Zaloguj się, aby obserwować  
Widek

Neostrada TP - Pożal się Boże

3174 postów w tym temacie

Ja myślę, że neo jest dobrym rozwiązaniem jęsli nie ma się inny możliwpści stałego dostępu. Sprawdza się w małych miejscowościach lub t.j. w moim przypadku starych kamienicach do których nikt nie zagląda. Jest też dobrym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują stabilnego połączenia ne mając przytym wysokich wymagań. Niestety w przypadku młodych ludzi neo z reguły nie wystarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie neostrada jest internetam, że tak powiem "w sam raz". Nie jest ani zbyt dobra, ani zbyt zła. Oczywiście gdyby na terenie mojego miasta było Chello, to nie zastanawiał bym się nad wyborem dostawcy internetowego ;) Ale takie jest życie - "Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma"

...;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2006 o 19:01, kowboj3 napisał:

Czyzbym tylko ja nie mial klopotow z Neostrada? Wszystko przyszlo w terminie, predkosc jak
na zamowieniu...Moze nalesze do zlotej elity ?? :)


A długo już masz neostradę. Mi po miesiącu użytkowania pojawiły się straszne lagi w grach. Miałem je przez jakiś tydzień. O dziwo kiedy zadzwoniłem do obsługi klienta tp i facet, który odebrał powiedział, że jutro wszystko będzie w porządku się nie mylił. Do dziś nie mam żadnych problemów z neostradą, już przez prawie rok. Rozłącza mi się tylko raz na tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja kiedy mialem neostrade to strasznie komputer mi scinalo i nie moglem nawet byc na forum:P. Ciagle w dodatku mnie wywalalo i komputer czasem sie resetowal. Zgadzam sie, neostrada jest straszna i nie warto jej miec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2006 o 19:23, Mich160 napisał:

Ja mam internet z kablówki, powtarzam kablówki! Szybkość: 1536(coś koło tego) a płacę tylko
61 zł/miesiąc, żadnych limitów itp.

Ja siedzę na łączu lokalnym radiowym 1Mbit/s 40 złotyszy i również żadnych limitów a transfer taki że hoho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem że wszyscy podają prędkość swoich łączy, jednak czy oby napewno wasze internety są tak szybkie w praktyce. Z doświadczenia wiem, że liczy się marka firmy udostępniającej internet, a nie prędkość na papierku. Sam kiedyś miałem neta o prędkości 512 kb/s - przynajmniej tak było napisane w umowie. Jednak w praktyce transfer nie przekraczał mi 16 kb/s ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2006 o 08:05, xmichal napisał:

ja mam neostrade 512kb i mam te 64KB transferu a wiec tak jak na papierze jeszcze tylko nie
sprawdzalem upoloadu:P


Nie chodziło mi o tak znanych usługodawców internetowych jak neostrada, czy chello. W moim poprzednim poście miałem raczej na myśli internety osiedlowe, czy też sieci osiedlowe, bądź radiówki. W neostradzie wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jesli Ci o to chodzi to mam jeszcze jeden net SATELITARNE(Go internet):P jaki to jest dopiero mul rane transfer 30KB a pozniej 10-16KB a mialem 512 i niczym sie nie roznilo po przejsciu na 256KB
Czesto zrywalo polaczenie i takie tam( ale po co o tym pisac jak temat jest o NEOSTRADZIE)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóz, ceny Neostrady (nie wiem jakie sa od razu mowie) sa pewnie nizsze od tych z Netii, jako ze netia nie ma limitow, a sa to lacza asynchroniczne przez telefon. Osobiscie musialem sie z netii przerzucic na radiowke 1,b/2mb i musze powiedziec ze niesamowita jest ososiagalna jakos mimo ceny nizszej o 30zł (mialem za 100zł lacze 640/160), a jesli nastapi jakikolwiek pad neta to mam u siebie w domu podlaczone radio to od internetu, wystarczy zresetowac wraz z routerem iwszystko dziala. Mysle, ze naprawde Neotrada jest dla ludzi jedynie surfujacych po necie albo zdesperowanych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>( ale po co o tym pisac jak temat jest o NEOSTRADZIE)

...bo jak niektórzy w tym temacie porównują neostradę do innych radiówek, czy sieci osiedlowych, to wymieniają prędkość taką jaką miali zawartą w umowie. Trochę mnie to irytuję jak ktoś piszę:

- Ej ludzie neostrada jest do kitu, jest droga i w ogóle. Ja mam osiedlówkę/radiówkę 1 GB i płacę 30 - 40zł

A tak naprawdę w rzeczywistości transfer wynosi 16 - 20 kb/s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, ja mam Internet z sieci osiedlowej i często zdarza się, że plik ścąga się z prędkością ok 400 KB/s, czyli jakieś 3200 kbs. Płacę ok. 40 zł, podczas, gdy za taką prędkość od tepsy musiałbym zapłacić ponad 130zł (więcej, niż za Neostradę 2048), i to za czas określony na 2 lata. Neostrada się opłaca tylko wtedy, kiedy nie ma lepszej alternatywy (ale mądra sentencja, nie? :))

PS. Tutaj jest cennik http://www.tp.pl/b/binaries/PL/356551/neostrada_tp_cennik_365108841.pdf Podaję, żeby nikomu nie przyszlo patrzeć na promocje - cena za miesiąc okresu testowego jest znacznie łatwiejsza do znalezienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2006 o 16:33, lampak napisał:

No cóż, ja mam Internet z sieci osiedlowej i często zdarza się, że plik ścąga się z prędkością
ok 400 KB/s, czyli jakieś 3200 kbs. Płacę ok. 40 zł, podczas...


Widać masz uczciwych usługodawców internetu, bądź mało osób siedzi w sieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować