Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Szok! Treyarch już pracuje nad nowym Call of Duty

79 postów w tym temacie

Dnia 25.08.2011 o 17:11, sinir napisał:

Kolejne gówno dla mas.

Nie mógłbyś tego ująć trochę delikatniej? To że gra/seria nie podoba się Tobie usprawiedliwia jeszcze takiego jej skwitowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2011 o 18:25, Karharot napisał:

Nie mógłbyś tego ująć trochę delikatniej? To że gra/seria nie podoba się Tobie usprawiedliwia
jeszcze takiego jej skwitowania.

Dla wielu haterów usprawiedliwia. W końcu mogą być tacy alternatywni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2011 o 17:11, sinir napisał:

Kolejne gówno dla mas. Ciekawe czy kiedyś zrobią nowy silnik.


Taaa... Kilka milionów ludzi bez przerwy kupuje gówno, bo widzi tylko markę. Gówno dla mas to twój fanbojski komentarz, który nic nie wnosi do tematu a pokazuje że jesteś idiotą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2011 o 17:11, sinir napisał:

Kolejne gówno dla mas. Ciekawe czy kiedyś zrobią nowy silnik.


Tak gówno... Ta gra nigdy nie była gównem. Miała słabsze momenty, ale nie napewno nie była na dnie. Jeszcze się podniesie, (choć seria nie leży a na razie tylko klęczy) mam nadzieje że w pięknym stylu jak FIFA na pc ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kolejny chłam od treyarchu... szkoda że nie zatrudniają już grey matter interactive [ci od cod uo]. zrobili najlepsze usprawnienia do rozgrywki których już niestety nie wykorzystano w następnych częściach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"rozumienie uniwersum Call of Duty"

Przydałaby się cała ekipa takich ludzi, bo szczególnie multi w BO to straszny crap, aż się nie spodziewałem, po tym jak wolałem WaW od CoD4 w multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2011 o 18:25, Karharot napisał:

> Kolejne gówno dla mas.
Nie mógłbyś tego ująć trochę delikatniej? To że gra/seria nie podoba się Tobie usprawiedliwia
jeszcze takiego jej skwitowania.


Drogi moderatorze,może moderator by czytał wszystkie posty?Ja tak samo uważam jak sinir bo gadanie typu codowiec jest lepszy a battlefieldowiec gorszy uważam za śmieszne i dziecinne.Jak ty byś to inaczej ujął?Pewnie tak samo.A kolega Snafu co wyzwał innego od idioty to już nic.Nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moda na sukces odcinek 14323123.
The Sims: Call of Duty 147
Kupujcie kotleta. Żryjcie to gówno. Bylebyśmy mieli z tego hajs, nasza sieć odgrzewanych kotletów nie zginie.

A tak na poważnie, to myślałem, że Valve ze swoim Source robi niezły interes, robiąc zajefajne gry na jednym nie młodym już silniku. A tu proszę, CoD i Activision przebili Valve. Szkoda tylko, że Valve ma w tym wszystkim klasę i kasę robi dzięki grom świetnym wydawanym raz na jakiś czas. A nie, jak ci drudzy, co rok szajs, byleby zarobić hajs.
Pozdrawiam, dziękuję dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie Ty widzisz tam stwierdzenie, ze ktos jest od kogos lepszy. Wypadalo by samemu najpierw czytac posty a potem sie wypowiadac (wtedy moze zauwazysz, kto tak naprawde sieje ferment na forach i komu powinno sie przypinac odpowiednie latki) /// Anyway Treyarch powinno popracowac troche nad jakoscia kodu, WaW wypadl calkiem niezle ale z BO to pojechali po bandzie;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2011 o 19:07, Snafu napisał:

Gówno dla mas to twój fanbojski komentarz, który nic nie wnosi do tematu a pokazuje że jesteś idiotą.

Degrad -1 za obrażanie rozmówcy.

-> Kajmal
1. Drogi moderator czytał ale nie zauważył potrzeby interwencji.
2. Nijak bym tego nie ujął bo nie grałem w żadną z tych gier a nawet gdybym grał to z pewnością nie napadałbym na grę która jeszcze nie wyszła bo skąd miałbym wiedzieć jaki poziom prezentuje. Jeśli taka wasza wola możecie wymieniać argumenty świadczące za i przeciw tym seriom oraz stwierdzać że je lubicie lub nie, powstrzymajcie się jednak przed stwierdzeniami typu "gra x to g" bo komentarz taki nie wnosi do dyskusji nic konstruktywnego a jedynie zaognia nastroje.
3. Jeśli chodzi o to co napisał Snafu to zwróć uwagę że zrobił to po moim poście więc raczej trudno by mi było zareagować na to z wyprzedzeniem, zamiast zwracać na to uwagę tutaj powinieneś raczej zgłosić tamten post do moderacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2011 o 22:19, Karharot napisał:

> Gówno dla mas to twój fanbojski komentarz, który nic nie wnosi do tematu a pokazuje
że jesteś idiotą.
Degrad -1 za obrażanie rozmówcy.

-> Kajmal
1. Drogi moderator czytał ale nie zauważył potrzeby interwencji.
2. Nijak bym tego nie ujął bo nie grałem w żadną z tych gier a nawet gdybym grał to z
pewnością nie napadałbym na grę która jeszcze nie wyszła bo skąd miałbym wiedzieć jaki
poziom prezentuje. Jeśli taka wasza wola możecie wymieniać argumenty świadczące za i
przeciw tym seriom oraz stwierdzać że je lubicie lub nie, powstrzymajcie się jednak przed
stwierdzeniami typu "gra x to g" bo komentarz taki nie wnosi do dyskusji nic konstruktywnego
a jedynie zaognia nastroje.
3. Jeśli chodzi o to co napisał Snafu to zwróć uwagę że zrobił to po moim poście więc
raczej trudno by mi było zareagować na to z wyprzedzeniem, zamiast zwracać na to uwagę
tutaj powinieneś raczej zgłosić tamten post do moderacji.


Ok.Wszystko rozumiem.A propo napadania na gier to ja nanie nie napadam tylko zwracam na żałosne komentarze fanboyów.Można wogle jeszcze cofnąc ten degrac czy już nie specjalnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2011 o 22:13, kodi24 napisał:

Nie wiem gdzie Ty widzisz tam stwierdzenie, ze ktos jest od kogos lepszy. Wypadalo by
samemu najpierw czytac posty a potem sie wypowiadac (wtedy moze zauwazysz, kto tak naprawde
sieje ferment na forach i komu powinno sie przypinac odpowiednie latki) /// Anyway Treyarch
powinno popracowac troche nad jakoscia kodu, WaW wypadl calkiem niezle ale z BO to pojechali
po bandzie;


Czy ja napisałem że to stwierdzenie padło w tym newsie???Mi się wydaje że nie za bardzo.Chodziło mi o to że ostatnio coraz więcej pada takich komentarzy fanboyów że jeden jest lepszy a drugi gorszy.To jednak ja tobie radze
dokładniejszego czytania;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cos podobnego! :D Z tego co napisales wynika, ze skoro ktos pisze idiotyczny komentarz w stylu "CoD to g... dla mas/dzieci/cyklistow itd.", to znaczy ze broni biednych fanow BF przed krwiozerczymi atakami fanbojow CoD i kazda powodowana zloscia (a to naprawde drazni) riposta powinna byc scigana przez modkow, tak? Ty sie z choinki urwales?? Zamiast odbijac pileczke w sposob uragajacy inteligencji adresata porozgladaj sie po tematach- w 90% przypadkow trzode na forum robia Ci, ktorym obrazanie grajacych w CoD idzie lepiej, niz sama gra w BF jak mniemam. Tak zaczynaja sie tego typu wojenki a ich autorami sa najczesciej wielcy profesorowie od BF i gier "nie dla dzieci". Jak chcesz zgrywac neutrala to rob to umiejetniej, inaczej bedziesz tak wiarygodny jak samo EA;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2011 o 23:10, kodi24 napisał:

Cos podobnego! :D Z tego co napisales wynika, ze skoro ktos pisze idiotyczny komentarz
w stylu "CoD to g... dla mas/dzieci/cyklistow itd.", to znaczy ze broni biednych fanow
BF przed krwiozerczymi atakami fanbojow CoD i kazda powodowana zloscia (a to naprawde
drazni) riposta powinna byc scigana przez modkow, tak? Ty sie z choinki urwales?? Zamiast
odbijac pileczke w sposob uragajacy inteligencji adresata porozgladaj sie po tematach-
w 90% przypadkow trzode na forum robia Ci, ktorym obrazanie grajacych w CoD idzie lepiej,
niz sama gra w BF jak mniemam. Tak zaczynaja sie tego typu wojenki a ich autorami sa
najczesciej wielcy profesorowie od BF i gier "nie dla dzieci". Jak chcesz zgrywac neutrala
to rob to umiejetniej, inaczej bedziesz tak wiarygodny jak samo EA;


Face Palm.Ty umiesz czytać???Gdzie tu widzisz przezwisko od cyklistów,mas czy dzieci.Wez człowieku nie wymyślaj bo coś ci to nie wychodzi.Owszem uważam coda za kotleta i wogle ale nie przezywam ich fanboyów od dzieci neo czy tym podobnych .Jeszcze raz ci TO powtórzę.WOLE BF ALE TO NIE OZNACZA ŻE JESTEM JAKIMŚ JEGO FANBOYEM I NIE BIORE UDZIAŁU W WOJENKACH TYPU:BF RZĄDZI A COD ŚMIERDZI CZY ODWROTNIE I NIKOGO NIE UWAŻAM ZA GORSZEGO.To jest jednak różnica.Nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam Ci podac linki do Twoich niby antyfanbojskich komentarzy, w ktorych obrazasz forumowiczow nie majacych juz cierpliwosci sluchac bredni pod swoim adresem? Czy moze skonczysz te dziecinade, zanim ostatecznie sie pograzysz? :> Polecam to drugie, inaczej jeszcze raz przekonamy sie ile warte sa Twoje zapewnienia;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muradin_07Delegat25.08.2011, 16:56
Tylko pytanie: co rozumiemy za "uniwersum Call Of Duty"... bo dla mnie to kojarzy się albo z częściami dziejącymi się w II WŚ albo w czasach nam najbliższych... biorąc pod uwagę, że IW wzięło kawałek ciasta w postaci MW to może chodzić im może o to pierwsze... chętnie bym zobaczył CoD''a w tych czasach jeszcze raz... tylko czy można zrobić coś nowego? Vietnam pełną parą? Wojna Koreańska? Nie wiem co mogliby zrobić twórcy żeby zaskoczyć...

Może Afryka i tejże konflikty?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2011 o 23:44, kodi24 napisał:

Mam Ci podac linki do Twoich niby antyfanbojskich komentarzy, w ktorych obrazasz forumowiczow
nie majacych juz cierpliwosci sluchac bredni pod swoim adresem? Czy moze skonczysz te
dziecinade, zanim ostatecznie sie pograzysz? :> Polecam to drugie, inaczej jeszcze
raz przekonamy sie ile warte sa Twoje zapewnienia;


No proszę jaki dojrzały forumowicz co się da sprowokować bo ktoś ma swoje zdanie.Co mówisz o stadzie baranów, dziecku czy trolli.Wiesz to nie było akurat fanboyskie.Ja chociaż nie wyzywam od idiotów co nie którzy.Kończę z tobą tą bez sensowną dyskuje.ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować