Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield 3 pozwoli nam dostosować broń na mnóstwo różnych sposobów

57 postów w tym temacie

Czyli, że co? Możemy już przestać gadać pierdoły o tym, że BF3 to rewolucja w dziedzinie gier i sprawi, że Bobby Kotick zacznie mieszkać pod mostem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra wygląda dobrze jak na wersje Alpha. Podejrzewam że DICE nie wypuści odrazu takiej wspaniałej grafiki:] Poczekajmy do bety;] To może MW 3 to odgrzewany kotlet?Tam grafiki dawno nie poprawili;/ A o destrukcji można zapomnieć:[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chciałbym zaznaczyć ze wersja alpha nie została wydana wczoraj i po jej ukończeniu i wydaniu nie miała 3 miesięcy do premiery gry - nie jest to demo które ma pokazywać najlepsze bajery gry by zachęcić zwykłego zjadacza chleba do zakupu, który jedynie myśli kategoriami "płacę więc wymagam"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z BC2 było tak samo, w becie było sporo bugów, czasami większych czasami mniejszych, i właściwie mimo patchy wcale tego nie poprawiali. Potem premiera, i co? (Prawie) wszystkie niedoróbki poprawione. A to jest przecież alpha, a w alphie dopiero dodaje się nowe "ficzery" i to hurtowo. Dopiero w becie się to wszystko naprawia ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie wiem jak do Was dotrzeć, której części wypowiedzi innych bądź komentatora nie rozumiecie ??
po 1. Wersja Alpha
po 2. Działanie tylko i wyłącznie na DX9 finalna wersja obsłuży tylko DX10/11 czyli inaczej Win Vista/Se7en
Po 3. Jak mi wmówisz ze alpha C2 wyglądała lepiej bo zwątpię w świat
po 4. Do premiery 3 miesiące fakt, gotową grę oddadzą do tłoczni max na 1-2 tyg przed premiera
po 5. Co do Papki reklamowej pierwsze 4 filmik dotyczące BF3 to były aktualne gameplay''e na DX10 podajże
mogę się mylić. Jeżeli już uważasz, że ktoś chce ściągnąć kasę z graczy i sprzedawać odgrzewane kotlety to najlepszym przykładem będzie Pewna firma która od X lat sprzedaje tą sama produkcje z innym podtytułem a jedyne co się różni pomiędzy tymi częściami to muzyka i menu...
Posiadacze MOH Tier 1 Edition otrzymają 1 bądź 2 tygodnie head- startu nad Open beta, która według pogłosek ma się rozpocząć w sierpniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że spora część przedmówców nie zadała sobie nawet trudu i nie zainteresowała się tym, że już od pewnego czasu na Youtube krążą filmiki z gameplayem z multi BF3... I nie mam na myśli tego jednominutowego trailera z E3...
Najpierw obejrzyjcie, potem hejtujcie ;) O ile jeszcze będziecie w stanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2011 o 14:23, kodi24 napisał:

Boże jak on tym jeździ...-_-''


Kodi jemu bardziej chodziło o pokazanie tego iż na razie nie odczuwa się niszczenia terenu pojazdem tj. wyboje wzniesienia etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2011 o 14:10, iskariotA666 napisał:

Ludzie nie wiem jak do Was dotrzeć, której części wypowiedzi innych bądź komentatora
nie rozumiecie ??

to samo moglbym Ciebie zapytac

Dnia 26.07.2011 o 14:10, iskariotA666 napisał:

po 2. Działanie tylko i wyłącznie na DX9 finalna wersja obsłuży tylko DX10/11 czyli
inaczej Win Vista/Se7en

chcesz mi powiedziec, ze maja gre dzialajaca na DX9, a wydadza tylko na DX10/11? to robia nas w balona z tym, ze nie mozna grac na windowsXP, od poczatku mowilem, ze to przekret

Dnia 26.07.2011 o 14:10, iskariotA666 napisał:

po 1. Wersja Alpha
Po 3. Jak mi wmówisz ze alpha C2 wyglądała lepiej bo zwątpię w świat

nie wiem jak wygladala alpha c2, c1 wygladala tak:
http://www.youtube.com/watch?v=6eqL6Jed5jQ
http://www.youtube.com/watch?v=3CTfpqv0OeY
http://www.youtube.com/watch?v=_a-LMYHF2FE

Dnia 26.07.2011 o 14:10, iskariotA666 napisał:

po 4. Do premiery 3 miesiące fakt, gotową grę oddadzą do tłoczni max na 1-2 tyg przed
premiera

pre-alpha crysisa wygladala lepiej ponad rok przed premiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2011 o 14:29, mronoth napisał:

> Ludzie nie wiem jak do Was dotrzeć, której części wypowiedzi innych bądź komentatora

> nie rozumiecie ??
to samo moglbym Ciebie zapytac
> po 2. Działanie tylko i wyłącznie na DX9 finalna wersja obsłuży tylko DX10/11 czyli

> inaczej Win Vista/Se7en
chcesz mi powiedziec, ze maja gre dzialajaca na DX9, a wydadza tylko na DX10/11? to robia
nas w balona z tym, ze nie mozna grac na windowsXP, od poczatku mowilem, ze to przekret
> po 1. Wersja Alpha
> Po 3. Jak mi wmówisz ze alpha C2 wyglądała lepiej bo zwątpię w świat
nie wiem jak wygladala alpha c2, c1 wygladala tak:
http://www.youtube.com/watch?v=6eqL6Jed5jQ
http://www.youtube.com/watch?v=3CTfpqv0OeY
http://www.youtube.com/watch?v=_a-LMYHF2FE
> po 4. Do premiery 3 miesiące fakt, gotową grę oddadzą do tłoczni max na 1-2 tyg
przed
> premiera
pre-alpha crysisa wygladala lepiej ponad rok przed premiera

Boże widzisz i nie grzmisz .... Ta gra wygląda jak pomyłka na DX9, wydali taka wersje tylko do testowania serwerów, glitchy etc. od samego początku mowa była iż gra nie wystartuje na win XP i DX9 i bardzo dobrze wreszcie jakiś krok do przodu. Wiec wybij sobie drewnianym młoteczkiem z głowy te urojenia, że DICE z EA robią nas w konia z tym DX''em

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2011 o 14:33, iskariotA666 napisał:

Boże widzisz i nie grzmisz ....

nie grzmi bo nie istnieje

Dnia 26.07.2011 o 14:33, iskariotA666 napisał:

Ta gra wygląda jak pomyłka na DX9, wydali taka wersje
tylko do testowania serwerów, glitchy etc. od samego początku mowa była iż gra nie wystartuje
na win XP i DX9 i bardzo dobrze wreszcie jakiś krok do przodu.

tak, oczywiscie, od poczatku mowili, ze nie ruszy na dx9 co sam przyznales, ale teraz nagle okazalo sie, ze rusza... wiec to bylo klamstwem, sie zdziwisz jak finalna gra bedzie wygladac niemal identycznie

Dnia 26.07.2011 o 14:33, iskariotA666 napisał:

Wiec wybij sobie drewnianym
młoteczkiem z głowy te urojenia, że DICE z EA robią nas w konia z tym DX''em

nie wszyscy sa slepymi fanbojami wielkich korporacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Customizacja broni mnie nie zachwyciła -nie dodali niczego nowego względem innych FPS. Jakby można było wybierać np. kamuflaż do broni, albo rodzaj amunicji... W dodatku widać, że nie da się customować pistoletów. Sam gameplay też nie zrobił na mnie wrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jak wygląda, byle działała lepiej niż BC2. Co do samej customizacji to mogło być lepiej.
ps. Mogli zainwestować w jakiegoś eksperta od uzbrojenia - M16A4 i auto? To woła o pomstę do nieba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się nie podoba customizacja..... Jest z MoH''a..... = mało broni do wybierania, ale za dużo dodatków...
Ni podoba mi się to z MoH''a.... Oby w becie czegoś takiego nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam te dzieciaki, które nawet nie znają angielskiego na poziomie podstawowym i wypisują bzdury o brzydkiej grafice Alphy BF3 (no bo przecież tam jest na ustawieniach high!).
Jakbyście słuchali to ustawienia graficzne zmieniają tylko cienie i trawę, a wszystko inne to TEST przed wersją beta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@absmak

Kolego - gra nie działa na XP, więc zapewne nie działała na DX''ie 9 a 10... No ale - skoro Alpha tester powie coś takiego to rzeba go słuchać - szkoda że nie dosłyszałeś kolejnych słó - TO JEST ALPHA i i wersja ta wymusza ograniczenia... Natomiast po premierze gra będzie oferowała więcej w zakresie fizyki, destrukcji, grafiki itp.... Tyle tylko, że to co widzimy to wczesna alpha gry, więc BETA udostępniona we wrześniu będzie bardziej dopracowana. Serio...

A jeżeli nie rozumiesz, że to nawet nie BETA tylko ALPHA... I skoro nie rozumiesz, że w takim wypadku nie otrzymuje się doszlifowanego cuda... I gdzie packi tekstur nie są jakości "urywa łeb", ponieważ TO ALPHA... To trolluj i hejtuj dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować