Zaloguj się, aby obserwować  
darkwind21

Borderlands 2

959 postów w tym temacie

Dnia 29.09.2012 o 10:11, KamyK_84 napisał:

Mogę się mylić, ale coś takiego chyba było też w Borderlandsie 1 :) No ale nie jestem
pewny.


Wydaje mi się, że w jedynce tego nie było. Na powierzchni celowników była srebrna "powłoka", imitująca szkło, ale nic przez nią nie było chyba widać. Sprawdzę za chwilę, bo akurat mam jedynkę zainstalowaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2012 o 10:42, Ring5 napisał:

Wydaje mi się, że w jedynce tego nie było. Na powierzchni celowników była srebrna "powłoka",
imitująca szkło, ale nic przez nią nie było chyba widać.

Było widać. Oczywiście nie aż tak szczegółowo jak w dwójce, ale wyraźnie widać, że to w co akurat celujemy odbija się w lunecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nikt mi nie odpowiedział ... w takim razie zapytam, czy możliwe jest, że zniżka -40% w sklepie Muve działa tylko na pre ordery? ...
czy ktoś kupił grę ze zniżką po jej premierze?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2012 o 11:45, mati285 napisał:

Było widać. Oczywiście nie aż tak szczegółowo jak w dwójce, ale wyraźnie widać, że to
w co akurat celujemy odbija się w lunecie.

Potwierdzam. Obraz był bardzo zaciemniony a i odblask sporo utrudniał, więc trudno było cokolwiek sensownego zauważyć o ile "cel" nie świecił, błyskał itp ale jak najbardziej był i pokazywał nawet skaczące cyferki DMG! Najłatwiej coś dojrzeć gdy luneta skąpana jest w świetle, stojąc w cieniu nic nie widać Tu macie kilka przykładów.

20120929172056

20120929172109

20120929172116

20120929172123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na screenie moja pierwsza legendarna broń. :P Obrażenia i reload speed są naprawdę porządne, szkoda tylko, że nie ma żadnych obrażeń od żywiołów. Wie ktoś może, co oznacza ten czerwony napis? Gdzieś znalazłem, że to +50 melee damage, ale nie mam co do tego pewności.

20120929194437

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2012 o 19:45, matiz123 napisał:

Na screenie moja pierwsza legendarna broń. :P


Niezłe cacko :)

Ja ostatnio najczęściej ganiam z shotgunem (na screenie). Najlepiej sprawdza się na wszelkiego rodzaju robactwo (Spiderants, Threshers itp W połączeniu z Double Up, który dodaje obrażenia od Slagu do działka, jest to naprawdę zabójcza broń. Jeden - dwa strzały wystarczą na większość przeciwników, a Badass trzeba trafić ze 3-4 razy. Jedyny problem, jaki z tą bronią mam, to fakt, że (jak to shotgun) ma dość spory rozrzut, przez co trzeba w miarę blisko do przeciwników podchodzić :/

20120929210711

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee, znalazłem dokładnie tak samo nazwaną broń z mniejszymi statami i (chyba) nieco innym skinem w jednej z pierwszych lokacji na 7 poziomie, tej z bandytami w porcie. Tyle że wtedy grałem na próbę, teraz czekam na kumpla, z którym mam zacząć "normalną" grę.

No, ale robiła zamęt jak cholera, całkowicie zniszczyła balans, tamtejszych stworów w kształcie byka miałem na dwa "hity".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2012 o 22:44, darkwind21 napisał:

Orientuje się ktoś po co można oznaczyć broń żóltą gwiazdką lub czerwonym x?

Może rating jakiś? Gwiazdka= "OK" a X to "Niechciany Crap"? Pewnie wskazówka do patch''a.
Albo system typu oznacz jako złom by móc łatwo sprzedać hurtem i jako ulubiony by za łatwo się nie pozbyć taki jak w Reckoning.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2012 o 22:44, darkwind21 napisał:

Orientuje się ktoś po co można oznaczyć broń żóltą gwiazdką lub czerwonym x?


Z tego, co zauważyłem, broń wymagana do misji (np. zadająca obrażenia od ognia) oznaczana jest czasem złotą gwiazdką. Natomiast czerwony X oznacza brak amunicji dla danego typu broni. Chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2012 o 22:44, darkwind21 napisał:

Orientuje się ktoś po co można oznaczyć broń żóltą gwiazdką lub czerwonym x?

Oznaczenie jako śmieć służy tylko temu by wszystkie oznaczone tak bronie móc sprzedać jednym przyciskiem. Oznaczenie jako ulubione? Nikt jeszcze nie wynalazł na to praktycznego zastosowania innego niż łatwa identyfikacja ulubionej broni wśród kupy podobnych. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu znalazłem trochę czasu, pograłem wczoraj, dziś "dobiłem" i udało mi się ukończyć tryb Normal. Wrażenia mieszane. To znaczy sama gra zarąbista, ale loot z końcówki mocno mnie zawiódł. Praktycznie same zielone, dwa czy trzy niebieskie i jeden fioletowy (snajperka). Wszystko słabsze od tego, co aktualnie mam wyposażone.

No cóż, teraz trzeba się wziąć za True Vault Hunter Mode, czyli Playthrough 2 :) Szkoda tylko, że nie można Eridium między postaciami przekazywać, bo mógłbym wtedy rozwinąć bank mojej drugiej postaci, żeby trochę sprzętu w nim trzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2012 o 19:45, matiz123 napisał:

Gdzieś znalazłem, że to +50 melee damage, ale nie mam co do tego pewności.

"Monty''s wife don''t take no guff. Two Fer Maggie: fires a 10 pellet shotgun-like spread at the cost of two bullets per shot. "

http://borderlands.wikia.com/wiki/Special_Weapon_Effects_Borderlands_2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2012 o 13:11, matiz123 napisał:

Zaglądałem tam wczoraj i nie było jeszcze tej właściwości wyjaśnionej. Najwyraźniej dzisiaj
to wpisali. :) Tak czy inaczej, dzięki. :)

Spoko. Widać, że na bieżąco uzupełniają tam informacje, wielu jeszcze brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia co się dzieje, w jednej chwili straciłem połowę kasy (około 20 tysięcy) podczas wykonywania standardowego side questa, następnie urwało mi kolejne 9 tys chociaż nic nie kupowałem, czy ktoś wie co się dzieje z moimi funduszami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest szansa, że walczysz z

Spoiler

Ratami

? Jeśli tak to niejaki
Spoiler

Rat Thief

kradnie kasę jeśli się do ciebie zbliży, by ją odzyskać musisz go zabić zanim ucieknie z nią do swojego schowka (czyli jak najszybciej) i podnieść ją z ziemi (mylące jest to, że nie świeci się na żółto jak standardowy pieniądz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2012 o 20:36, mati285 napisał:

Jest szansa, że walczysz z

Spoiler

Ratami

? Jeśli tak to niejaki
Spoiler

Rat Thief

kradnie
kasę jeśli się do ciebie zbliży, by ją odzyskać musisz go zabić zanim ucieknie z nią
do swojego schowka (czyli jak najszybciej) i podnieść ją z ziemi (mylące jest to, że
nie świeci się na żółto jak standardowy pieniądz)

Nie, nic z tych rzeczy, walczyłem z oddziałami hyperionu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować