Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Metro: Last Light - zapowiedź

12 postów w tym temacie

Weeee.Szkoda że gra nie będzie związana z 2 częścią książki.Teraz własnie czytam metro 2034 i ta książka jest po prostu wspaniała.Ten klimat.Miałem nadzieję że pojawią się takie postacie jak Homer,Sasza,Ahmed i inne a tu lipa.A co do wypowiedzi że opowieść w książce nie nadaje się żeby przenieść ją do gry to kompletnie się nie zgadzam.No ale coż,mówi się trudno.I tak bedę czekał na nią z niecierpliwością!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Tymczasem po oficjalnym ogłoszeniu okazało się, że jej nazwa brzmi Metro: Last Light i nie ma za wiele wspólnego ze wspomnianym dziełem ukraińskiego pisarza." Dmitry Glukhovsky jest Rosjaninem, a nie Ukraińcem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 16:09, harry1211 napisał:

"Tymczasem po oficjalnym ogłoszeniu okazało się, że jej nazwa brzmi Metro: Last Light
i nie ma za wiele wspólnego ze wspomnianym dziełem ukraińskiego pisarza." Dmitry Glukhovsky
jest Rosjaninem, a nie Ukraińcem :P


Kurza stopa, a to nie to samo? ;) Dzięki, już poprawiłem.

Dnia 05.08.2011 o 16:09, harry1211 napisał:

To w M:LL będzie multi?


Na to wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że pierwsza część się sprzedała, mają więcej kasy by z dwójki zrobić coś porządnego bo jedynka specjalnie mnie nie zadowoliła, ciągle te same potwory, walka ciągle skupiała się do nawalania biegnących na ciebie botów, w dodatku wogule nie straszyła, zamiast dać jakieś porządne zmutowane mutanty biegające po ścianach to oni wrzucili jakieś kaczki i wilki i jeszcze motyw komunistów i faszystów w Metrze 2033 roku, głupota na maxa, dla mnie to był typowy średniak z paroma fajnymi motywami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 18:26, Zordon88 napisał:

Dobrze że pierwsza część się sprzedała, mają więcej kasy by z dwójki zrobić coś porządnego
bo jedynka specjalnie mnie nie zadowoliła, ciągle te same potwory, walka ciągle skupiała
się do nawalania biegnących na ciebie botów, w dodatku wogule nie straszyła, zamiast
dać jakieś porządne zmutowane mutanty biegające po ścianach to oni wrzucili jakieś kaczki
i wilki i jeszcze motyw komunistów i faszystów w Metrze 2033 roku, głupota na maxa, dla
mnie to był typowy średniak z paroma fajnymi motywami.


Nawet Sienkiewicz nie stawiał tylu przecinków w najdłuższych zdaniach... Polecam zapoznać się z resztą znaków interpunkcyjnych.

A co do gry to na razie jestem spokojny. Wszystko co do tej pory ujawnili i pokazali w pełni mnie satysfakcjonuje, więc tylko czekam do premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować