Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gwiazdami tego zwiastuna Jurassic Park: The Game są velociraptory i wielki T-Rex

17 postów w tym temacie

Mogliby "zaktualizować" wygląd dinozaurów. Naukowcy już jakiś rok temu dowiedli, że wszystkie były w taki czy inny sposób opierzone, pokryte piórami a nie tylko te nieliczne jak sądzono do niedawna.

Ale to tak na marginesie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2011 o 10:13, Pryka napisał:

Mogliby "zaktualizować" wygląd dinozaurów. Naukowcy już jakiś rok temu dowiedli, że wszystkie
były w taki czy inny sposób opierzone, pokryte piórami a nie tylko te nieliczne jak sądzono
do niedawna.

Ale to tak na marginesie :D


Nie wiedzialem, dobrze ze wspomniales o tym, ciekawa teoria. :)

A gra zapowiada sie ciekawie. Skoro to Ci sami goscie od Sam and Max a także Back to the Future to moze byc wiecej niz dobrze.

A grafika jest przejrzysta i to wystarczy. Ma swoj urok, jest kreskowkowa. Nie potrzebuje megafajerwerkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno? Pamiętam parę lat temu jak jakiś badacz bodajże z Chin czy Japonii rzekomo to odkrył. A później na łamach National Geographic (i już w listach i małej ramce :P) to wszystko odszczekał, bo skamieniałości się pomieszały :P.

No, stare dobre dźwięki wróciły. Co jak co, ale Jurassic Parka nic nie przebije, jeśli chodzi o potęgę ryków tyranozaura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

średnio mi się podoba poziom grafiki i świecące oczy u velociraptorów... powinni zrobić ślepia bardziej odblaskowe ;p ale klimat całkiem ciekawy się szykuje, może coś z tego wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ogóle nie podoba mi się grafika. Tak wyglądały gry sprzed kilku dobrych lat...

Dziwi mnie tylko dlaczego T-Rex na początku wydaje odgłos ryczącego lwa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2011 o 22:02, wojcio102 napisał:

Dziwi mnie tylko dlaczego T-Rex na początku wydaje odgłos ryczącego lwa ;]


To raczej nie lew (tak naprawdę ryczy inaczej), tylko jeden z niezliczonych "stock soundów", czyli dźwiękowych klisz najchętniej używanych przez dźwiękowców filmowych ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, bo widziałem wszystkie części filmowego Jurassic Parku i dałbym sobie głowę uciąć, że nie było tam lwa w głosie Tyranozaura...ale mimo wszystko i tak uwielbiam ten charakterystyczny ryk, który następuje po tym ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... Wspomnienia z podstawówki i pierwszego JP w kinie wracają :) To były czasy :)
A TTG widać odwaliło kawał dobrej roboty. Gra zapowiada się miodnie.
I są dinozaury ;D

A co do grafiki, bo jak zwykle nie mogło zabraknąć narzekaczy, to przecież to nie Crysis żeby grafiką powalać. Przecież to bądź co bądź przygotówka a w takiej liczy się scenariusz i ciekawi bohaterowie a nie 5 ton shaderów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować