Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pakiet uzbrojenia specjalnego w Battlefield 3 na nowym trailerze

30 postów w tym temacie

Dnia 05.09.2011 o 20:43, Snake08 napisał:

No dobrze, a kiedy open beta? Nie miała być przypadkiem pod koniec sierpnia?


Będzie chyba 12 września, ale nie wiem czy to potwierdzone info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2011 o 20:48, Olek4 napisał:

> No dobrze, a kiedy open beta? Nie miała być przypadkiem pod koniec sierpnia?

Będzie chyba 12 września, ale nie wiem czy to potwierdzone info.


Ja słyszałem, że open beta będzie 9 września...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2011 o 21:37, bezlerg napisał:

A jest już ta beta na klucze z MoHa?


Mam nadzieje,że dostaniemy je tak 9 września jak kolega wpominał.Super było by se tak po szkole usiąść i pograć w bete najnowszego bf3 a do tego premiera dead island;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko ze w odroznieniuy od originu gram nie oferuje bety preorderowca juz nie wspomne o tym dostepie 2 dni wczesniej;p Ehhh czemu ja nie zamowilem na originie :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie kiedy będzie news o BF 3 gdzie napiszecie, że kampania została zredukowana do 6 godzin... Z tego co pamiętam miało być 12 ale kto by się czepiał :)) A jaką ma długość kampania w CoD??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2011 o 22:03, Metalex napisał:

Mam pytanie kiedy będzie news o BF 3 gdzie napiszecie, że kampania została zredukowana
do 6 godzin...

Nie została zredukowana, tylko po prostu tyle wynosiła. Tylko najbardziej naiwni uwierzyli w 12 godzinną kampanię.
Po za tym, kogo obchodzi kampania w Battlefield !?

Dnia 05.09.2011 o 22:03, Metalex napisał:

A jaką ma długość
kampania w CoD??

Zależy o którą część chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2011 o 21:57, Xeoo napisał:

Szkoda tylko ze w odroznieniuy od originu gram nie oferuje bety preorderowca juz nie
wspomne o tym dostepie 2 dni wczesniej;p Ehhh czemu ja nie zamowilem na originie :<

Gram nie oferuje kluczy do bety dla pre-orderowców, ponieważ nikt nie zapłacił za pre-order jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2011 o 22:12, Darkstar181 napisał:

Po za tym, kogo obchodzi kampania w Battlefield !?

Np. mnie obchodzi. Tak samo jak w każdej innej grze. Kampania to podstawa i jest najważniejsza a multi to dobry dodatek. Niestety twórcy dzisiaj traktują ten tryb trochę po macoszemu. Kiedyś kampania była priorytetem i gry były też dużo ciekawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2011 o 01:06, Qbon11 napisał:

> Po za tym, kogo obchodzi kampania w Battlefield !?
Np. mnie obchodzi. Tak samo jak w każdej innej grze. Kampania to podstawa i jest najważniejsza
a multi to dobry dodatek. Niestety twórcy dzisiaj traktują ten tryb trochę po macoszemu.
Kiedyś kampania była priorytetem i gry były też dużo ciekawsze.


Czy Ty w ogóle wiesz co piszesz czy tak wymyślasz na poczekaniu ? Kampania w BATTLEFIELD ? Popraw mnie jeżeli się mylę ale WSZYSTKIE BATTLEFIELDY przed Bad Company 1 (konsole) NIE MIAŁY KAMPANII.
Te stare chyba pozwalały jeszcze pograć z jakimiś głupawymi botami dla treningu. Battlefield to gra sieciowa. Kupowanie jej dla kampanii to jak kupić Lamborghini po to by się móc o nie oprzeć.
Nawet w Bad Company się specjalnie do kampanii nie przykładali (choć nie była zła). Miała na celu zaznajomić Cie z grą i nic więcej.

Czy kampania będzie na 3, 6 czy 12 godzin to mnie mało obchodzi. Nawet jak w nią zagram to potrwa to właśnie 3, 6 lub 12 godzin. Gdzie w Bad Company 2 gram ponad rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<facepalm>
BF 1942 Kampania = bot match
BF 2 Kampania = bot match
BF 2142 Kampania = bot match

To nigdy nie była gra SP, SP było tylko wprowadzeniem do multi pokazującym klasy/pojazdy/mapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kocham czytać komentarze fanbojów BF 3...

Tema parę miesięcy temu o tym, że kampania będzie miała 12 h i zaraz wszyscy jaki super jest DICE docenia graczy singielplayer itp.a COD to chłam bo ma 6 h. A teraz nic się nie stało.

Twórcy mówią o tym, że destrukcja będzie mniejsza niż w BC 2 a co na to fanboje -> super tak powinno być.

Pojazdy będą miały autoregenerację co na to inni super najbardziej realistyczna gra.

Nie będę wypominał innych rzeczy tylko chodzi mi o jedno BF 3 zrobił wielką bańkę oczekiwań a z każdym dniem ona coraz bardziej się kurczy. Ale to BF więc jest ok a gdy jest temat o COD to zaraz wszyscy jadą po prostu ręce opadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2011 o 08:31, Metalex napisał:

Twórcy mówią o tym, że destrukcja będzie mniejsza niż w BC 2 a co na to fanboje ->
super tak powinno być.


Chwila, chwila. To musiałem przegabić. Chcesz powiedzieć, że największa zaleta nowych BFów, która przez fanbojów jest wychwalana pod niebiosa, została znerfiona? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować