Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Na niesfornego gracza broń palna...

62 postów w tym temacie

Domek

Wiadomość w ramach przestrogi dla graczy mieszkających jeszcze z rodzicami. Nie spędzajcie za dużo czasu przez monitorem. Oni mogą się bowiem zdenerwować. Bardzo zdenerwować. Na przykład tak, jak niejaki Joseph Langenderfer z Florydy...

Przeczytaj cały tekst "Na niesfornego gracza broń palna..." na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale głupie:D Na dodatek ojciec w więzieniu... Ciekawe kto zawiadomił policję?? A no po co ja sie pytam to USA, a tam ludzie tacy dość ciekawscy usłyszeli coś i już po pały zadzwonili:/ A syn też ma 22 lata więc mógłby się myśleć nauczyć, jak coś ojciec karze to mógłby zrobić, to dzieci głównie są takie, że poza kompem świata nie widzą:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 16:24, pimpor napisał:

Ale głupie:D Na dodatek ojciec w więzieniu... Ciekawe kto zawiadomił policję?? A no po co ja


Policję zawiadomił sam syn, mówiąc, że pokłócił się z ojcem i ten próbował go zastrzelić.

W sumie dziwisz się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe no to synek też spoko gość przecież chyba wiedział, że ojciec go za gre nie zabije:) No albo synek mówi prawdę, że się pokłócił z ojcem a ten go chciał zabić, a ojciec kłamie, że chodziło o pranie i grę w kompa a pistolet sam wystrzelił:) Wogóle dziwna sprawa:D Ja bym nawet wkurzony po prostu sam zrobił pranie a nie niszczył sprzęt domowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować