Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt startuje z nową serią wydawniczą

48 postów w tym temacie

>> A wracając do tematu, mam szczerą nadzieję, że ta seria się w kraju przyjmie. Mimo wszystko

Dnia 05.08.2011 o 18:14, nerka99 napisał:

wolę wziąść papier do portfela i zakupić w sklepie mając pudełko i nie martwiąc się,
że zamkną kiedyś serwery z downloadem gry itd. niż cackać się z przelewaniem kasy na
paypala itd.


Popieram, zdecydowanie wolę kopie fizyczne. Z chęcią kupiłbym kilka, które już posiadam w wersji cyfrowej (np. Recettear).

Cieszę się, że Capsized i Doc Clock będą w pierwszym rzucie. A do Super Meat Boy'a jakoś nie mogę się przekonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hah. CDP wreszcie znalazł sobie nowy teren po utracie największych dostawców. Podoba mi się to, zobaczymy - może niektóre tytuły rzeczywiście będą warte zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 15:57, Dared00 napisał:

Nie wszyscy mają też możliwości, aby robić zakupy na Steamie.

W dzisiejszych czasach to tylko i wyłącznie wybór, nie "brak możliwości" - idziesz do banku, zakładasz konto, kupujesz. Alternatywnie szukasz rozwiązania karty PrePaid, prosisz rodziców o przesłanie kieszonkowego na PayPala - opcji jest wiele. Jeżeli ktoś nie korzysta z żadnej, oznacza, że nie chce z nich korzystać, nie że nie może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 15:43, Archacus napisał:

A ja się zapytam jaki ćwierć-mózg wstawił i po jakiego wała te "A" stylizowane na znak
anarchii?
Zabrakło dobrego pomysłu? Za mało płacą kolesiowi od grafik?
Następnym razem się niech nie ograniczają wstawią znaczek PiSu/SLD/PO albo niech lecą
po całości i wstawią znaczek SS bo im pasował...


Quote wiki: Most often, the term describes the political philosophy which considers the state undesirable, unnecessary, and harmful, and instead promotes a stateless society

IMO idealnie pasuje do serii indie, gier tworzonych przez firmy, nie powiązane i niezależne od żadnej "władzy", w postaci dużego wydawcy - do tego robiąc to często z wyboru, nie z konieczności - świadomie odrzucając ustalony porządek.

Do tego symbol anarchistyczny od lat jest elementem popkultury, bardziej, niż kojarzonym z polityką. Może właśnie Tyz zamiast się stresować i irytować, dasz sobie trochę na luz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 20:27, akodo_ryu napisał:

Quote wiki: Most often, the term describes the political philosophy which considers the
state undesirable, unnecessary, and harmful, and instead promotes a stateless society

IMO idealnie pasuje do serii indie, gier tworzonych przez firmy, nie powiązane i niezależne
od żadnej "władzy", w postaci dużego wydawcy - do tego robiąc to często z wyboru, nie
z konieczności - świadomie odrzucając ustalony porządek.

Do tego symbol anarchistyczny od lat jest elementem popkultury, bardziej, niż kojarzonym
z polityką. Może właśnie Tyz zamiast się stresować i irytować, dasz sobie trochę na luz
;)


IMHO nie masz bladego pojęcia o czym mówisz, a przytoczony cytat pasuje Tobie do późniejszej wypowiedzi jak pięść do nosa. Czy gry Indie w jakikolwiek sposób są związane z antypaństwowym ruchem?
Jak już wskazuje ten kiepsko dobrany wycinek, ze źródła pozostawiającego wiele do życzenia, jest przede wszystkim doktryną polityczną.

Owszem gry Indie mogą być tworzone przez kilka jednostek, ale równie dobrze mogą być tworzone przez zwykłe studia (myślisz, że studia są całkowicie pozbawione jakiekolwiek władzy/hierarchii służbowej?)
Gry PopCap uznasz za gry Indie?

Współczuję społeczeństwom, które uważają Anarchizm za część popkultury BARDZIEJ niż doktrynę.
Noszenie wyłącznie naszywki lub koszulki "A" jeszcze z żadnej osoby nie zrobiło anarchisty... raczej muła. By coś takiego nosić trzeba się z tym wpierw zgadzać i to rozumieć.

Może właśnie zamiast bronienia głupiej decyzji (może niefortunnej, nieprzemyślanej ale jednak) dałbyś sobie siana z usilnym próbowaniem znalezienia wymówki z palnięcia takiej gafy przez CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 15:43, Archacus napisał:

A ja się zapytam jaki ćwierć-mózg wstawił i po jakiego wała te "A" stylizowane na znak
anarchii?
Zabrakło dobrego pomysłu? Za mało płacą kolesiowi od grafik?
Następnym razem się niech nie ograniczają wstawią znaczek PiSu/SLD/PO albo niech lecą
po całości i wstawią znaczek SS bo im pasował...

Póki coś takiego będzie w "logo" tej serii ja nie mam zamiaru kupować.
Gry to gry, część zabawy! po co psuć komuś nastrój wrzucając jakieś debilne symbole dotyczące
przekonań politycznych.

*Puka się w czoło*

Literka "A" w kółku. Gdyby nie ten komentarz, to w życiu nie skojarzyłbym tego z czymkolwiek innym niż angielskimi skalami ocen (gdzie A to nasza szóstka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orgazm! Byle nie za drogo i będzie to jedno z najlepszych posunięć wydawniczych tego roku. Kurde, tyle oszczędzania i wszystko szlag trafi... ale przynajmniej dobry szlag :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować