Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zachwytów nad Deus Ex: Bunt Ludzkości ciąg dalszy!

22 postów w tym temacie

Aż się boję, czy ta gra rzeczywiście będzie taka dobra, czy po prostu w natłoku gniotów i rozczarowań kilka "nowych" starych rozwiązań nie wprowadziło recenzentów w taki zachwyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam też na inne recenzje... bo dwie wysokie to jeszcze nic. Ja grałem w jedynkę, odpadłem... w dwójkę, odpadłem... nie wiem, może takie klimaty nie są dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym musi być. Ja np dosłownie niedawno łyknąłem pierwszą część i teraz rozumiem dlaczego ludzie tak chwalą. Nowy DE wygląda bardzo ładnie, klimatycznie i już widać wysokie oceny. To musi być dobra gra, premiera już tuż tuż :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynka była grą po prostu genialną. Nawet niedawno przeszedłem ja starając się nikogo permanentnie nie likwidować :) Pierwszy DX zawsze jest w moim osobistym Top 3.
Z tego co widziałem DX:HR ma ten sam klimat. Starałem się nie oglądać gameplayów żeby sobie nie zespojlować zabawy ale coś tam o oczy mi się obiło :) A to co widziałem przekonało mnie, że to powrót do korzeni :)
Niektórzy narzekają na grafikę. Ja się tam dobrze bawię przy archaicznej grafice z jedynki DX więc raczej na HR się nie zawiodę.
Tak pozytywne oceny (choć tylko dwie na razie) nastrajają mnie bardzo pozytywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawo,ocenę 10/10 otrzymują tylko gry wybitne,a według OXM właśnie taki jest nowy Deus ex. Dwie recenzje,i obie mają świetną recenzję - to MUSI być hit!!! Ja kupię na 110 % :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2011 o 10:43, SpecShadow napisał:

Poczekam na jakieś bardziej wiarygodne źródła, choć nie chcę niczego ujmować DX3 bo gra
zacnie się zapowiada.

Jedynym bardziej wiarygodnym źródłem może być tylko i wyłącznie Twoja własna opinia. Po tym jak "profesjonalni" recenzenci podeszli do Duke Nukem Forever osobiście zatraciłem jakąkolwiek wiarę w rzetelność recenzencką.

Przeżywanie każdej wysokiej noty wystawionej Human Revolution z osobna wydaje mi się lekko przesadzone. To było po prostu do przewidzenia, a nawet jeśli gra nie ustrzegła się pewnych wad czy niedociągnięć, to już z filmów i opisów cech charakterystycznych można wywnioskować, że mimo wszystko gra ma się czym wybić ponad resztę współczesnych tworów, tudzież innych "system-shock-wannabe".

Pierwszego Deus Ex uważam za grę genialną i ponadczasową. Nawet niedawno odświeżyłem ją sobie i pojąć podczas zabawy nie mogłem, że wiele dobrych rozwiązań całkowicie popadła w zapomnienie w dzisiejszych grach zarówno FPP, jak i RPG. Tymczasem z tego co czytam i widzę na filmach (także gameplay''ach), Human Revolution nie powtórzy błędu Invisible War i nie zostanie uproszczony czy ugrzeczniony. Oceny tym samym nie są dla mnie jakimś szczególnym zaskoczeniem. A że gra z pewnością nie spodoba się wszystkim - tak jak oryginalny DX - to raczej naturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2011 o 10:54, Net_com napisał:

Jako fan książek Williama Gibsona czekam z jeszcze większą niecierpliwością. Liczę na
jakieś nawiązania do Neuromancera.


Sam bym z chęcią jakieś nawiązania do Trylogii Ciągu zobaczył .......ale w tym tytule ich nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Ja czekam też na inne recenzje... bo dwie wysokie to jeszcze nic. Ja grałem w jedynkę, odpadłem... w dwójkę, odpadłem... nie wiem, może takie klimaty nie są dla mnie."

Czyli jeżeli gra się tobie spodoba, to będzie oznaczało, że jest totalnie skopana i fani Deus Ex ją mocno zjadą :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę proszę, ile daje intensywna kampania reklamowa.. nagle (jeśli wierzyć dotychczasowym opiniom) mocno oldschoolowa gra przestała być "pełna przestarzałych rozwiązań", a stała się hitem nad którym wszyscy się rozpływają.. ach, ta nasza kochana branża ^^''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie polegam na intuicji, ona mi mówi, że będzie dobrze.
Po DNFie dopiero? Ja od bodajże 2005/6r. nie zwracam na oceny uwagę, wtedy zaczął się trend używania skali 7-10 ale i rozbieżność, bardziej powodowana wyrobionymi już gustami.

IW? Grałem, bez duuużej dawki luzu i/lub czegoś mocniejszego nie da się w to grać, to bardziej rozwinięta gra od CI.

Skoro o DNF mowa - po DX IW seria odrodziła sie jakby w HR. DNF musiał zostać wydany, ale nowy tytuł z serii jeszcze daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Invisible War byl ponoc beznadziejny, a teraz ciesza sie, ze tez dostal 92/100 lol
konsolowcy z xbox magazine wielkich wymagan nie maja wiec ocena tez nic nie warta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na oceny nie zwracam większej uwagi także od dawna. Po DNF jednak się załamałem kompletnym brakiem obiektywizmu i umiejętności racjonalnego osądu ze strony nawet tych osób, z których opinią się liczyłem, a przynajmniej tolerowałem. Po prostu jest różnica między zwykłą opinią gracza typu "gra ssie bo mi się nie podobała i jej nie lubię", a rzekomo profesjonalnym recenzentem, który powinien na bok odłożyć wszelkie uprzedzenia celem przedstawienia produktu szerszej grupie czytelników/widzów. Dlatego też teraz na te wszelkie "lubię/nie lubię" patrzę z lekkim przymrużeniem oka, a właściwą grę wolę ocenić sam.

Jeśli zaś chodzi o Invisible War, słyszałem, że gra jako gra jest całkiem niezła. Tylko jako Deus Ex to porażka na całej linii. Niestety, nie miałem cierpliwości by w to dłużej pograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2011 o 11:24, mronoth napisał:

Invisible War byl ponoc beznadziejny, a teraz ciesza sie, ze tez dostal 92/100 lol
konsolowcy z xbox magazine wielkich wymagan nie maja wiec ocena tez nic nie warta


Ta, bo harcdore''owi PCtowcy mają ogromne wymagania i dali w PC Gamerze 94/100 DA2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować