Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Relacja na żywo z konferencji Electronic Arts – zaczynamy o 16:00!

40 postów w tym temacie

Zwiastun NFS: The Run był dobry, ale sama gra prezentuje się dość słabo. Dlaczego koleś co sterował nie uderzył w nic co spadało z góry w lawinie ? Bo modele srodowiskowe wchodziły w asfalt przez co nie było żadnych namacalny obiektów do strącenia. Przykre... A teraz ME3 ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i koniec :) W sumie nic ciekawego, ME3 nic ciekawego, B3 nawet dobry gameplay, ale koleś zapomniałem że z shotguna nawala się z bliska a nie 30 metrów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka sobie konferencja. Najlepsze zostawili na koniec ;) No i wreszcie materiał z BF3 pokazujący coś więcej, niż powtarzane do obrzydzenia ujęcia z jednego poziomu w mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2011 o 17:11, Zordon88 napisał:

Dlaczego nie mogłem tutaj pisać ? Klikałem send i nic, a kiedy pozostałe konferencje
?


Następna konferencja jest od Sony o 19:00. Ktoś ma plan GamesComu i ich konferencji ? Dzisiaj jeszcze Sony a póżniej ? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze jak ja bym chciał pograć w Battlefield 3 :D ale trzeba czekać aż wyjdzie Beta i zobaczyć czy sprzęcik pociągnie grę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2011 o 17:13, vegost napisał:

Dzisiaj jeszcze Sony a póżniej ? ;p


To chyba tyle. MS konferencji na gamescom nigdy nie organizował. Dzisiał o 12:30 zapraszali dziennikarzy i dawali pograć w swoje gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nieźle, było Was średnio ponad 750 osób! Dzięki Wam, mamy nadzieję, że podobało Wam się wspólne relacjonowanie konferencji EA. Nie zapomnijcie być z nami o 19:00 na konferencji Sony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2011 o 17:22, Henrar napisał:

To chyba tyle. MS konferencji na gamescom nigdy nie organizował. Dzisiał o 12:30 zapraszali
dziennikarzy i dawali pograć w swoje gry.


Nom cóz, to dzisiaj już tylko SONY. Ciekawe co jutro pokażą, o ile ktos będzie się wystawiał. W końcu jeszcze jeden dzień został dla zamkniętych pokazów i od czwartku dla wszystkich :P Chcę Risena 2 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masakra jakie nudne sa te prezentacje. Najwiecej pokazuja jakies jezdzenie na desce albo fife 2012, a takiego Mass Effect 3 dali jakis gowniany gameplay a do Star Warsa 8 noobow ktorzy zaliczyli wipe po 3 minutach gry..Nudy totalne! Jedynie B3 uratowal jakos sytuacje. Do tego wszyscy sa kompletnie nie przygotowani, co dwa slowa kazdy spoglada w dol i czyta, ja rozumiem ze mozna sie wspomagac co kilka zdan, ale oni kompletnie wszystko czytaja, totalna zenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować