Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pre-order pack edycji kolekcjonerskiej oraz standardowej Star Wars: The Old Republic dostępny w sklepie gram.pl

204 postów w tym temacie

Dnia 25.07.2011 o 18:52, akne napisał:


> Czyli zeby aktywowac gre musze odrazu dokupic karte prepaid ?!
No tak to zwykle bywa przy abonamentowych MMO: karta płatnicza lub pre-paid do aktywacji.
Jeśli się mylę, to niech ktoś sprostuje.


W większości gier MMO w które grałem (LotRO(za czasów pay2play), Eve-Online) kupujesz grę, rejestrujesz i masz 30 dni i tyle. Kartę czy pre-paida musisz wklepać tylko jeśli chcesz sobie te 30 dni wydłużyć.

w WARze jest tak samo, a jako że to też gra od EA, zakładam, że TOR nie odbiegnie od tego schematu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie spokojnie poczekam, aż gra "zakorzeni się" na rynku, zbuduje jakąś sensowną bazę ludzi i przejdzie pierwsze "liftingi" w postaci poprawek.

Na pewno też będą wychodzić po pierwszych miesiącach wersje trial na kilka dni i to będzie dobra okazja, żeby wyrobić sobie o niech zdanie. Płacenie na starcie 180 zł za MMO, o którym tak na prawdę wiadomo tyle, co z materiałów, jest pochopne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy to odstrasza mnie horrendalnie wysoka cena produktu za który i tak trzeba będzie płacić co miesiąc abonament. Troszkę za wysoka cena jak za produkt, który jest czarnym koniem w kategorii porażka roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 11:10, Ring5 napisał:

> A jest dobry?

Czyli żeby gra była "dobra", musi być innowacyjna? Fabuła nie może zawierać elementów
już znanych graczom? Hmm... no to mamy problem, bo "wszystko już było"...


No dokładnie, nawet miałem jakiś czas temu małą potyczkę z jakimś gramowiczem, który usilnie chciał dowieść, że SW to zrzynka z Władcy Pierścieni. Oceniając w takich kategoriach wszystkie gry, jakie teraz wychodzą nie powinny dostać więcej, niż 5/10, bo nie reprezentują nic nowego, jedynie oklepane zagrywki i powielone schematy.

Nic, tylko wieczne jojczenie i "kwękolenie" ;). Przecież TOR to WOW w świecie SW i już wszystko o grze wiadomo. Po co komu jakieś materiały i recenzje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować