Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zgarnij grę w konkursie The First Templar

189 postów w tym temacie

Moim zdaniem najbardziej odpowiada mi styl Marie . Dlaczego ? Lubię być tzw. cichym zabójcą sztylety zawsze to ułatwiały dodatkowo te akrobację . Grałem w takie gry jak Assasin''s Creed i Wiedźmin tam także można powiedzieć że jesteś zabójcą (szczególnie w assasinie creed''ie) . Marie to wg. mnie będzie najlepsza bohaterka normalnie banan na twarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2011 o 11:32, Dzudas napisał:

> > A co w wypadku gdy wygram i wyjadę i na wakacje? Nagroda przepada?
>
> Zwycięzcy dostają maila z info o wygranej. Jeśli wyjeżdżasz na miesiąc bez dostępu
do
> maila, no to trudno
Jutro na 10-14 dni. Ile mam czasu na odp na maila?


Ja sprawdzam skrzynkę i nie mam maila żadnego :( . Trzeba na niego odpowiedzieć, żeby dostać nagrodę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybieram styl Rolanda ponieważ broń dwuręczna w tamtych czasach była tak potężna iż walczący mógł jednym ciosem powalać kilku przeciwników, nie trzeba było nawet używać do tego dużej siły wystarczyło przechylać miecz w stronę wroga chyba że były to zamachy mieczem to już nie. Co do mieczy półtoraręcznych też były bardzo dobre ale już nie tak skuteczne jak miecze dwuręczne. Mimo iż owe miecze posiadają też wady np. z mieczem dwuręcznym nie można mieć już tarczy i jest wolny. A z półtoraręcznym jest on trzymany raz w 1 raz w dwóch rękach a jeśli posiadamy półtoraka i tarczę to nie pozwoli nam to wykorzystać obu rzeczy w 100 procentach. Hoć Roland walczy w 1 szeregach i to jego najbardziej boją się wrogowie bez odpowiedniej osłony długo nie wytrzyma. Jest on niczym wojownicy Landsknechti stoją w 1 szeregach boją się ich wrogowie ale bez osłony padają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2011 o 18:53, HubertoTM napisał:

Moim zdaniem najbardziej odpowiada mi styl Marie . Dlaczego ? Lubię być tzw. cichym zabójcą
sztylety zawsze to ułatwiały dodatkowo te akrobację . Grałem w takie gry jak Assasin''s
Creed i Wiedźmin tam także można powiedzieć że jesteś zabójcą (szczególnie w assasinie
creed''ie) . Marie to wg. mnie będzie najlepsza bohaterka normalnie banan na twarzy :)

Ahoj, maruderzy! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2011 o 12:26, ziomalek345 napisał:

Gra doszła, super dzięki wam!

Gra już doszła? A dostałeś potwierdzenie e-mailu czy coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować