Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W Counter-strike: Global Offensive pojawi się matchmaking

20 postów w tym temacie

Co on bzdury wygaduję, jak chcesz się nauczyć grać, to musisz ćwiczyć z najlepszymi. A nie wchodzą ludzie na serwer co mają ratio 2.0 co to niby nie oni a potem baty dostają bo grają z jakimiś botami. BUAHAHAH. I szybko przechodzą na słaby serwer sprawdzam a oni na pierwszym miejscu. LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież to oficjalnie wiadomo od 2 tygodni? Będzie si zwykłe dołączanie do gier ORAZ matchmaking.

Verbatim jak Ci będą pro dupę kopać w 1s po respawnie, to guzik się nauczysz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2011 o 16:01, Lailonn napisał:

Verbatim jak Ci będą pro dupę kopać w 1s po respawnie, to guzik się nauczysz ;)


A grałeś kiedyś w CS''a, DM/TDM nie jest tam głównym trybem

A poza tym Verbatim ma racje sam jak zaczynałem to przez dobre pół roku okupowałem ostatnie miejsca w tabeli.
Jak grasz z słabymi graczami to będziesz grał najwyżej jak oni a jak pograsz trochę z lepszymi to możesz się od nich czegoś nauczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2011 o 16:07, gracz_155 napisał:

> Verbatim jak Ci będą pro dupę kopać w 1s po respawnie, to guzik się nauczysz ;)


A grałeś kiedyś w CS''a, DM/TDM nie jest tam głównym trybem

A poza tym Verbatim ma racje sam jak zaczynałem to przez dobre pół roku okupowałem ostatnie
miejsca w tabeli.
Jak grasz z słabymi graczami to będziesz grał najwyżej jak oni a jak pograsz trochę z
lepszymi to możesz się od nich czegoś nauczyć.


To wiadomo, ale pamiętaj, że wielu dzisiejszych "graczy" jest słabych psychicznie i kilka porażek z rzędu powoduje, że odchodzą od gry.

Z matchmakingiem przynajmniej masz większą szansę, że takie osobniki będą grały tylko przeciwko sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2011 o 16:15, Xerber napisał:

Z matchmakingiem przynajmniej masz większą szansę, że takie osobniki będą grały tylko
przeciwko sobie :)

I w ten sposób Valve powiększy społeczność graczy CS... czysta polityka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam, że to jest dobry ruch. Z tego co widzę, to GO będzie starym, dobrym CS''em z pewnymi usprawnieniami przygotowującymi go dla szerszego grona odbiorców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2011 o 16:28, vikingwasdead napisał:

> Z matchmakingiem przynajmniej masz większą szansę, że takie osobniki będą grały
tylko
> przeciwko sobie :)
I w ten sposób Valve powiększy społeczność graczy CS... czysta polityka.


A gdy tytuł osiągnie wielomilionową sprzedaż i zaleją się $ to Valve zamieni GO na grę Free-To-Play jak to było z TF2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dm/TDm nie jest tam w ogóle trybem mój drogi. Nie myl modyfikacji serwerowej z trybem gry.

Dla twojej wiadomości gram w CS od jego powstania ;} Tak jak w serie BF/COD i wiele, wiele innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wciąż nie mogę się pogodzić z myślą o tym, że najnowszy Counter Strike trafi na konsole :). Błagam Was ludzie, nie dość, że opanował PC-ty to jeszcze konsol się musi uczepić :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będzie tak jak np. LoL''u ,że oprócz match-makingu będzie również dowolność dołączania do serwerów (czyt. gier) to jestem za :]

Obawiam się jednak ,że Valve zamieni tą grę jakiś statystyczny szajs ,gdzie każdy będzie na siłę walczył o globalne staty i "zadanka" xp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalnie by mnie ta informacja zaciekawiła, ale po obejrzeniu gameplayów i dowiedzeniu się, że CSGO nie będzie w wersji pudełkowej - ja dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2011 o 19:57, barth89 napisał:

Normalnie by mnie ta informacja zaciekawiła, ale po obejrzeniu gameplayów i dowiedzeniu
się, że CSGO nie będzie w wersji pudełkowej - ja dziękuję.


Tak, zakładając że pokazane kiedyś oficjalne video z CS:GO nie jest jakims fake''iem od strony Valve, żeby później zaskoczyć graczy, to gra nie prezentuje się jakoś nadzwyczajnie. Ogólnie video wyglądało jakoś tak... lipnie. Żadnych rewelacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2011 o 15:58, Verbatim napisał:

Co on bzdury wygaduję, jak chcesz się nauczyć grać, to musisz ćwiczyć z najlepszymi.
A nie wchodzą ludzie na serwer co mają ratio 2.0 co to niby nie oni a potem baty dostają
bo grają z jakimiś botami. BUAHAHAH. I szybko przechodzą na słaby serwer sprawdzam a
oni na pierwszym miejscu. LOL


No, najlepiej to się ćwiczy jak dostajesz bańkę w twarz, nie mogąc wystrzelić nawet jednego pocisku. Człowieku, czy Ty masz jakiekolwiek pojęcie o treningu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2011 o 22:04, gogiell napisał:

> Co on bzdury wygaduję, jak chcesz się nauczyć grać, to musisz ćwiczyć z najlepszymi.

> A nie wchodzą ludzie na serwer co mają ratio 2.0 co to niby nie oni a potem baty
dostają
> bo grają z jakimiś botami. BUAHAHAH. I szybko przechodzą na słaby serwer sprawdzam
a
> oni na pierwszym miejscu. LOL

No, najlepiej to się ćwiczy jak dostajesz bańkę w twarz, nie mogąc wystrzelić nawet jednego
pocisku. Człowieku, czy Ty masz jakiekolwiek pojęcie o treningu?


Człowieku to ty chyba nie masz pojęcia o treningu, co innym jest trening a co innym dopasowaniu poziomu gry do poziomu grających,co innym jest spar a co innym ffa! a jedyna mapka co możesz dostać banie zaraz na starcie to tylko chyba dust2 jest!! I to też trzeba się wybrać w daną stronę. Więc schowaj swoje dyrdymały dla siebie.

Dla mnie możesz sobie grać z botami i pewnie będziesz później w turniejach grał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, w SC2 jakoś można się uczyć i rozwijać grając z ludźmi na porównywalnym poziomie, wspinając się w rankingach i przechodząc stopniowo do lepszych przeciwników, a w CS trzeba "grać z najlepszymi" - śmiech.

Szczególnie to jest miłe jak, tak jak gogiell mówi - dostajesz hs jak tylko wychylisz się zza rogu i nawet nie możesz się przekonać gdzie i jak lecą pociski z twojej własnej broni. Super trening, gwarancja szybkiego rozwoju - nie ma co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodaj jeszcze, że "najlepszy" w CSie, to zazwyczaj jakiś Kosa97, lub ŁysyKuffa którego jedynym sensem życia jest popylanie w kałntera i ewentualnie lżenie "botów" z własnej drużyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować