Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield 3 wygrywa z Modern Warfare 3 w preorderach 10:1

92 postów w tym temacie

I bardzo dobrze! tez stawiam na BF3! a MW3... i tak caly swiat bedzie w to gral na xfire czy justin.tv po premierze, wiec sie naoglądam co "pozmieniali", poco kupować skoro to będzie dokladnie to samo tylko z nowymi teksturami, popatrzy sie na rozgrywkę streamowaną i mi starczy a jak zgłodnieje to odpalę MW2 bo przecież to jest TO SAMO.

P.S. A w sieci podobno wyciekly screeny z wersje Alpha BF3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że Battlefield 3 pokona, albo chociaż znacząco zbliży się do wyników sprzedaży MW3. Może wtedy Activision zrobi coś świeżego z tą serią?:P

P.S Kurcze, sam myślałem ze MW3 się lepiej sprzeda, tak jak też analitycy:P Ciekawie jakby to było, gdyby te przewidywania były na korzyść BF3...EA by utarło wtedy nieźle nosa Acti.

P.S 2 Fakt, kampania reklamowa Battlefielda 3 jest całkiem niezła:) O MW3 wcale nie słychać, ale to wkońcu nowe Call of Duty, napewno sprzeda się porządnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo ludzie (przynajmniej PCtowcy) mają dość tego kiczu, zwanym CoD, gdzie po genialnym CoD4:MW każda kolejna odsłona przynosiła tylko rozczarowania (dla graczy, bo sprzedawały się coraz lepiej).

Widać to też po ostatnich działaniach IW:
- powrót do tego co było w CoD4,
- polepszenie scenariusza w MW3 (moim zdaniem, CoD4 oglądało się jak dobry wojenny film... a MW2 jak jakiś marny film akcji w którym kasę władowano w efekty specjalne (chociaż nie były specjalnie lepsze od poprzedniej części)).
- poprawianie balansu, usuwanie glitchy
- dodawanie ficzerów w postaci niszczenia terenu

Myślę że mimo tych wszystkich zapewnień Acti jaka to ich gra będzie wspaniała mają świadomość że mogą przegrać i to sporo. Ew. na fali naiwniactwa konsolowców (i dzieci neo które mają za dużo kasy rodziców) będą się chwalili że sprzedali więcej kopii (niestety, Polska to nie świat), jednak (o ile nie przekupią recenzentów) w reckach dostaną baty od BF3 (w końcu wychodzi wcześniej niż MW3, więc szybciej zrecenzują i MW3 będzie musiał się zmierzyć z przeciwnikiem który prawdopodobnie będzie lepszy, zamiast samemu zgarniać nagrody... w końcu skoro nie ma przeciwnika to dajmy mu te 90 pkt).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OOO, właśnie, podajcie tylko sam stosunek Pre-orderów BF3 na wszystkie platformy, jestem ciekawy czy PC-et w Polsce jest rzeczywiście dominującą platformą, A co do samego niusa to cieszy mnie fakt że mam w to swój wkład :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze; chłopcy z DICE coś robią (nowy silnik itd.) a nie tylko biorą kase za praktycznie to samo.
Ja jeszcze żadnej gierki nie zamówiłem bo jak na obecne realia BF3 mi nie pójdzie a MW3 nie wiem czy będzie miało dedykowane serwery (jeśli nie to po przygodach z IWNet w MW2 podziękuje panom z IW)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I w takich momentach chce się powiedzieć: jestem dumny z naszych Rodaków :)

Ale to nie dlatego że jestem fanboyem BF''a... tylko dlatego, że wreszcie za słowami w stylu "nie kupię CoD''a bo Kotick to i tu pada nazwa jakiegoś zwierzęcia używanego jako symbol głupoty" idą czyny, czyli tu zamówienia przedpremierowe. Ale oczywiście Polska jest "zieloną wyspą"... na całym świecie sprzeda się CoD pewnie lepiej, ale i tak dobrze że będziemy wiedzieć co jest teoretycznie lepsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy ale ja porównując CoDa z BFem nie mam wątpliwości, że ten drugi jest niemal pod każdym względem lepiej zapowiadającą się grą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2011 o 16:15, Piterixos napisał:

Nie wiem jak wy ale ja porównując CoDa z BFem nie mam wątpliwości, że ten drugi jest
niemal pod każdym względem lepiej zapowiadającą się grą:)


Ja ciągle nie wiem tego ale porównując dalej te obie gry Activision coraz bardziej się ośmiesza :D
To nawet wstyd porównując takiego mocnego średniaka do serii Battlefield

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2011 o 16:16, Crew_900 napisał:

> Nie wiem jak wy ale ja porównując CoDa z BFem nie mam wątpliwości, że ten drugi
jest
> niemal pod każdym względem lepiej zapowiadającą się grą:)

Ja ciągle nie wiem tego ale porównując dalej te obie gry Activision coraz bardziej się
ośmiesza :D


MW 3 zapewne na siebie zarobi, może pobije jakiś historyczny rekord sprzedaży, ale królem wojennych fpsów już teraz jest dla mnie BF 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będe miał za pewnie obydwie gry ale na multi więcej godzin spędze na cod czemu hmm.. dlatego że jest bardziej dynamiczny jakby to tak ująć do dziś gram w mw2 jak i bo, a do bf:bc2 już chyba nei wrócę na serwery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytając niektóre z komentarzy pozostaje mi tylko współczuć DICE społeczności BF3 :] Dzięki wam zaoszczędzę przynajmniej na jedynym tytule w tym roku, bo z takimi osobnikami (chciałem dosadniej, ale pewnie ban by poleciał) to aż wstyd grać w sieci :] Dzięki za utwierdzenie mnie w decyzji :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Ilość Waszych zamówień przedpremierowych w sklepie gram.pl sugeruje, że Modern Warfare 3 przegra starcie gigantów. I to sromotnie!"
Takie nabijanie sobie pingponga jest co najmniej urocze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować