Zaloguj się, aby obserwować  
Widek

Neostrada TP - Pożal się Boże

3174 postów w tym temacie

Fenomen jakiś :D Dokładnie w chwili dodania Twojego posta sam zacząłem pisać o tej samej kwestii :) Przed chwilą próbowałem coś wygooglować na ten temat, ale strony TP jak zwykle odmawiają współpracy i nic się tam nie można konkretnego dowiedzieć, więc stwierdziłem że na gramie mi na pewno ktoś odpowie. Mi się coś przyśniło, że te pakiety TV są darmowe, ale żadnych informacji na ten temat znaleźć nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 22:25, gaax napisał:

Fenomen jakiś :D Dokładnie w chwili dodania Twojego posta sam zacząłem pisać o tej samej
kwestii :) Przed chwilą próbowałem coś wygooglować na ten temat, ale strony TP jak zwykle
odmawiają współpracy i nic się tam nie można konkretnego dowiedzieć, więc stwierdziłem
że na gramie mi na pewno ktoś odpowie. Mi się coś przyśniło, że te pakiety TV są darmowe,
ale żadnych informacji na ten temat znaleźć nie mogę.


Rzeczywiście fenomen :) zrobiłem dokładnie to samo :P niestety strony TP mie są zbyt skore do współpracy, chociaż przy przeinstalowywaniu Neostrady domyślna strona domowa to TPSA i zawsze sie wlącza xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 09:37, simonemaster22 napisał:

Ja mam w Dialogu , a Neostrada niech się chowa do szafy :)


Neostrada nie jest taka zła. odkąd posiadam Neostradę to jeszcze nie miałem z nią problemów jedynie raz livebox mi się zawiesił ale to raz i sporadyczny przypadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem przesyłkę od netii, ale nie rezygnujemy z neostrady dlatego bo się tnie czy coś innego tylko dlatego bo jest droga. Netia się nam i pewnie wszystkim bardziej opłaca. Droga cena też jest minusem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No musze przyznać xD ominikowi racje... chociaż teraz Neostrada powinna pójść w dół internet 6 mb nie jest tak drogi jak dawniej :P...

P.S. Widze, że ktoś się przejął moim requestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem siadł mi net, ponieważ byłem już i tak zmęczony stwierdziłem że sobie odpocznę od kompa i może do rana wszystko wróci do normy (zdarzało się tak wcześniej). Niestety rano połączenia wciąż nie miałem więc uznałem że trzeba zadzwonić na 800 102 102 i znaleźć rozwiązanie. Najpierw dowiedziałem się że z ich strony wszystko jest w porządku i jakikolwiek problem nie jest ich winą (to żadna niespodzianka, wstrząsu bym doznał gdybym usłyszał że cokolwiek jest ich winą) a zaraz potem uprzejma pani poinformowała mnie że aby ona mogła mi pomóc w rozwiązaniu mojego problemu to ja muszę wejść na stronę internetową... Jak to usłyszałem to poczułem się najpierw lekko zagubiony i mocno ogłupiony ale potem stwierdziłem że skoro chce to mogę spróbować (w końcu co mi szkodzi). Oczywiście żadna strona się nie otworzyła o czym panią poinformowałem na co w odpowiedzi usłyszałem pozbawioną związku z moją sytuacją przemowę (jestem przekonany że rozmawiałem z żywą osobą ale ta recytacja brzmiała jak nagranie) po której panienka ponownie powiedziała mi że mam połączyć się z internetem...
I w tym momencie dyskusja się zakończyła bo doszedłem do wniosku że kontynuowanie rozmowy z kimś kto żyje w zupełnie innym świecie niż ja nie ma sensu. Problem w końcu udało się rozwiązać bez pomocy geniuszy z neostrady, co więcej (wielka niespodzianka) okazało się że to jednak była ich wina.
Nachodzi mnie teraz takie pytanie kto i po co zatrudnia tych ludzi? Z pewnością nie czekają pod tym numerem po to aby udzielić jakichkolwiek sensownych porad, jedyne do czego się przydają to spławianie kolejnych interesantów przy jednoczesnym mniej lub bardziej udanym przekonaniu ich że jakiekolwiek problemy powstały tylko i wyłącznie z ich winy i w związku z tym powinny zostać rozwiązane we własnym zakresie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam radiówkę 512 ale jak się mieszka na przeciwko wieży i nic nie zasłania to jest jak 1 mega i nie zrywa i najważniejsze, że jest tanio.. ja płace 30zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem "szczęśliwym" posiadaczem Neo 1mb. Przez jakiś czas było fajnie i dobrze, ale od jakiegoś tygodnia moja Neo zwolniła z 120kb/s do ok 20kb/s (przy ściąganiu), a filmiki w YT ładują się żałośnie wolno i szczerze mówiąc nie mam pojęcia gdzie tkwi zadra. Ma ktoś jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 22:42, Alexx1 napisał:

Jestem "szczęśliwym" posiadaczem Neo 1mb. Przez jakiś czas było fajnie i dobrze, ale
od jakiegoś tygodnia moja Neo zwolniła z 120kb/s do ok 20kb/s (przy ściąganiu), a filmiki
w YT ładują się żałośnie wolno i szczerze mówiąc nie mam pojęcia gdzie tkwi zadra. Ma
ktoś jakieś pomysły?


Identycznie jest u mnie i dwóch moich kumpli. Zdaje się, że Telekomun szykuje na siebie kolejny bat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Kiedyś powiedziałbym że przekroczyłeś miesięczny limit ściągania ale teraz już go przecież nie ma...
Zadzwoń na 800 102 102 i spytaj się co jest grane chociaż od razu uprzedzę abyś nie liczył na zbyt wiele. Z mojego doświadczenia wynika że ludzie z tej linii są szkoleni w spławianiu klientów a nie w rozwiązywaniu ich problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 22:42, Alexx1 napisał:

Jestem "szczęśliwym" posiadaczem Neo 1mb. Przez jakiś czas było fajnie i dobrze, ale
od jakiegoś tygodnia moja Neo zwolniła z 120kb/s do ok 20kb/s (przy ściąganiu), a filmiki
w YT ładują się żałośnie wolno i szczerze mówiąc nie mam pojęcia gdzie tkwi zadra. Ma
ktoś jakieś pomysły?

Ha winny może być też YT! Czasem tak mam, że z rapida ciągnę na maxa, a na youtube słabizna ... Sprawdź swoje łącze => http://www.speedtest.pl/
Jeżeli wszystko pasi - to znaczy, że YT ma przeciążone serwery ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 22:47, Alexx1 napisał:

Czyli problemy wewnętrzne. To jest masakra, kiedyś waliło się po 5 filmów na raz, a teraz
jeden trzeba pauzować.



Szczerze mówiąc mam to samo ale nauczyłem się z tym żyć. jeżeli nie używam neta i lub kompa i tylko pobieram to ściąga normalnie, a jak ściągam i uzywam kompa czy neta to opada do o 40 kb/s i to i tak dobrze bo zmieniłem router na pentagram ( z którego i tak nie jestem zadowolony) bo na tym z neo net w ogóle się rozłączał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj, po 40 odłączeniach i przyłączeniach kabla, 5 restartach komputera i około 100 bluzgach zdołałem podłączyć się do internetu. Zadecydowałem, że mówię ''pa pa'' Telekomunie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też już dawno zrobiłbym "papa", gdybym miał tylko w pobliżu jakąś alternatywę z prędkością łącza 1 mb, a tak męczę się niestety. 2 tygodnie temu zmniejszyli w moim mieście każdemu prędkość sześciokrotnie nic nie mówiąc. Teraz tłumaczą, że rozbudowują centralę, a czas na to mają do 31 grudnia. Mam już tego kompletnie dosyć, ale co ja "szary" użytkownik mogę zrobić? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę sobie dzisiaj na staty w routerze, i co widzę?
Downstream Rate: 2496 Kbps
Upstream Rate: 320 Kbps
Jeszcze wczoraj było odpowiednio - 640 i 160
Fakt, że niedawno przez telefon przedłużyłem umowę oraz wybrałem Neo 2 MB, ale nowa umowa obowiązuje od lutego dopiero, a internet mimo pokazywanych przez router prędkości, chodzi dalej jak na 512. Czy to jakieś przygotowanie czy coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 17:36, destro177 napisał:

Czy to jakieś przygotowanie czy coś?


Raczej norma - często wyświetlana jest inna wartość niż powinna, ale na szybkość łącza nie ma to żadnego wpływu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować