Zaloguj się, aby obserwować  
Widek

Neostrada TP - Pożal się Boże

3174 postów w tym temacie

Dnia 11.02.2007 o 11:04, Skarmory napisał:

chyba najgorszy net o jakim słyszałem :D


czyli jednak o nim słyszałeś ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 17:08, Volvox napisał:

> No ok, to zrezygnuj z linii, załóż nową i skorzystaj z promocji :D

I tu niestety jest probelm. TP promocjami rozpieszcza tylko nowych klientow albo tych ktorym
konczy sie umowa i moga przejsc do konkurencji. Mi powiedzieli ze juz podpisalem cyrograf wiec
musze odsiedziec swoj wyrok na starej neo albo podpisac umowe na nowa neo, ale bez promocji
;(

No to wypowiedz umowę i idź do Netii. Gorzej na pewno nie będziesz mieć. A trzykrotnie taniej. Weź sobie w netii jakiś 1MB albo 512.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie co wy gadacie ze w Netii jest taniej. Drożyzna jak nie wiem co! 2,5 raza drożej niz neostrada ;/

Dla porównania internet 1Mb/s
- cennik Netii - http://www.netia.pl/files/dom/uslugi/cenniki/net24_cennik_122006.pdf
- cennik Neostrady - http://www.tp.pl/prt/pl/klienci_ind/internet/now_prom/603256?_p=603261

Pozdrawiam,
sferis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem, ale ja z Neo nigdy problemów nie miałem. Kiedyś miałem przez rok, tylko raz nie było neta zadzwoniłem po 30 min był znów. Później przeszedłem na radiowy - koszmar, nie polecam i teraz znów mam neo i żadnych problemów... Dlatego czasami mnie dziwią historie o tym jaka to Neostrada jest beznadziejna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie moge zytnio nrzekac na neostrada...dprawuje mi sie dobrze ...to fakt ze ylo sporo problemow ale niegroznych...ale to nie wazne bo rezygnuje z TP:D wiec bede mial probem z glowy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 13:23, Mroczny78 napisał:

ja tam nie moge zytnio nrzekac na neostrada...dprawuje mi sie dobrze ...to fakt ze ylo sporo
problemow ale niegroznych...ale to nie wazne bo rezygnuje z TP:D wiec bede mial probem z glowy..


A na jakiego operatora przechodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś przez cały dzień w pracy jak zwykle nie działała - na party line znany tekst:"Pan spróbuje później, bo mamy awarie" ;) Dobrze, że w domq mam bezawaryjny net z kablówki za rozsądną cene:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam neostrade 512.
Ostatnio musiałem zmienić mój modem neostrady na toolboxa.
Tamten został rozwalony.
Przez piorun.
Piorun walnoł w drzewo stykające się z płotem, na którym był domofon, po którym doszedł do gniazdek.
I w ten sposób doszło do kompa.
Rozwaliło karte sieciową i modem.
Ale już mam nowy, bo toolbox był gorszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Pożal się Boże" ? Haha trzeba by być na moim miejscu i miec lokalną radiówkę to dopiero chciałoby się zwrócić się do Boga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 17:10, Michał Raven napisał:

Jeśli masz Liveboxa to musisz im go zwrócić, natomiast jeśli masz inny modem to jest on twoją
własnością.


Ok. Dzieki za odpowiedz. Gdzies tak w regulaminie stoi?
Mam zwykly czyli nie musze ruszac sie do Telepunktu hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 19:35, T34 napisał:

Gdzies tak w regulaminie stoi?

Nie wiem czy stoi, ale jak ktoś chciał się przenieść do Netii to było napisane że zachowuje swój stary modem jeżeli nie ma Liveboxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały (duży) problem z neostradą.Włączam Firefoxa i... czasami wchodzi na stronę startową a czasami nie.Tak samo jest z innymi stronami.Co półgodziny działa co następne pół nie.Co mam zrobić??Mo modem to speedtouch, prędkość neo 512.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 15:22, Master J napisał:

Mam mały (duży) problem z neostradą.Włączam Firefoxa i... czasami wchodzi na stronę startową
a czasami nie.Tak samo jest z innymi stronami.Co półgodziny działa co następne pół nie.Co mam
zrobić??Mo modem to speedtouch, prędkość neo 512.


W ustawieniach Neo masz stronę startową, ustaw taką samą w Neo i taką samą w Firefoxie - powinno pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale nie chodzi o stronę startową.Co pewien czas strony (wszystkie) nie chcą wchodzić.Jest tylko biały ekran (+ paski narzędzi, start itp.) i pasek ładowania strony który wcale się nie przemieszcza.I tak mniej więcej co pół godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować