Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oficjalne wyniki zamówień Battlefielda 3; EA chce "wykorzystać przewagę" nad Modern Warfare 3

36 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Electronic Arts ustami Erica Browna pochwaliło się liczbą pre-orderów złożonych na Battlefielda 3. Firma chce ponadto wykorzystać fakt, że gra debiutuje przed Modern Warfare 3.

Przeczytaj cały tekst "Oficjalne wyniki zamówień Battlefielda 3; EA chce "wykorzystać przewagę" nad Modern Warfare 3" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze swojego egzemplarza już zrezygnowałem. Za dużo w tej grze zrobiło się dziecinady z perkami ulepszeniami i levelami.(Kur** to nie jest rpg!) itp. Wolałbym żeby było jak battlefield 1942 bez tych wszystkich pierdół.Wychodzi za niedługo CS:GO to mam jakąś małą alternatywę, ale i tak nie morza porównywać tych dwóch tytułów. Ostateczną decyzję podjąłem jak usłyszałem o Origin mam już Steam więcej śmieci na kompie nie potrzebuję czyli EA raczej już w ogolę moich pieniążków nie zobaczy. Oczywiście wszystkim co kupili życzę miłej zabawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swój egzemplarz zamówiłem już w Lutym, zamawiałem w ciemno b nawet nie było tyle info co jest teraz, i nie żałuje tej decyzji. Battlefield to Battlefield czego chcieć więcej od tego tytułu :))) Czołgi są, myśliwce, heli są mi wystarczy do zabawy w pełni. W BC2 przegrałem 4,5k godzin z czego 3k przesiedziałem w czołgu <3
W BF3 pewnie te liczby się zwiększą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie osobiście wszelkie te dodatki się podobają. Dlaczego? Bo chłopaki starają się unowocześnić trochę swoja serie i względem Call of Duty dać coś świeżego i nowego. Perki oraz przede wszystkim różnorodne części do karabinów pozwolą stworzyć nam unikalną postać tylko dla siebie. Od nas będzie zależeć czy wolimy być bardziej mobilni dając sobie większą szybkość czy skupimy się na ostrzeliwaniu wroga z ukrycia ze zwiększonymi obrażeniami z danej amunicji. Co do zamówienia, to grę zamówiłem chyba z pół roku temu, także w ciemno od razu jak pojawił się preorder na gram.pl. Po Bad Company 2 spodziewam się po chłopakach czegoś naprawdę dobrego i widząc ukazane materiały nie mam się o co martwić a mój zakup będzie należał do jak najbardziej udanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2011 o 12:50, SinfulScholar napisał:

B3 kupię na pewno, ale nie w dniu premiery bo po co przepłacać skoro i tak nie będzie
można zagrać, ze względu na masakryczne lagi :D

Tylko tracisz wtedy Back to Karkand ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie jakoś nigdy nie przekonywał Battlefield (jakoś ciężej mi się grać niż w CoDy... za mało dynamiczny?), ale chyba tym razem zamiast kupować CoD (po 2 poprzednich rozczarowujących częściach) się skuszę. Nie mam ochoty na comiesięczne nowe DLC za które trzeba płacić. A wydawać tyle kasy na krótkiego singla który ma scenariusz marnego filmu akcji się nie opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2011 o 12:49, LipaJakNic napisał:

przegrałem 4,5k godzin z czego 3k przesiedziałem w czołgu <3


4500 godzin ? 187 dni ? BC2 miał premierę w marcu 2010 roku czyli 1 rok i 6 miesięcy czyli jakieś 541 dni ... 35 % swojego życia przez ostatnie 1.5 roku spędziłeś grając w BC2 ? ale ja Ci współczuję :(

chyba że mi zaokrąglenia źle powychodziły :D:D albo ty nie wiesz co ''k'' znaczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2011 o 13:21, arborek napisał:

> przegrałem 4,5k godzin z czego 3k przesiedziałem w czołgu <3

4500 godzin ? 187 dni ? BC2 miał premierę w marcu 2010 roku czyli 1 rok i 6 miesięcy
czyli jakieś 541 dni ... 35 % swojego życia przez ostatnie 1.5 roku spędziłeś grając
w BC2 ? ale ja Ci współczuję :(

chyba że mi zaokrąglenia źle powychodziły :D:D albo ty nie wiesz co ''k'' znaczy :D


4,5k to 4500 ;)
No powiedzmy że trochę przesadziłem ale nie mogłem się powstrzymać od nie jeżdzenia Abramem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4500k to nawet ludzie co sa na szczycie rankingu nie maja, moze cos kolo 3000 max, ja gram rekreacyjnie w bc2 od 9 miesiecy i wbilem 38lvl, wiec chyba nie jest zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcą :) Przy tej całej kłótni tytułów wolę wybrać RO2. Oni przynajmniej siedzą cicho, a nie robią wielki szum pt: "jak świetna będzie nasza gra, a jak beznadziejna konkurencji" + mniejszy procent dzieciaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś zastanowił się jak można pisać "że gra spisuje się bardzo dobrze" o grze która jeszcez nie ujrzała świała dziennego ? ;)
To raczej hype na korzyść BF3 działa .....

a im bliżej do premiery tym ten cały cudowny BF3 przypomina mi COD-a ;/

- szpiegujący nas origin
- brak dedyków

ehh, a miało być tak pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2011 o 14:19, przemqqq napisał:

szpiegujący nas origin

skoro grywasz w coda to już jesteś szpiegowany nie potrzeba do tego Origina.

Dnia 08.09.2011 o 14:19, przemqqq napisał:

brak dedyków

chyba na konsolach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do redakcji:
Czy preorderowcy na gram.pl również mogą liczyć na metalowe pudełko Battlefield 3, które już pojawiło się w Media Markt jako rodzaj kolejnego bonusu do preordera? Jednak plotka się potwierdziła i widziałem na własne oczy metalowe pudełko na dwie płyty, bez oznaczeń na okładce (typu logo PS3, PC ,opis gry itd.) jest tylko logo BF3 i DICE. Bo jak rozumiem to cała Polska dostanie w zestawie Back to Karkand, Pakiet uzbrojenia i dog tagi? Przekonajcie mnie jakoś żeby kupować właśnie u Was a nie "u idiotów" ]:>

Link do wyglądu pudełka, akurat nie miałem ze sobą telefonu, żeby cyknąć fotkę
http://adonismens.com/08/28/gaming-news/multi-platform/battlefield-3-steelbook-box-special-and-limited-edition/

Tak gwoli ścisłości. na pudełku jest cena 29,90zł. Kupujemy pudełko (bleah) za 3 dychy. W dniu premiery wpadamy ponownie do MM i płacimy całą kwotę za grę ale pomniejszoną o te 30zł, wydają nam pełną grę. Ale nie wiem czy tylko samą płytę ^_^ czy też płytę w pudełku plastikowym standardowym.

Na co to drugie miejsce? Co będzie na drugiej płycie? Tego nie wie nikt, no oprócz EA i DICE ;) Natomiast ludziki z PS3 dostaną tylko jedną płytkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować