Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoft i reklamy w grach

52 postów w tym temacie

Dnia 27.04.2006 o 13:59, El Puno napisał:

> Przychody z umieszczanych w ten sposób płatnych ogłoszeń będą w najbliższych ratach
rosły lawinowo.

Fajna ritelówka.

ponieważ internauci nie lubią reklam, te w grach seciowych będą wyświetlane po kawałku (i stad te raty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2006 o 15:31, sig. napisał:

poza dosotosowanymi do realiów gry billboardami/plakatami itp, mogły by też być zamiast ekranów
ładowania/w instalatorze (oczywiscie pod żadnym pozorem nie przedłużać tych czynnośći).


W instalatorze już były - teraz są w mniejszości ("Try our other products") :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2006 o 13:07, IzzY-nEo napisał:

Na szczęście ten Counter to nei Source ^.^.


Muszę cię zmartwić w Source też się na coś takiego natknąłem. Na jakimś niemieckim serwerze na mapie cs_office na części ścian były gigantyczne spray''e z reklamą bodajże MediaMarkt''u. Wszystko byłoby fajnie jednak miały one jedną nieprzyjemną właściwość- po każdej rundzie losowo zmieniały miejsce. Było to naprawdę bardzo rozpraszające. W sumie wytrzymałem z 3 rundy i opuściłem tamten padół nędzy i rozpaczy:P Podobno w SWAT: 4 jest bardzo rozwinięty product placement. Przynajmniej wg. recenzentów gamespot.com (ta gra wygrała właśnie w takiej niechlubnej kategorii tegoroczne Game Awards).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze w nastepnym GTA beda normalny sklepy,reklamy,samochody
a tak przy okazji nie rozumiem jednej rzeczy..
Czemu za prawdziwe nazwy samochodów trzeba placic...
przeciez to jest reklama !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2006 o 15:22, W3 napisał:

> To jest bardzo dobry pomysł!!!
> czy nie bylo dziwinie gdy na billboardach znajowaly sie dziwne nieostre reklamy?
> Teraz gry będą A) Tańsze B) Bardziej realistyczne :D

Myślisz że będą przez to tańsze? :P



W3 Masz racje źle powiedzialem nie beda tansze :D tylko tansze dla firm w produkcji ;]
Ale... Jakby mialy zdrozec bez tych reklam to by bylo ŹLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2006 o 16:26, Crusader.et napisał:

W3 Masz racje źle powiedzialem nie beda tansze :D tylko tansze dla firm w produkcji ;]


Też źle powiedziane. :P

Będą przynosić firmom więcej zysków. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Massive podpisała już umowę z NCsoft? Jeszcze nie widziałem żadnych reklam w Guild Warsie, ale miło byłoby zobaczyć jakąś mini-reklame w Ascalonie;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak daalej tak będzie, to wkrótce dojdzie do tego, że gry będą przerywane co jakiś czas dla nadania pakietu nieprzewijalnych reklam, tak jak to mamy w telewizji. Powinini zrobić tak, jak pewna (chyba szwedzka) firma telefoniczna od komórek, że jak ktoś zgadza się na odsłuchiwanie reklam przy rozmowie przez komórke, ma tańszy abonament i opłaty. Za te durne reklamy w grach, powinni obniżać ceny gier o jakieś 70%, w końcu zarabijają na tym krocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2006 o 16:17, Crusader.et napisał:

Czemu za prawdziwe nazwy samochodów trzeba placic... przeciez to jest reklama !!!


Tak. Zauważ jednak, że wytwórcy samochodów zależy na dobrej marce. Kiedyś- gdy grafika na PC prezentowała się o wiele gorzej koncerny pewnie nie życzyły sobie aby te ''prostokąty'' na kółkach były firmowane ich marką. Pozatym nigdy nie ma pewności czy z gry nie wyjdzie kompletna szmira a przez to i opinnia o firmie na tym nie ucierpi. Uważam jednak, że niedługo czasy zmienią się na lepsze i to producenci będą dopłacać developerom gier aby umieścić ich przedmioty w jakiś widocznych miejscach. Tak jak teraz dzieje się z tymi ''renomowanymi'' seriami filmów. Kilka lat temu AstonMartin sporo zapłacił aby agent 007 jeździł samochodem tej właśnie marki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Produkcja gier z miesiąca na miesiąc staje się coraz droższa. Wiąże się to zarówno z coraz większym skomplikowaniem nowych tytułów, jak i kosztami zatrudnienia profesjonalnych aktorów czy muzyków."

A gry coraz gorsze. Wot technika!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2006 o 18:34, Snake_GMC napisał:

A mi się rzygać chcę! Płacę za grę i jeszcze mam reklamy oglądać?! Świetnie, ale niech będzie
za darmo.

są reklamy i reklamy .jesli np w piłce nożnej boisko będzie nimi otoczone to tylko sie cieszyć bo prawdziwe też jest. tak samo bilboardy na pzy ulicach w takim np gta albo nfs. ew można by w jakimś swacie zrobić akcje w super-hipar-mega-giga markecie z realnymi produktami na półkach/w magazynie (oraz logo sklepu przed wejsciem a co)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować