Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Relacja na żywo z konferencji Electronic Arts – zaczynamy o 16:00!

40 postów w tym temacie

Ja podobnie jak kolega... czekam na BF3 i ME3... może powiedzą coś o jakiś nowych projektach, może jakieś słowo o DA3... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obie relacje w formie tekstowej będę prowadził ja z Ostim oraz (o ile nie padnie mu bateria w laptopie) Neq prosto z Kolonii, który jest już na miejscu. Kamera wraz z resztą delegacją właśnie leci. Zapraszamy na stream w sieci, adresy linków podamy kilka minut przed konferencją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie się dziać:DZapowiada się ciekawie i ZAJ******XDI to nie tylko na EA(ale też^^)ale w ogóle na GemsomieX)Mam nadzieje że najwięcej się skupią na BATTLEFIELD 3 i MASS EFFECT 3 ale innymui tytułami też zdecydowanie nie pogardze:),spoko by było gdyby w ME3 ujawnili nową postać,najbrdziej oczekuje Tali i mam nadzieje że będzie ponownie w drużynie bo bez niej i Garussa ciężko mi w ogóle wyobrazić tę serie.Zdecydowanie jedne z lepszych postaci=)(Wrexowi i Legionowi też zarzucić nic nie można;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie EA to przede wszystkim Mass Effect 3, później najnowszy NFS.

Mam tylko nadzieję, że prezentacja BF3 obejdzie się bez usypiającego jechania przez pustynię. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2011 o 15:34, Pupu2 napisał:

Gdzie to można obejrzeć??


Oficjalny stream EA jest tutaj http://live-event.ea.com/gamescom/. I może będzie na gametrailers.com, ale coś wiedzę, że się nie spieszą. Na tym oficjalnym linku już nadają, jest logo EA i muzyczka :) Polecam Internet Explorer bo na chroma nie rusza w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogli by zapowiedzieć BattleForge 2.
1 Syndicate był super drugi cienki. Jeśli dziś zapowiedzą cześć 3 to mam nadzieje że będzie tak dobra jak część 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować