.
A te problemy z TDU, to można rozwiązać usuwając plik radial programem RadialRemoval :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować