Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

No poprawiłem swój rekord max speed i 100km/h 3 poziomowym Keinim szkoda ,że nie ma rankingu graczy online z osiągami , kolejna opcja gdyby nam się znudziły wyścigi :D to mogło by być w pełnej wersji

20070212184714

20070212185020

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 18:53, Łukasz007 napisał:

No poprawiłem swój rekord max speed i 100km/h 3 poziomowym Keinim szkoda ,że nie ma rankingu
graczy online z osiągami , kolejna opcja gdyby nam się znudziły wyścigi :D to mogło by być
w pełnej wersji


Nawet ładnie ta gra wygląda na tych twoich screenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 18:53, Łukasz007 napisał:

No poprawiłem swój rekord max speed i 100km/h 3 poziomowym Keinim szkoda ,że nie ma rankingu
graczy online z osiągami , kolejna opcja gdyby nam się znudziły wyścigi :D to mogło by być
w pełnej wersji


Ale przeciez jest(beta) i bedzie w pelnej wersji tabela wszelakich zestawien osiagow online. Powiedzialbym ze to jest wrecz oczywiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 18:14, YahooPL napisał:

> Czyli EK chyba nie będize. zawsze CD Projekt trąbiło o swoich EK na cały regulator, i
dobrze,
> bo mam CoH. A teraz ni słówka na ten temam. Niedobrze

Nie możemy powiedzieć nic na pewno, ale coś mi się wydaje, że nie bedzie. Do normalnej dorzucą
mapkę obszaru, jakąś dodatkową płytę i wszystko. Szkoda ...


A dla mnie wystarczające. Mapka, jakaś dodatkowa płytka i już jest miło. Po co płacić wiecej hajsu za inne pudełko?
Mapka wystarczy w zupełności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.02.2007 o 18:57, SpeeDTraP napisał:

A dla mnie wystarczające. Mapka, jakaś dodatkowa płytka i już jest miło. Po co płacić wiecej
hajsu za inne pudełko?
Mapka wystarczy w zupełności.


Bo EK kupują fani? Dla nich wiecej znaczy lepiej? Nie licza sie z kosztami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>.......

No to gratuluje. Wydawanie kasy żeby mieć inne pudełko. Pogratulowac. Przeciez i tak to nic nie zmieni w grze. Tu i tu bedzie to ta sama gra. Skoro nie widać różnicy to po co przepłacać.....jak mówi reklama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 19:00, SpeeDTraP napisał:

>.......

No to gratuluje. Wydawanie kasy żeby mieć inne pudełko. Pogratulowac. Przeciez i tak to nic
nie zmieni w grze. Tu i tu bedzie to ta sama gra. Skoro nie widać różnicy to po co przepłacać.....jak
mówi reklama.


Ty nie rozumiesz. EK dla fana to nie jest przeplacanie a wrecz super okazja. Ja EK i tak nie kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 19:01, Jester napisał:

> >.......



No i dobrze ze nie kupisz bo ja tu sensu nie widze. Swoją drogą to świetny interes dla wydawcy bo tylko kase sobie zbija na naiwnych fanach którzy są gotowi dac kilkadziesiąt zł. wiecej za inne pudełko. Dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do: sir Alfred

Tak wiem, że ten temat był wielokrotnie poruszany, ale po kliknięciu na szczegółowe wymagania sprzętowe jest napisane "(...) lub lepsza z pixel i vertex shader 2" (Tak wiem że jest napisane lepsza). Z różnych źródeł wiem, że beta działa w miarę płynnie na GF 5700, który jest porównywalny lub nawet słabszy od mojego radeona więc wszystko okaże się po premierze. A tak na marginesie minimalne wymagania są często zawyżone więc nie można ich traktować dosłownie, lecz traktować jako raczej orientacyje. Poza tym na moim sprzęcie oblivion chodzi płynnie na średnich i 800x600.

P.S. Nie skorzystałem z funkcji odpowiedzi, ponieważ moja przeglądarka trochę wariuje. Z góry za to przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro wszyscy pytają to pozwólcie, że ja też to zrobię. Jak myślicie, na jakich detalach w jakiej rozdziałce pójdzie mi gra na takiej specyfikacji...

CPU: AMD Athlon 2800+ 64
VGA: GeForce 6600GT
RAM: 1536MB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>........

Co do wymagań bety to było odwrotnie. Na sprzecie który spełniał wymaganai minimalne nie dało się grac. Zobaczymy co z tym zrobią w finalnej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

22.01 ''''Firma Atari ogłosiła, że znalazła się w gronie finalistów nagród PRWeek Awards za promocję gry Test Drive Unlimited''''.

Cieszę sie z każdego osiągniecia ATARI, szkoda, że my gracze nei mozemy pomóc tej firmie w nny pomysł niż kupno gier :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 19:04, SpeeDTraP napisał:

> > >.......


No i dobrze ze nie kupisz bo ja tu sensu nie widze. Swoją drogą to świetny interes dla wydawcy
bo tylko kase sobie zbija na naiwnych fanach którzy są gotowi dac kilkadziesiąt zł. wiecej
za inne pudełko. Dobry pomysł.


Zgadzam się z tą wypowiedzią choć nie do końca. Moim zdaniem EK jest nie lada gratką dla fana, lecz nie dla gracza, który chce dostać bardzo dobrą samochodówkę z wyśmienitym multiplayerem za rozsądna cenę (oczywiście po wykorzystaniu wirtualnych pieniędzy szczególnie rozsądną cenę ;p ). Ja osobiście jeśli kupię to oczywiście również zwykłą wersję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 19:41, Traju napisał:

> > > >.......


Ja jestem również fanem ale to nie oznacza ze mam ochote wydac sporo wiecej PLN za inne pudełko. Paranoja. Chyba ze ktos mi kupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 19:42, SpeeDTraP napisał:

> > > > >.......

Ja jestem również fanem ale to nie oznacza ze mam ochote wydac sporo wiecej PLN za inne pudełko.
Paranoja. Chyba ze ktos mi kupi.

Poproś mamę albo tatę, żeby ci kupili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 20:38, goldeneagle napisał:

> > > > > >.......
>
> Ja jestem również fanem ale to nie oznacza ze mam ochote wydac sporo wiecej PLN za inne
pudełko.
> Paranoja. Chyba ze ktos mi kupi.
>
Poproś mamę albo tatę, żeby ci kupili.


Nie ten wiek. Moze ty jeszcze masz tyle lat ze dostajesz od rodzicow kase ale ja (p0onad 18) nie dostaje a nawet jakbym dostal kase to i tak bym na co innego wydal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry. To był żart, może trochę głupi. Ale myślę, że za bardzo krytykujesz sens Edycji Kolekcjonerskich. Jakiej gry by nie dotyczyła, zawsze jest warta swojej ceny dla prawdziwego fana. No, chyba że gra jest na prawdę badziewna do bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 20:50, goldeneagle napisał:

Sorry. To był żart, może trochę głupi. Ale myślę, że za bardzo krytykujesz sens Edycji Kolekcjonerskich.
Jakiej gry by nie dotyczyła, zawsze jest warta swojej ceny dla prawdziwego fana. No, chyba
że gra jest na prawdę badziewna do bólu.



I zwykła edycja i ta Ek to ta sama gra inaczej opakowana, dosłownei to mówie. Jak nie ma sie co z kasa robić to prosze bardzo kupujcie, ja nie wywalam kasy w błoto.
Pozatym co to za Ek skoro jest jej nielimitowana ilość a jeżeli już limitowana to kilkadziesiąt tysięcy egzemplarzy. I gdzie tu sens EK? Rozumiem, zrobią 100 egz. EK to co innego. A nie taka masówka. To sie mija z celem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować