Zaloguj się, aby obserwować  
darkwind21

Borderlands 2

959 postów w tym temacie

Coż, w takim razie niestety nie mam pojęcia. Gra pokazuje ci informację, że tracisz pieniądze czy po prostu po jakimś czasie zauważasz ich brak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2012 o 20:58, mati285 napisał:

Coż, w takim razie niestety nie mam pojęcia. Gra pokazuje ci informację, że tracisz pieniądze
czy po prostu po jakimś czasie zauważasz ich brak?

Po jakimś czasie, np gdy chce porównać sprzęt, wbijam do equ i zauważam znaczący odpływ gotówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie wygląda mi to na jakiegoś buga/glitcha? Naprawdę nie wiem. Musiałbyś popatrzeć na forum Gearboxa czy ktoś ma podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2012 o 07:54, Ring5 napisał:

Ech... :/


Rozdawania kluczy było sporo więcej niż dwie akcje, można też było wygrać więcej niż jeden na raz, ale niestety trzeba być szybkim. Mnie się na razie udało raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie trzeba było być aż tak szybkim, bo przez cały weekend Pan Pitchford rozdawał na Twitterze kody, które działały przed 2 godziny dla każdego, kto chciał skorzystać. Kto miał czas, mógł raz na 2h zajrzeć i zgarnąć chyba z 5 kodów. Była jedna akcja, kod dawał aż 5 kluczy, ale tylko dla pierwszych 1000 osób chyba. Rozeszły się w 3 minuty. Teraz planują jakąś większą akcję, poprzez oficjalnego gearboxowego Twittera i Facebooka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Granie w B2 nie było specjalnie uciążliwe aż do pewnego questu... Hyperion Slaughter Runda 5. Przez 3 godziny katowałem tą misję, ale nie udało mi się jej przejść, nawet z taką pukawką. Czy ktoś ma dobry sposób na to?

20121001130828

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2012 o 13:09, Last_Aid napisał:

Witam. Granie w B2 nie było specjalnie uciążliwe aż do pewnego questu... Hyperion Slaughter
Runda 5. Przez 3 godziny katowałem tą misję, ale nie udało mi się jej przejść, nawet
z taką pukawką. Czy ktoś ma dobry sposób na to?

Ostatnia rundka jest naprawdę ciężka, najlepiej poprosić znajomych/gramowiczów o pomoc, w 4 osoby nie stanowi ona dużego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2012 o 13:09, Last_Aid napisał:

Witam. Granie w B2 nie było specjalnie uciążliwe aż do pewnego questu... Hyperion Slaughter
Runda 5. Przez 3 godziny katowałem tą misję, ale nie udało mi się jej przejść, nawet
z taką pukawką. Czy ktoś ma dobry sposób na to?


A gdzie taką broń dostałeś, bo dmg ma całkiem wypasiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz wykonać trzyczęściowy quest

Spoiler

A Real Boy

. Tyle, że obrażenia jakie zadaje zależą zdaje się od klasy postaci, odblokowanych skilli etc. U mnie statsy tej broni wyglądają znacznie mniej okazale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2012 o 13:09, Last_Aid napisał:

Witam. Granie w B2 nie było specjalnie uciążliwe aż do pewnego questu... Hyperion Slaughter
Runda 5. Przez 3 godziny katowałem tą misję, ale nie udało mi się jej przejść, nawet
z taką pukawką. Czy ktoś ma dobry sposób na to?


pukawka bardzo słaba, potestuj uważnie strzal po strzale.

ja zrobiłem to w duecie zero + syrena. Padłem w 4tej rundzie i syreną z góry cały czas strzelałem rakietami, a na badassów rzucałem "opętanie" (ostatni skill z drzewka z lewej). Poszło w miarę gładko bo prawie wszystko latające strzelało do tunelu z którego strzelałem, a nie do zero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2012 o 16:00, Mavarius napisał:

A gdzie taką broń dostałeś, bo dmg ma całkiem wypasiony.


Prawdziwe obrażenia tej broni są inne, aby się dowiedzieć jakie trzeba przetestować broń na czysto (po resecie skilli itp). Na internetach można znaleźć okazy broni, które mają w opisie obrażenia po 45 tysięcy, ale prawdziwe w okolicach 6 tysięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2012 o 12:02, Siriondel napisał:

W sumie to nie trzeba było być aż tak szybkim, bo przez cały weekend Pan Pitchford rozdawał
na Twitterze kody


Szkoda w takim razie, że nikt nie poinformował o takiej akcji na gramie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2012 o 18:10, Ring5 napisał:

> W sumie to nie trzeba było być aż tak szybkim, bo przez cały weekend Pan Pitchford
rozdawał
> na Twitterze kody

Szkoda w takim razie, że nikt nie poinformował o takiej akcji na gramie...


Dokładnie, też bym chciał jeden kluczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest i druga legendarna broń. Tym razem snajperka, czyli coś stworzonego dla mnie, jako że jestem Zerem. ;) Jak zobaczyłem statystyki, to nie byłem zachwycony (nie jestem fanem "burst fire while zoomed" w snajperkach), ale po zapoznaniu się ze znaczeniem "czerwonej właściwości" - 5 Horizontal Shot Burst Fire, moje zdanie na temat broni diametralnie się zmieniło. Ta snajperka jest wprost idealna do ubijania robotów, których wrażliwe punkty są zazwyczaj ułożone w linii prostej, dzięki czemu można zaliczać kilka krytów naraz. :) A takiego Constructora ubijam teraz jedną pięciostrzałową serią. :D Aczkolwiek trzeba przyznać, że amunicja kończy się błyskawicznie.

A teraz czas na powrót do gry, bo już tylko malutki kawałek (a przynajmniej tak mi się zdaje) został mi do końca głównego questa. :)

20121001211511

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Instalując grę na steam wpisałem kod z opakowania. Później zauważyłem, że mam drugi kod na bonusowe zawartości. Gdzie go wpisać? Wpisując w zakładce "shift code" nie działa. Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2012 o 07:56, berbelek napisał:

Instalując grę na steam wpisałem kod z opakowania. Później zauważyłem, że mam drugi kod
na bonusowe zawartości. Gdzie go wpisać? Wpisując w zakładce "shift code" nie działa.
Z góry dzięki za pomoc.

Ten drugi kod wpisujesz tak samo jak pierwszy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.10.2012 o 08:43, wodnym napisał:

Ten drugi kod wpisujesz tak samo jak pierwszy. :)


Pierwszy kod gra żądała podczas instalacji gry, został on przypisany do mojego konta steam. Zainstalowałem grę jeszcze raz, ale nie pojawiło się okno na wpisanie kodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2012 o 09:25, berbelek napisał:

Pierwszy kod gra żądała podczas instalacji gry, został on przypisany do mojego konta
steam. Zainstalowałem grę jeszcze raz, ale nie pojawiło się okno na wpisanie kodu.


W steam wchodzisz w gry->aktywacja produktu w steam i tam wpisujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować