Zaloguj się, aby obserwować  
Widek

Neostrada TP - Pożal się Boże

3174 postów w tym temacie

Te świecenie można jakby co wyłączyć, od spodu jest taki dlugi wystający przycisk :) A i zawsze możesz skorzystać z WiFi i postawić go gdzieś indziej, a co do maila, to jak to zniknął?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja korzystam z WiFi ale tylko przy biurku mam gdziazdo od telefonu i listwe:)(tak szczerze to miało być bezprzewodowe a jest 1 kabel więcej:D) a ta skrzynka pocztowa (bo o to mi chodziło) to może jest ale nie wiem jak ją uruchomić bo przedtem otwierałem przez ten programik neo do włączania internetu a teraz nie wiem co się z tym stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 09:35, SwenG napisał:

Prawdopodobnie ma. Podpisaną umowę na 3 lata i leci mu pierwszy rok za 53 zł z VATem.
Ja się aktualnie zastanawiam nad 3-letnią umową na opcję 6144.


Nie nie mam neo. A cena którą podałem jest ceną brutto. Umowę mam podpisaną na czas nieokreślony i jak chcę ja wypowiedzieć to czekam tylko jeden miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 10:13, mtwarog napisał:

A mogę wiedzieć jaki masz transfer? A co do Neo, od czerwca kiedy, założyłem se Neo 512, nie
miałem, żadnej awarii, działa wyśmienicie, podoba mi się, także to, że ciągle psuje się licznik
transferu i tak w lipcu, ściągnąłem 36GB, a w liczniku tylko 11GB xD


Transferów może nie mam zabójczych ale mi to wystarcza. Przykładem może być DC gdzie transfer wacha się w granicach 150-200 Kb/s przypominam że mam łącze radiowe. Gdybym siedział na kablu transfery byłyby o wiele większe i oscylowały miedzy 1-8 Mb/s. A jeżeli chodzi o limi transferów też tego ne mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 12:52, sawi01 napisał:

Fajne jest to że wszyscy sie chwałą ze maja 1mbit/s lub 6mbit/s hmmmmmmm...... ciekawe ile
z tego wszystkiego jest prawdą


Szkoda że nie moge podać adresu strony firmy która dostarcza mi internet bo to spam. Tam jest wszystko czarno na białym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu mały przykład z jaką prędkością ściągnąłem te dwa utwory. Całą resztę usunąłem gdyż było tam za dużo info o innych użytkownikach no i adres firmy z której biore neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 22:51, fx22 napisał:

Tu mały przykład z jaką prędkością ściągnąłem te dwa utwory. Całą resztę usunąłem gdyż było
tam za dużo info o innych użytkownikach no i adres firmy z której biore neta.


O_O
2MB/S ? Czy ja dobrze widze? Na Neo 512?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 22:57, xRaphaelx napisał:

> Tu mały przykład z jaką prędkością ściągnąłem te dwa utwory. Całą resztę usunąłem gdyż
było
> tam za dużo info o innych użytkownikach no i adres firmy z której biore neta.

O_O
2MB/S ? Czy ja dobrze widze? Na Neo 512?!


Nie nie to nie jest neo. Siedze na łączu radiowym sam jestem pod wrażeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co się dzieje dziś z Neostradą. W ogóle net mi bardzo wolno chodzi. Ping w grach - w Quake2 - są bardzo wysokie w granicach 50 - 60, a zawsze miałem po 30. Czy Wy też macie takie komplikacje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 14:36, Seqiu napisał:

Nie wiem co się dzieje dziś z Neostradą. W ogóle net mi bardzo wolno chodzi. Ping w grach -
w Quake2 - są bardzo wysokie w granicach 50 - 60, a zawsze miałem po 30. Czy Wy też macie takie
komplikacje ?

Może głupie pytanie ale czy nie przekroczyłeś limitu kiedyś (teraz to oni nie wiedzą, że się limity przekracza, tylko po pewnym czasie się o tym dowiadują)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.08.2006 o 14:39, Michał Raven napisał:

Może głupie pytanie ale czy nie przekroczyłeś limitu kiedyś (teraz to oni nie wiedzą, że się
limity przekracza, tylko po pewnym czasie się o tym dowiadują)???


Nie przekroczyłem limitu. W ogóle go nigdy nie przekraczam. Mój limit wynosi 7 GB. Średnio miesięcznie pobieram mniej więcej 1 GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar zamowić Neo 512 - oisze mi ktoś z Was w skrócie wrażenia ze współpracy z TPSA oraz z użytkowania sieci ? Oczywiście nie tylko te złe wrażenia :)

28 zeta przez pierwszy rok za 512 to mało: - kusi mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 14:42, Seqiu napisał:

Nie przekroczyłem limitu. W ogóle go nigdy nie przekraczam. Mój limit wynosi 7 GB. Średnio
miesięcznie pobieram mniej więcej 1 GB.

To skoro to nie jest limit, to może sprawdź kompa Ad-Aware i Spybot''em. Może to coś pomoże, a jak nie to pewnie coś w centrali szwankuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

neostrada (chuba od coraz większej liczby użytkowników) coraz gorzej chodzi najlepszym przykładem (przy najmniej dla mnie) jest Guild Wars jak gre mam rok to od tych wakacju zaczeła mi lagować i pojawił się error 007 tak samo przy normalnym korzystaniu z neta nagle pojawia sie zanik łącza (martwe łącze) i trzeba czekać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 14:42, Lost Paradise napisał:

Mam zamiar zamowić Neo 512 - oisze mi ktoś z Was w skrócie wrażenia ze współpracy z TPSA oraz
z użytkowania sieci ? Oczywiście nie tylko te złe wrażenia :)


Dobrych wrażeń prawie nie ma...Musiał bym się głębiej zastanowić...A Złe to: program do łączenia się z neo jest do...niczego, limity pobranych danych komplikują życie (chociaż ja limit 3 razy przekroczyłem i nic, na co oni czekają to ja nie wiem...), abonament też drogi w porównaniu do szybkości NEO.

Dnia 30.08.2006 o 14:42, Lost Paradise napisał:

28 zeta przez pierwszy rok za 512 to mało: - kusi mnie

A ja bym nie brał tej poromcji. Dlaczego??? (A teraz się jak nigdy rozpiszę;))

1. Umowa na trzy lata, prawda tanio, ale za 3 lata 512 może być najwolniejszą NEO. Więc jak już to na dwa lata. Patrz pkt. 2
2. Jeśli nie musiz brać neo to poczekaj, daltego bo ta pormocja się kończy za 1 miesiąc i będzie potem jakaś nowa i lepsza. Kiedyś czytałem, że ta promojca ma za zadanie zapewnić byt TP, bo jeśli dojdzie do zmian w abonamencie
to Ci, którzy wezmą NEO na 2 i 3 lata nie będą mogli z żadnych zmian w abonamenice z korzystać, dopóki sie im umowa nie skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...///

Dnia 30.08.2006 o 14:48, DonZ napisał:

tak samo przy normalnym korzystaniu z neta nagle pojawia sie zanik
łącza (martwe łącze) i trzeba czekać :(


Mi neostrada się rozłącza raz na tydzień, jednak u inncy dzieje się to częściej. Dziesiejsze moje problemy z neostradą sa pierwszymi od prawie roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować