Zaloguj się, aby obserwować  
Widek

Neostrada TP - Pożal się Boże

3174 postów w tym temacie

wiem, że pewnie będe jakims noobem czy coś ale nie wiem o co chodzi z tym "pingiem". może byłby ktoś miły i mi wytłumaczył ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam pyranko czy jak zerwe do 14 lutego umowe z neostrda bezplatnie, i bede chcial ponownie podpisac umowe z nepstrada na 2 mb/s czy beed mogl skorzystac z tych promocji co sa ? tzn przez 5 miesiecy placic mniej miesciecznie ?

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 18:24, patrYX93 napisał:

wiem, że pewnie będe jakims noobem czy coś ale nie wiem o co chodzi z tym "pingiem". może byłby
ktoś miły i mi wytłumaczył ? :P


Ping = latency = lagi. Czyli im większy ping, tym później serwer reaguje na twoje poczynania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 18:24, patrYX93 napisał:

wiem, że pewnie będe jakims noobem czy coś ale nie wiem o co chodzi z tym "pingiem". może byłby
ktoś miły i mi wytłumaczył ? :P

Ping (podawany w milisekundach) wyraża opóźnienie wywołane przesyłaniem pakietu do serwera i z powrotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 18:22, Snake_GMC napisał:

Owszem jest co narzekać. Prawie wszystkim i prawie wszędzie podskoczyły pingi w grach.


Jeżeli chodzi i mnie, to ping mi w ogóle nie podskoczył. W sumie, to nie ma znaczenia, bo i tak za jakiś tydzień przesiadam się na Netię 1024kbps... i nareście pingi po 18 w moim ukochanym Quake''u II. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 13:21, Krejt napisał:

Ale kradzieje się cieszą.

-> Ja zlodziejem nie jestem, a tez sie ciesze. Wyobraz sobie, ze przy Neostradzie dzielonej na 5 kompow, 15GB to stanowczo za malo. 3GB nie starczy jednemu uzytkownikowi na normalne uzytkowanie Internetu, a co dopieru gdy niektorzy jej mniej myslacy uzytkownicy, nie przejmujac sie limitem i prawem ;) sciagaja m.in. filmy... A sproboj takiemu wytlumaczyc, ze jak nie bedzie sciagal to limit sie pozniej wyczerpie... Ja jestem wiec ze zniesienia limitow zadowolony, o ile to nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 19:33, LifaR napisał:

/.../ o ile to nie

-> ...nie okaze sie kolejna niespelniona (z roznych powodow) obietnica ;) [pierwszy raz mi ucielo posta...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 18:47, Allan771 napisał:

Witam
Mam pyranko czy jak zerwe do 14 lutego umowe z neostrda bezplatnie, i bede chcial ponownie
podpisac umowe z nepstrada na 2 mb/s czy beed mogl skorzystac z tych promocji co sa ? tzn przez
5 miesiecy placic mniej miesciecznie ?

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Neo jak dla mnie trzyma klase. nie zgadzam się z ludźmi którzy uważają TP za badziew. Teraz jak znoszą limity to już wogóle będzie dobrze. A z czasem Neo będzie jeszcze lepsze niż jest obecnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 01:16, citekmaniak napisał:

Neo jak dla mnie trzyma klase. nie zgadzam się z ludźmi którzy uważają TP za badziew. Teraz
jak znoszą limity to już wogóle będzie dobrze. A z czasem Neo będzie jeszcze lepsze niż jest
obecnie.

Jak używałem Neostradę (ok. 3 lat) raczej nie było problemów, chociaż jak już występowały to mnie krew zalewała:/ Teraz jeszcze drożeje, a przecież gdy mam podpisaną umowę usługodawca nie może zmieniać jej warunków! Jedyne co dobre, że można za darmo zrezygnować z Neo. Ja tak zrobiłem i przeszedłem na Chello Light 1,5 Mb/s i jestem jak na razie bardzo zadowolony. UPC walczy o klienta, a TPSA walczy z klientem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 03:06, Pediator napisał:

Mam pytanie czy mogę tak po prostu iść do działu obsługi klienta i poprosić o stałe ip?

Jeżeli jesteś w sieci neostrada tp wystarczy tylko zadzwonić pod bezpłatny numer do obsługi klienta :)
Ale nie polecam Ci stałego ip, ponieważ jest brak możliwości postawienia hosta w grach przez internet i jak się jakiś wredny haker ciebie czepi to już się nie odczepi ;) To tak tyle o tej późnej godzinie..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam pyranko czy jak zerwe do 14 lutego umowe z neostrda bezplatnie, i bede chcial ponownie
podpisac umowe z nepstrada na 2 mb/s czy beed mogl skorzystac z tych promocji co sa ? tzn przez
5 miesiecy placic mniej miesciecznie ?

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 04:10, Kamil.i.Maciek napisał:

>
Ale nie polecam Ci stałego ip, ponieważ jest brak możliwości postawienia hosta w grach przez
internet

Chyba wręcz przeciwnie ...

Dnia 04.02.2007 o 04:10, Kamil.i.Maciek napisał:

jak się jakiś wredny haker ciebie czepi to już się nie odczepi ;) To tak tyle o
tej późnej godzinie..:P

Trzeba być zaradnym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dal mnie Neostrada jest bardzo dobrym internetem - nie ma limitów, szybkość jest stała, ceny już nie tak wysokie jak kiedyś. Netia może i proponuje niższe (aż o 10%!) ceny - ale jej telefon na obsługę klienta nie jest darmowy. TP oferuje także dobry serwis multimedialny (w tym poradniki z GOL''a za darmo!).

Netia jest bardzo sucha - bez niczego, za to TP oferuje o wiele więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować