Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Obudowa Thermal Master TC-300 - klasycznie i niedrogo

14 postów w tym temacie

Lepiej kupić jakieś noname badziewie za połowę tej ceny. Przecież ta obudowa nic nie oferuje oprócz wyjścia na chłodzenie wodą. Wyłamywane zaślepki na pci... no dajcie spokój :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w pewnym sensie sie z wami zgadzam, tez zawsze bralem prawie najtansze obudowy, ale 100zl to niewiele jak na obudowe, obudowy za 50-60zl widzialem i bym takich nie wzial bo traca totalna tandeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to nie trąca tandetą ? jak widzę to zdjęcie to przypomina mi się obudowa którą kupiłem w roku 2006 za 79zł, była tak samo minimalistyczna, różniła się tylko tym że nie było otworów do wc. I jestem w stanie postawić wszystkie pieniądze że wykończenie jest tak dramatyczne że przy montażu nie pociąć sobie łap to wyczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2011 o 21:30, Nalfein napisał:

Jedna zaleta tej obudowy to duża ilość zatok 3,5.


Nie za dużo bo tylko dwie, dużo jest natomiast doków do 3,5 calowych dysków i aż 4 sloty na napędy optyczne. Ładnie, ja mam jakąś najprostszą za 100 zł ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2011 o 02:56, vegost napisał:

> Jedna zaleta tej obudowy to duża ilość zatok 3,5.

Nie za dużo bo tylko dwie, dużo jest natomiast doków do 3,5 calowych dysków i aż 4 sloty
na napędy optyczne.

"miejsce dla trzech zatok 5,25" i siedmiu 3,5" i zewnętrzna zatoka jest jedna, a na optyczne są 3, bo raczej ten panelu przedniego się nie zdejmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na konkurencję dla badziewnych I-Boxów i Modecomów to trochę za drogo. Naprawdę warto dołożyć do lepszej obudowy - chociażby wspomnianego kilka postów wyżej SPC Brutusa 310 / 410. Zdecydowanie lepsza jakość wykonania i zastosowanych materiałów, grubsza blacha, więcej miejsca, bardziej przewiewna... Bez porównania z tym "Cooler Masterem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować