Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dragon Age: Redemption jeszcze w tym roku

15 postów w tym temacie

Dnia 24.07.2011 o 22:02, Sebek20 napisał:

1 odcinek "Spartacusa" trochę słabo, myślałem, że będzie więcej :/


Eee ? O co chodzi jakby ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2011 o 22:07, Pietro87 napisał:

Eee ? O co chodzi jakby ?


Chyba o długość całości. Przynajmniej ja tak to zrozumiałem.

Jeśli tak to akurat normalna długość, seriale internetowe są krótkie i robione o wiele niższym kosztem niż telewizyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli ten serial ma wyglądać jak na tym fotosie, to szczerze mówiąc już pewna ''czerwona'' parodia WoW''a wyglądała na lepiej wykonaną.. zwłaszcza ta styropian-like broń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam Wam obejrzeć serial The Guild. Jest on tworem Felici Day i po nim nie mam wątpliwości odnośnie tego, że serial w moim ulubionym uniwersum będzie zacny. Ja tylko czekam i liczę na polskie napisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a co się stało z dragon age warden''s fall ???!!! Stanęło w miejscu i nic, no chyba, że tylko mi nie wyświetlają się google i youtube wyniki z kolejnymi odcinkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2011 o 23:15, raf230885 napisał:

a co się stało z dragon age warden''s fall ???!!!


Zażalenia nie do BioWare, oni nie tworzyli Warden''s Fall. To całkowicie fanowska machinima.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Seriale internetowe tyle właśnie trwają i uwierzcie mi potrafią w 5-10 minutach napakować tyle fajnej akcji, że jak najbardziej "szał jest".
I gratuluję oceniania "wykonania serialu" na podstawie jednego zdjęcia aktorki w stroju elfa.
Akurat Felicia Day fuszerki nie odawlała, nie robi tego serialu dla komercyjnego sukcesu, to jest serial od graczki (graczy) dla graczy więc nie obawiam się o wykonanie "po łebkach".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem zwolennikiem prawdziwych filmów na podstawie gier a takie internetowe pierdółki są moim zdaniem słabe, niestety ostatnio to się stało modne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2011 o 02:48, Zordon88 napisał:

Jestem zwolennikiem prawdziwych filmów na podstawie gier a takie internetowe pierdółki
są moim zdaniem słabe, niestety ostatnio to się stało modne.

A w czym takie "internetowe pierdółki" są niby słabe?
Serio proponuję sprawdzić The Guild, które bynajmniej słabe nie jest, widać, że twórcy w MMO faktycznie grają a jedynym widocznym uproszczeniem jest mała ilość graczy w gildii.
IMO takie właśnie internetowe filmiki mogą być dużo lepsze od filmów, zresztą wystarczy spojrzeć jakież to pełnometrażowe hity na podstawie gier mamy. Blood Rain? Błagam... W Imię Króla (Dungeon Siege)? Wspólne ma to, że główny bohater jest rolnikiem... tylko w tym przypadku ewidentnie szkolonym przez elitarne oddziały Rangerów. Można ewentualnie polubić Mortal Kombat bo to była po prostu nawalanka na podstawie nawalanki, ale za to w drugiej części bzdura goniła bzdurę. O takich gniotach jak Far Cry, Alone in the Dark czy najnowsze Resident Evil z litości nie będę się wypowiadał (osobiście do RE1 i 2 nic nie mam, niestety każda następna część to pikowanie w dół).
Poza tym nie przesadzał bym z narzekaniem, że to się robi modne. Ot na razie kojarzę średniej (ale IMO nie tragicznej) jakości Mortal Combat, całkiem fajne, kilkuodcinkowe Assasins Creed, genialne the Guild i właśnie to. Śmiem twierdzić, że każdy z tych seriali bije (bądź ma szansę bić) wielkie produkcje na głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2011 o 02:48, Zordon88 napisał:

Jestem zwolennikiem prawdziwych filmów na podstawie gier a takie internetowe pierdółki
są moim zdaniem słabe, niestety ostatnio to się stało modne.

A ja wolę takie filmiki, a zwłaszcza fanowskie projekty (patrz filmiki z Half-Life) niż suchary robione przez wielkie studia i za wielką kasę, przez ludzi którzy za nic nie rozumieją co w grze-pierwowzorze było świetne i robią kolejne Resident Evil, czy Dungeon Siege...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować