Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nintendo 3DS sprzedaje się słabo. Będą spore redukcje cen

18 postów w tym temacie

Za 15.000 jenów to bym nawet kupił, mimo blokady regionalnej. Niech tylko potwierdzą kilka gier z serii, którymi jestem zainteresowany, a które rzekomo mają się ukazać na 3DS (np. Persona 5).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, bateria dziala za krotko, a wg. recenzji "3D" ma strasznie slabe wsparcie gier. (malo jest porzadnych gier wykorzystujacych ten efekt w dobry sposob). Nie za tę cenę, nie w wypadku zbliżającego się PS Vita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

News już jest znany w temacie o DSie/3DSie. Ja kupuję niemal bankowo.

PS. SONY teraz będzie miało ciężki orzech do zgryzienia. Przewidywana cena 3DS u nas 600-700 zł i to już w sierpniu. A PS Vita 1000-1200 zł i w marcu...

PS2 O! Można raportować posty. Nawet własne, ale fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można się było spodziewać kiepskiej sprzedaży, ponieważ konsola miała bardzo mało i raczej średnie tytuły startowe. Jeszcze bardziej mnie jednak dziwi obniżka teraz, kiedy zaczynają dopiero wychodzić gry, na które wszyscy tak naprawdę czekali. Ja planowałem kupić konsolkę w sierpniu/wrześniu dopiero i widzę że dobrze zrobiłem czekając.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Załóżmy, że sprzedaż się nie poprawi, a WiiU wcale nie okaże się hitem i wielkie N jest w wielkiej kropce. Samym Mario nie wykarmią tysięcy japońskich paszczek.

Jak już ktoś mawiał (pisał) w CDA, "... wydawało się, że SEGA też będzie wieczna ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Straty Niny z tego co pamiętam byly podyktowane tym, ze akcje spadły, bo inwestorzy sięwystraszyli Wii U, a jeśli chodzi o 3DSa to Niny zarabia na ameykańksim rynku 100$, a UK 100 funtów. Więc jeśli chodzi o zarobienie na konsolkę to jest, a zniżka ceny to po prostu strategia. 20 tytułów za darmo do końca roku? Na forach ludzie już piszą, że kupią do 12. tylko po to, aby te gry dostać(a są tam tytuły naprawdę świetneo czym można w temacie o DSie, np Super Mario Bros czy The Legend of Zelda).

3DS miał słabystart, ale DS również, o czym należy pamiętać. Dokładnie z tego samego powodu i tak samo Wii. Nintendo siedzi na rynku od ponad stu lat, wiedzą co robić, aby zarobić i Niny nigdy na swoich konsolach nie traci.

Keep calm, 9. września wychodzi Star Fox, w listopadzie Super Mario, w grudniu Mario Kart, w sezonie wakacyjnym Kid Icarus. Póxniej Luigi Mansion. Tytułów będzie sporo i kiesa Niny się zapełni, więc na 100% Wii U ujrzy światlo dzienne zgodnie z terminem. Spoko loko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2011 o 19:02, Ichibanboshi-kun napisał:

3DS miał słabystart, ale DS również, o czym należy pamiętać. Dokładnie z tego samego
powodu i tak samo Wii. Nintendo siedzi na rynku od ponad stu lat, wiedzą co robić, aby
zarobić i Niny nigdy na swoich konsolach nie traci.

Keep calm, 9. września wychodzi Star Fox, w listopadzie Super Mario, w grudniu Mario
Kart, w sezonie wakacyjnym Kid Icarus. Póxniej Luigi Mansion. Tytułów będzie sporo i
kiesa Niny się zapełni, więc na 100% Wii U ujrzy światlo dzienne zgodnie z terminem.
Spoko loko.

Dokładnie, prędzej martwiłbym się o tytuły na nadchodzące PSV niż na 3DS''a. Pozostaje poczekać aż Sony pokaże co jeszcze mają w zanadrzu.

Teraz niech jeszcze N zrobi coś z tym region blockiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2011 o 19:52, nXc napisał:

Dokładnie, prędzej martwiłbym się o tytuły na nadchodzące PSV niż na 3DS''a. Pozostaje
poczekać aż Sony pokaże co jeszcze mają w zanadrzu.

Teraz niech jeszcze N zrobi coś z tym region blockiem ...


Myślę, że PSV będzie się sprzedawać dobrze, bo ludzie lecą na bajery. No i uniwersalne będzie to urządzenie, więc będzie wzięcie. Jednak jeśli chodzi o same gry, to możesz mieć rację.

Region block to delikatna sprawa, bo na dobrą sprawę, przynajmniej dla mnie, to boli jedynie to, że nie bdę mógł pograć w dosłownie 2-3 tytuły, które dotąd tylko na Amerykę były. Na szczęście, kto wie jak to będzie teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2011 o 20:27, Ichibanboshi-kun napisał:

Myślę, że PSV będzie się sprzedawać dobrze, bo ludzie lecą na bajery. No i uniwersalne
będzie to urządzenie, więc będzie wzięcie. Jednak jeśli chodzi o same gry, to możesz
mieć rację.

Sony najpierw musi mnie przekonać że warto kupić ich handhelda nawet jeśli w domu mam PS3''jke, portami... czy też może raczej nowymi częściami ich exclusive''ów tego nie zdziałają.

Aczkolwiek świetnie zapowiada się Gravity Daze.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2011 o 21:15, nXc napisał:

Sony najpierw musi mnie przekonać że warto kupić ich handhelda nawet jeśli w domu mam
PS3''jke, portami... czy też może raczej nowymi częściami ich exclusive''ów tego nie
zdziałają.

Aczkolwiek świetnie zapowiada się Gravity Daze.


Post nad Twoim z kolei wskazuje, że ludzie właśnie tego oczekują. Nie pierwszy raz też taką opinię widzę. Sam dopóki nie posiadałem chcialem nawet przenośną konsolę Sony, bo chciałem pograć w jakieś tytuły z widokiem trzecioosobowym, ale Ocarina of Time ukazało, że 3DS jest doskonaly do tego typu produkcji.
No i Vita ma naprawdę od groma bajerów, które są po prostu atrakcyjne, ale kwestia tego co sięoczekuje od konsoli do gier. Ja chcę żeby moje urządzenie najbardziej skupiało się na grach, a inne gadżety znajdę w innych urządzeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu nic z Mario nie zostało wydane na launch konsoli, przecież te gry to automat do sprzedawania konsoli.

Co do powyższej dyskusji to PSVita znowu da nam porty, ja wybieram konsolkę Nintendo gdzie znowu 90% to będą exclusive''y.

3DS ma dobre gry ale zapowiedziane. Coś długo ich robienie trwa, ale w końcu będą.

Trzeba też liczyć na lokalizacje takich tytułów jak Layton vs Phoenix, Senran Kagura czy Beyond the Labyrinth.

Kiedyś kupię, a to czy prędzej czy później zależy od tego ile gier zostanie Japan-only czy America-only bo dowalili cholerną blokadę. Oby jak najmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w dalszym ciągu czekam na 3DS Lite z dłużej trzymająca baterią, choć z drugiej strony obniżka i najnowsze zapowiedzi gier kuszą. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W listopadzie Marian przyjdzie :) Potem kolejny 7. grudnia. Ale ten w listopadzie będzie pewnie genialny skoro go robią goście od najlepszych Mario ever - SMG.
Słaby start konsol Niny to chyba po prostu tradycja, ale nie ma się co dziwić. Nie oferują sprzętu z upgradem grafiki, a coś nowego. Ludzie najpierw muszą się do tego przekonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się konsolka podoba, może faktycznie po obniżkach się skusze. Dużo dla mnie znaczy wsteczna kompatybilność, boi nie miałem okazji zaliczyć wielu ciekawych tytułów z DSa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować