Zaloguj się, aby obserwować  
darkwind21

Borderlands 2

959 postów w tym temacie

Czas edycji się skończył :/
Generalnie nie polecam czekać z przechodzeniem na uvhm. Najlepiej od razu po wbiciu 50-51 włączyć nowy tryb. Przeciwnicy skalują sie do poziomu gracza, a legendy na 50 lvl stają sie bezużyteczne w okolicach 54 lvl przeciwników :) Więc nabicie wysokiego poziomu na tvhm i przejście na uvhm ze sprzetem z 50 będzie pasmem niekończącej się frustracji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poziom wyrzucanego przez LLMs sprzętu zależy od ich poziomu, a nie poziomu questa. Ja mam aktywnego questa na 56, mając 61 poziom postaci i nie ma problemu. Inna sprawa, że ch** człowieka strzela, jak po raz kolejny widzisz pomarańczową smugę w powietrzu, podekscytowany lecisz do niej, a tam - level requirement: 57. Albo 58, czy 59. Dlatego przerzuciłem się na inne metody farmienia.

Anyway, jeżeli giniesz w UVHM zbyt często, to albo brak Ci sprzętu, albo robisz coś nie tak. Choć może to zależy od postaci, nie wiem... w każdym razie, ja swoją syreną nie używam The Bee w ogóle (głównie Big Boom Blaster albo Evolution) i wgniatam w ziemię każdego. Szczerze mówiąc, jest mi znacznie łatwiej niż było w TVHM. Ważne to mieć pod ręką szybki i pewny slag. Stawiam raczej na wymagane mocne pukawki - bez nich jest lipa, a z nimi idzie jak z płatka. Ja używam DPUHa i Butchera głównie, poza tym Norfleet, Slagga, Avenger, Hawk Eye oraz IMO najlepszy karabin w grze, czyli Cobra, a Quasar na granaty i jazda. Nie ma w grze przeciwnika (poza Constructorami, Raid Bossami i final bossem), który wytrzymuje dłużej niż 5 sekund. Ale zanim to pozdobywałem, jakoś ciągnąłem na niebieskich i purpurach, które na bieżąco wypadały i też radziłem sobie bez większych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2013 o 23:39, Siriondel napisał:

Poziom wyrzucanego przez LLMs sprzętu zależy od ich poziomu, a nie poziomu questa. Ja
mam aktywnego questa na 56, mając 61 poziom postaci i nie ma problemu.


Tak właśnie myslałem, ale wolałem się upewnić :)

Dnia 09.05.2013 o 23:39, Siriondel napisał:

Inna sprawa, że
ch** człowieka strzela, jak po raz kolejny widzisz pomarańczową smugę w powietrzu, podekscytowany
lecisz do niej, a tam - level requirement: 57. Albo 58, czy 59. Dlatego przerzuciłem
się na inne metody farmienia.


Niższe levelowo legendy nie są złe. Zawsze to cos fajnego dla nowych postaci. Co do tych metod famienia - możesz coś polecić w tym aspekcie?

Dnia 09.05.2013 o 23:39, Siriondel napisał:


Anyway, jeżeli giniesz w UVHM zbyt często, to albo brak Ci sprzętu, albo robisz coś nie
tak.


Obstawiam braki w sprzęcie. Ale mam nadzieję, ze to się szybko zmieni :)

Dnia 09.05.2013 o 23:39, Siriondel napisał:

IMO najlepszy karabin w grze, czyli Cobra


Mógłbyś wrzucić zrzutke z tego karabinu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2013 o 19:37, aope napisał:

Nie :) Tylko na Ultimate Vault Hunter Mode

A, to takie kwiatki. No to "w dowolnej lokacji na UVHM", happy now? :P
W każdym razie niezaleznie od tego jak je nazwano, ogólnie loot migety zawsze miały dużą szansę na legendy.

Dnia 09.05.2013 o 19:37, aope napisał:

Jak na razie spotkałem jednego takiego midgeta i wyrzucił mi fioletowy, nowy relikt niedostępny
poniżej uvhm :)

Skromnie. Czyżby na Ultra były rzadsze?

Dnia 09.05.2013 o 19:37, aope napisał:

Gdy ten quest jest aktywny otrzymujesz gwarancję, że wyskoczą minimum 2 :)

Wiem, ale to nic takiego dla czego miałbym akurat tam farmić loot midgety -są lepsze miejscówki z większą ilością badassów i szkrzynek...

Dnia 09.05.2013 o 19:37, aope napisał:

Nie chcę straszyć, ale true vault hunter mode jest przy ultimate jak bułka z masłem.

No teraz to dopiero straszysz :((

Dnia 09.05.2013 o 19:37, aope napisał:

Na uvhm każdy może stanowić zagrożenie, a broń bez bee...no cóż, powiedzmy, że dmg bez
bee nawet przy fioletach odpowiadających poziomem jest mizerny :) Sytuację ratuje slag
(obowiązkowy w zasadzie...) tyle, że czasem nawet nie zdążysz przełączyć broni :)

To akurat dla mnie nie nowość- właśnie w tym stylu wgryzałem się w TTVHM.

Dnia 09.05.2013 o 19:37, aope napisał:

Ja już przestałem nawet zwracać uwagę na zgony.

jw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że myliłem się co do bee. Zmieniłem ją na tarczę z ponad 200k pojemności i resistami 52 proc. Przestałem ginąć. Pojemność jak widac była kluczem. No ale sprzet również lepszy wpadł.
Zrobiłem 2 runy na midgety w Wildlife. Wyrzuciły mi 2 legendy + 5 purpurowych, nowych reliców (które sa po prostu świetne) + trochę niebieskiego złomu. Legendy w zrzutkach :] Znalazłem do tych midgetów chyba optymalną drogę. Tylko jedna walka. Generalnie 1 run ~8 minut. Więc chyba nie jest najgorzej ;)

20130510222204

20130510222209

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2013 o 23:12, DarkWolf_PL napisał:

Szukam główki XXX dla mechro, oferuje w zamian Boatmurderer dla Salvadora.


OK. Złap mnie na steamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2013 o 10:02, SiDi napisał:

> Szukam główki XXX dla mechro, oferuje w zamian Boatmurderer dla Salvadora.

OK. Złap mnie na steamie.

Troll.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2013 o 11:57, DarkWolf_PL napisał:


Troll.


Że co proszę? Chcę się wymienić. Wieczorem dobijemy targu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2013 o 13:29, SiDi napisał:

>
> Troll.

Że co proszę? Chcę się wymienić. Wieczorem dobijemy targu.

Dobrze wiemy że główki dal mechro nie posiadasz i jesteś rządny darmowej główki dla swojego karzełka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat w tym momencie jesteś w błędzie, bo z inną drużyną zabiłem wielkiego robala i głowa do Mechro wypadła, ale skoro jej nie chcesz to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2013 o 17:28, Riddl3r napisał:

Dobra, wypadła mi fioletowa główka dla psycho, zamienię na porzadną snajperkę na 24-26lvl.


Mała rada: nie wymieniaj się. W ogóle Ci się to nie opłaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2013 o 17:28, Riddl3r napisał:

Dobra, wypadła mi fioletowa główka dla psycho, zamienię na porzadną snajperkę na 24-26lvl.


Tak jak kolega napisał - nie wymieniaj się.

Mogę oddać Ci legendarną ślicznotkę ze zrzutki za free. O ile dobrze ją pamiętam, to strzela jak minigun - nie ma mocnych na tym lvl, prawdziwy masakrator :]

20130511174730

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2013 o 17:47, aope napisał:

> Dobra, wypadła mi fioletowa główka dla psycho, zamienię na porzadną snajperkę na
24-26lvl.

Tak jak kolega napisał - nie wymieniaj się.

Mogę oddać Ci legendarną ślicznotkę ze zrzutki za free. O ile dobrze ją pamiętam, to
strzela jak minigun - nie ma mocnych na tym lvl, prawdziwy masakrator :]

PS3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2013 o 00:09, aope napisał:

Niższe levelowo legendy nie są złe. Zawsze to cos fajnego dla nowych postaci. Co do tych
metod famienia - możesz coś polecić w tym aspekcie?

Nie są złe, ale nie poziom 57 - 58 dla postaci na 61. Na poziomach 51+ różnice w statystykach są zbyt duże.

Ja tam farmię skrzynki, bo te mają gwarantowany loot na 61 poziomie. W pierwszym i trzecim DLC są miejsca ze skrzyniami mającymi bardzo wysoką szansę na pomarańcze. W drugim dodatku jest zaś Raid Boss z taką samą właściwością, ale znacznie częściej wyrzuca gear na poziomie postaci (i jeden run jest 10 razy szybszy niż LLMs).

Dnia 10.05.2013 o 00:09, aope napisał:

Mógłbyś wrzucić zrzutke z tego karabinu?

Wrzuciłem do posta. Snajperka Jakobs, strzelająca wybuchowymi kulami zadającymi obrażenia na obszarze. Tumtum to jest najlepsza wersja. Krytyk normalny z tej broni to u mnie ok. 4.8 miliona obrażeń, ze slagiem prawie 11 milionów (a to i tak nie najwięcej, różowa snajperka Hawk Eye wali krytyki ponad 5 milionów / 11,5 ze slagiem, ale ma zbyt duży zoom i żałosne accuracy recovery). Ale przede wszystkim, niesamowicie przyjemnie się z tego strzela.

20130511191616

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2013 o 19:18, Riddl3r napisał:

PS3?


Ouch, niestety pc :/ Sorry, nie doczytałem że chodzi o wersję na PS3 :/

Siriondel - ładna snajperka, przyjemny bonus to crita i obrażeń. No i kolor :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do end game''ów(lvl 50 i wyżej).
Niedawno wbiłem powyżej standardowego level cap''a i dziwną rzecz zauważyłem podczas gry na automatach: wygrane wydaj się być zawyżone względem tego co dotychczas zdobywałem: niebieskie graty za 3 wisienki, zielone za 2 siódemki i Marcusa itp. To normalne czy powinienem sprawdzić spójność plików?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej normalne ;)

A mi dzisiaj dropnął masakrator totalny. Kilka wybuchowych pocisków jednocześnie, brak mnożnika (potencjał przy 61 lvl bee jest masakryczny), po slagu niszczy wszystko i wszystkich. Najmocniejsza ze wszystkich zabawek, jakie do tej pory udało mi się dorwać.

20130513030905

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2013 o 03:09, aope napisał:

Najmocniejsza ze wszystkich zabawek, jakie do tej pory udało mi się dorwać.

Słuszna uwaga. Tak, w tym momencie, pistolet Unkempt Harold jest oficjalnie i nieoficjalnie najmocniejszą bronią w grze. Nawet bez The Bee rządzi niepodzielnie, a o połączeniu z The Bee szkoda gadać, rozwałka kompletna, tylko Raid Bossowie się opierają. Od Twojego Harolda mocniejszy jest tylko... podwójny Harold, czyli wersja z prefiksem Double Penetrating. Na starcia z Raid Bossami lepszy jest jednak niebieski smg Sand Hawk (DLC1), bo też działa z The Bee po staremu (8 odłamków) strzela mniej więcej prosto i nie rzuca kulami w kosmos, a Harolda na dalekie dystanse nie da się używać, bo rakiety rozlatują się we wszystkie strony.
Tak więc gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować