Zaloguj się, aby obserwować  
Widek

Neostrada TP - Pożal się Boże

3174 postów w tym temacie

Dnia 04.07.2006 o 16:02, Marcinos07 napisał:

Darmowy net jest w Rzeszowie.


Tak przypuszczałem, ale pewności nie miałem;)

Dnia 04.07.2006 o 16:02, Marcinos07 napisał:

512 kb/s za free. Powinno tak być wszędzie :D


512 kb/s nie jest takie szybkie, fakt szybsze od 128 czy 256 ale ja bym wolał 2 Mb/s za free to już coś. Ale to trochę nie realne...A szkoda...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2006 o 16:02, Brad napisał:

Czy to normalne ze z neo 640 kb/s ciągnie max ok. 60 kb/s ?


nie ! To nieprawdopodobne ;) No alez oczywiscie ze tak, przeciez to rzeczywisty transfer 512/8 = ok 64 kb/s ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to darmowy internet ? Chodzi ci o Hot-Spoty, czy to, że za darmo masz doprowadzony internet do domu i nic nie płacisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2006 o 17:06, WorldWar3PL napisał:

Jak to darmowy internet ? Chodzi ci o Hot-Spoty, czy to, że za darmo masz doprowadzony internet
do domu i nic nie płacisz ?

Było o tym ostatnio głośno, ze władze Rzeszowa postanowiły objąć całe miasto bezprzewodowym, bezpłatnym Internetem co jest ewenementem na całą Polskę. Ja też bym tak chciał :)
PS. Kiedyś w radiu mówili, że PG chciała cały Gdańsk siecią Wi-max objąć. Wiadomo coś o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2006 o 17:00, Widek napisał:

> Czy to normalne ze z neo 640 kb/s ciągnie max ok. 60 kb/s ?

nie ! To nieprawdopodobne ;) No alez oczywiscie ze tak, przeciez to rzeczywisty transfer 512/8
= ok 64 kb/s ;)


Powinienem mieć 80 :D a mam 60 sciągałem FlashGetem i to ze stronki microsfotu (chyba ie 7) a w neo pokazane było ze to maks łącza ciagnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie nie wszystko masz wporządku, masz neo 512 ;) tak jak ja wiec nie martw sie tak ma byc, nie chce mi sie pisac dlaczego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2006 o 20:29, Widek napisał:

nie nie wszystko masz wporządku, masz neo 512 ;) tak jak ja wiec nie martw sie tak ma byc,
nie chce mi sie pisac dlaczego :)



to dlaczego jest napisane na tym pasku 640 kb/s?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2006 o 20:31, Brad napisał:

to dlaczego jest napisane na tym pasku 640 kb/s?

Napisane może być, ale masz umowę na 512 i więcej nie dostaniesz. Nic za darmo :P Jeśli chcesz przebadać dokładniej swoje łącze, to wyguglaj "bandwidth test". Powinieneś mieć w okolicach 512kb/s właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Mam super wiadomość! :D Otóż jak kiedyś wspominałem mówili w tv, że można mieć Neostrade już bez telefonu - albo na bardzo niskim abonamencie telefonicznym! Każdy napewno wie, że żeby kożystać z Neo trza mieć abonament telefoniczny minimum za 50 PLN, od dzisiaj możemy powiedzieć, że będziemy płacić tylko za Neostrade i wyjdzie uczciwa cena! :)
Dodaje oryginalny wycinek z gazety! :P
Pozdrawiam! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2006 o 20:31, Brad napisał:

to dlaczego jest napisane na tym pasku 640 kb/s?


Napisane jest bo Winda liczy w innym systemie liczbowym. Na przykład moj qmpel ma Neo 2Mbit, a winie ma napisane 2555 (transfer maxymalny 256 kbps).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasami Windows podaje po prostu liczby zupełnie nie zgodne z rzeczywistością. Najlepiej polegać na umowie i sprawdzać to specjalnymi programami czy stronami, które mogą Ci pokazać jaka jest twoja aktualna wydolność internetowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

One nie są niezgodne z rzeczywistością, jak łatwo zauważyć windows mnoży rzeczywisty transfer razy 10, a nie , jak powinien, razy 8. Używa jystemu dziesiętnego, a nie binarnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Neostrada TP... Pożal się Boże - dokładnie.

Rekalmy... wszystko ślicznie pięknie a w rzeczywstości... Połącznia się tną, a czasami nawet sie nie chce połaczyć z siecia, trzeba czekać kilka minut jak nie wiecej. Jeżeli teraz bym zakładał w domu internet, za żadne skarby świata nie wybrałbym neostrady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bodajże we wtorek obniżyli ceny 512 i przez połowę okresu umowy płaci się dwa razy mniej, całkiem ciekawe. Co więcej Livebox''a można mieć za 1 zł nawet przez 12 miesięcy. Widać w TP chyba kierownictwo się zmieniło, bo robią się coraz lepsi, niech tylko jeszcze poprawią obsługę klienta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2006 o 14:21, mtwarog napisał:

Bodajże we wtorek obniżyli ceny 512 i przez połowę okresu umowy płaci się dwa razy mniej,

Obniżyli ceny wszystkich prędkości od 512Kb/s, tylko to taka radość przez chwilę bo umowę podpisuje się na dwa i trzy lata, a przez ten okres może się wiele zmienić np. 512 to będzie najwolniejsza w ofercie TP.

Dnia 06.07.2006 o 14:21, mtwarog napisał:

(...)
Widać w TP chyba kierownictwo się zmieniło, bo robią się coraz lepsi, niech tylko jeszcze poprawią obsługę
klienta...

Widać, że TP boi sie konkurencji i dlatego robią wszystko aby uszczęśliwić klienta, ale mogliby zdjąć limity pobierania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co wygadacie? jakie pozal sie boze? neostrada jest super? siedzialem z 5 lat na prywatnej sieci blokowej i dopiero jak przeszedlem na wlasne pasmo 256 moge dostrzec w jakiej entropii informacyjnej bylem. nic nie zrywa nic nie tnie. scigam z rapid shara konczy sie limit godzinny rozlaczam sei ciagne dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konkurencji się boja? A gdzie ta konkurencja jest? Ja mieszkam w samym centrum Warszawy (100m do PKiN i 50 do siedziby TP ;P) i jedyne z Neostrady mogę korzystać, no jest jeszcze Aster City, ale aktywacja droga, abonament też drogi, no i IP niepubliczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2006 o 14:32, Indrid Cold napisał:

co wygadacie? jakie pozal sie boze? neostrada jest super? siedzialem z 5 lat na prywatnej sieci
blokowej i dopiero jak przeszedlem na wlasne pasmo 256 moge dostrzec w jakiej entropii informacyjnej
bylem. nic nie zrywa nic nie tnie. scigam z rapid shara konczy sie limit godzinny rozlaczam
sei ciagne dalej :)


O i to też jest dobry plus, gdybym nie miał zmiennego IP, to... wolę o tym nie myśleć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale mi chodzi o całą Polskę, a nie o jedno to kilka miast. Jest tyle firm, które dostarczają internet czy to przez kabel czy przez łącze radiowe nie swpominając o hot-spotach, które są przydatne jak ma się laptopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować