Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Robaki wracają w trzeci wymiar. Worms Ultimate Mayhem oficjalnie zapowiedziane

36 postów w tym temacie

Dla mnie Worms 3D były genialne - od nich zaczynałam - nie mogłam się później do dwuwymiarowych przekonać. Miło, że będą następne. Ostatnio mam chęć ponownie zainstalować Mayhem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BBuuuuu, osobiście jeśli miał bym grać w Wormsy to tylko 2D.Nie wiem czemu ale jakoś 3D były dlamnie zupełnie nie grywalne i chyba jak dla większości co chociaż było widać po sprzedaży gry w 3D.Więc dziwie się po jasną cholere oni wracają do czegoś czego większość nie lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo ta większość kupiła już Worms: Reloaded. Teraz czas zarobić na mniejszości (która szczerze mówiąc, aż taka mała nie była, jak się może wydawać). Ja się cieszę. Nie miałem okazji grać w trójwymiarowe Wormsy, więc taką paczkę chętnie kupię. Ciekawi mnie tylko cena, mam wrażenie, że jednak droższe to będzie od W:R.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2011 o 18:22, Mercuror napisał:

@TheZbyszeK - grałeś w poprzednie trójwymiarowe Wormsy? Nie? To czego się odzywasz? Tak?
To czego bzdury gadasz? Każde trójwymiarowe Wormsy były niegrywalną porażką jak dla mnie,
a w każde próbowałem grać.


Problem w tym, że trójwymiarowe części były niezłe. 3D było OK, czwórka również, tylko Forts było kaszaną. Naturalne jest, że części dwuwymiarowe są lepsze, ale bez przesady, trójwymiarowe również były fajnymi grami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, każdy może mieć inne wrażenia, ale obiektywnie rzecz biorąc chociażby takie latanie jetpackiem było tragiczne, grafika z racji dodania trzeciego wymiaru straciła stary styl, szczególnie w Worms 3D, no i sam fakt dodania trzeciego wymiaru do gry zepsuł pierwotną prostotę, którą tak lubiłem w robaczych starciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Główny zarzut to koszmarna kamera, ale 3D jeszcze miało klimat. 4 też, ale już mniej, dopiero Forts wszystko zepsuło. Owszem, wolę stare Wormsy, ale przy tych trójwymiarowych również spędziłem sporo czasu i dobrze się bawiłem. Ba, czwórka miała nawet fajną, sympatyczną fabułkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Velidergarm -> 2D też lubię, ale wolę 3D więc jest nas dwóch. Bardzo się cieszyłem że wormsy ukażą się w 3d, ale teraz mam mieszane uczucia. Nowości nie szykuje się za wiele.

Dziwią mnie ludzie którzy twierdzą że wormsy w 3D były klapą. Sprzedały się bardzo dobrze, opinie mają podzielone, ale mają spore grono fanów. Wystarczy zajrzeć na forum TEAM17, gdzie baardzo wielu użytkowników prosiło team17 o zrobienie nowych, trójwymiarowych wormsów. To że Wam się nie podobało, nie znaczy że wszystkim.

Ja bardzo lubię wypukłe robale. Każda część miała swój niepowtarzalny klimat, odsłony w 2D to kopiuj wklej. Najbardziej lubię worms 4 totalna rozwałka bo jest dopracowane niemal pod każdym względem. Mamy tam kampanię pełna humoru, super bronie i dawkę mega humoru. Fajnie i wygodnie się gre tweakuje a to też duży plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej się tytułem nie zainteresuję. Gameplay Worms w 3D zupełnie do mnie nie przemówił.
Największym atutem starych robaków była prosta mechanika, która została wywrócona do góry nogami
po dodaniu trzeciego wymiaru. Nie wykluczam, że nowsze odsłony mogą się podobać, ale dla mnie
to już zupełnie inne gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.07.2011 o 12:32, Demagol napisał:

3D było OK, czwórka również, tylko Forts było kaszaną.


A ja się z tym nie zgodzę. Dla mnie w 3D można było jakoś grać, ale nigdy nie lubiłem tej części. Podobnie z Mayhem, które zupełnie mnie nie wciągnęło i - mimo kupienia gry w pre-orderze - od razu trafiło na półkę.
Natomiast przy Forts miałem bardzo dużo rozrywki, przez co z części trójwymiarowych to tę wspominam najlepiej. Pewnie, to zupełnie co innego, niż normalne Worms (bo Forts to bardziej tower defence, tylko w klimatach robaków), ale nadal pozytywnie mnie zaskoczyło.
Na Ultimate Mayhem nie czekam wcale, bo nawet jakbym nadal miał platformę, która mogłaby je obsłużyć, to i tak bym podziękował.
Zdecydowanie zostaję przy sprawdzonych 2D (ale tylko stacjonarnych, wersje mobilne jakoś nie mogą mnie wessać niestety) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ehhh wyszły całkiem niedawno nowe Wormsy, które powracały do korzeni. Worms: Reloaded
> bodaj. Wyglądały jak nasze wysłużone robale 2D, tylko z poprawioną grafiką i co ???!!!.
> Znów powrót to tego śmiesznego 3D.. Mają jednak coś na bani.

Nie sap, lepszej gry i tak byś nie zrobił. Ja nienawidzę Worms 3D - grafika, sterowanie i kamera, oraz Worms Forts - mega nad-boty, i to samo co w 3D. Ale uwielbiam "czwórkę", ponieważ wszystko poprawione, można również wybrać wygląd robaków, ale jest głupie to, że jest mało broni i misji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2013 o 22:51, Nike08 napisał:

Nie sap, lepszej gry i tak byś nie zrobił.

To bardzo mocny i przekonujący argument :D już idę do piwnicy ale za nim pójdę:
Patrz na daty newsów i posta na który odpowiadasz bo ten już jest grubo nieaktualny.
Nikt już o tym nie pamięta ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować