Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: FIFA 12 - graliśmy w wersję PC

29 postów w tym temacie

gram.pl

Kiedy przed kilkoma tygodniami EA Sports zapowiedziało, że FIFA 12 będzie rewolucyjna, potraktowałem tę informację z dystansem. FIFA 11 jest niesamowita i nie wierzyłem, że jej następczyni może być jeszcze lepsza. A jest. I to znacznie, znacznie lepsza.

Przeczytaj cały tekst "Artykuł: FIFA 12 - graliśmy w wersję PC" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pozostaję mi nic jak wierzyć na słowo i kupić wkońcu pada, bo na klawiaturze gra się..dziwnie:P Umarł król, niech żyje król:D

P.S Szkoda, że 30 września;/ Nie zdąrze się nacieszyć przed rozpoczęciem roku akademickiego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kwas17 ja myślę, że ten interfejs jest tylko taki jak podłączysz pada od Xboxa. Już w wielu grach widziałem, że jak grasz na padzie, to interfejs automatycznie zmienia się na taki dostosowany do pada od Xboxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram.pl, uważajcie bo ABW wpadnie do waszej siedziby za te znaczki "Bwin" na koszulkach Realu ;) A ja i tak kupię wersję na x360 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@LG - W FIFA 12 na PC nowością (drobną, ale zawsze) ma być fakt, że można sobie wybrać jakiego pada ma wspierać gra. Podłączysz Logitecha, będą numerki w interfejsie, zamiast xboxowych literek :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam ekspertów gier.

Przeczytaj choć trochę linijek z powyższego artykułu, a potem wypisuj swoje bzdety. Ale widzę, że masz problem z myśleniem, to pomogę... Na co masz zwracać uwagę przy zapowiedziach nowej FIFY?

- wersja pecetowa i konsolowa niczym się nie różnią
- "Precision Dribbling"
- kompletna rewolucja gry w obronie, należy wyczuć moment, w którym można odebrać piłkę; dotychczas wystarczyło wcisnąć dwa przyciski i wszystko działo się automatycznie, od teraz będzie znacznie trudniej
- giełda transferowa, czyli rewolucja w systemie sprowadzania nowych graczy
- moduł sieciowy EA Sports Football Club wraz z trybem "Wspieraj swój klub" (liczę na to, że Królewscy będą pierwsi! Zawsze!)
- podania będą zależeć od pola widzenia zawodnika
- Player Impact Engine
- prawie kompletny brak animacji, zachowanie zawodników symuluje gra

Z mniejszych zmian, to oczywiście lepsza grafika, bardziej realne zachowanie zawodników itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A pady z Saiteka też będą dobrze działać? Bo w 11 musiałem troche pokombinować, zanim wszystko ustawiłem tak, jak chciałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie bo w tekście nie mam na nie niestety odpowiedzi - jest w F12 tryb "Be a Goalkeeper" [chodzi mi stricte o tryb w karierze dla jednego zawodnika gdzie można było w F11 własnie Bramkarzem sobie grac na całego, z odrębnym specjalnym systemem sterowania dla tegoż zawodnika]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłbyś coś więcej powiedzieć odnośnie zmian kosmetycznych? Cut-scenki, akcje przed rozpoczęciem meczu, animacje itp? :) Ciekaw jestem tego elementu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra a co z rozwojem zawodnikó w trybie kariery bo w 11 to byl ... właściwie wogóle go nie było !!

Jak dla mnie zepsuło to całą Fifę - nadawała się tylko do mecżów koleżeńskich na dwa pady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co chodzi z tym interfejsem, jest jaki jest i dobrze.. granie w FIFE czy PESa na klawiaturze to jak popełnianie seppuku tempa łyżką.
Już te 79-99zł na pada [tyle kosztuje oryginalny przewodowy pad X360-PC, imho jeden z lepszych kontrolerów w historii, osobiście mam wielki sentyment do Dual Shocków jako stary PSX/PS2-kowiec, ale pada od X360 tez bardzo cenię] naprawdę można by wyskrobać i przestać stękać jak stare baby...

Pomijając oczywisty komfort rozgrywki, czyli walnięcie się na wygodny fotel kilka metrów od monitora, nie wiem jak można sobie tak paluchy łamać na klawiaturze i myszce.
Do tego w multi - kompletnie bez sensu [każdy przeciętniak z padem rozjedzie klawiszowca chociażby samym faktem 100% łatwiejszego robienia zwodów i trików]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować