Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Warhammer 40.000: Space Marine - pierwsze 15 minut rozgrywki

39 postów w tym temacie

Dnia 13.09.2011 o 09:16, gemGreg napisał:

Spoiler

Tylko problem w tym, że nie mogę się obrócić z tym karabinem w drugą stronę a okręt
głównie lata za nim.



Jesteś Ultramarine! Wyrwij tą maciupcią broń ze stojaka (mouse 2 bodajże) i uwolnij swą prawą furię na zielone czerepy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2011 o 09:25, Tajemnic napisał:

>

Spoiler

Tylko problem w tym, że nie mogę się obrócić z tym karabinem w drugą stronę a
okręt
> głównie lata za nim.



Jesteś Ultramarine! Wyrwij tą maciupcią broń ze stojaka (mouse 2 bodajże) i uwolnij swą
prawą furię na zielone czerepy!


Spoiler

da się ja wyrwać? lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolega wyżej wczuł się w klimat:P

Spoiler

Tak, możesz gnata brać w łapy i używać jak zwykłej broni w czasie walki ze statkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powiem tylko tyle karabin mozna zdemontowac zwe stojaka :P juz nie pamietam ktoirym buttonem ale info wyswietla sie jakos na poczatku walki ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaa ... nie ma to jak biegać z gołą głową gdzie każdy pocisk rozerwał by ją na strzępy ale wiadomo każdy marine w 100% głową unika trafienia :D szczególnie gdy rozbija się cały statek, a tak ogólnie wygląda całkiem znośnie. Jest może opcja biegania w hełmie? bo śmiesznie wygląda jak wszyscy prawie biegają bez ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2011 o 09:58, 9DANAD9 napisał:

Taaa ... nie ma to jak biegać z gołą głową gdzie każdy pocisk rozerwał by ją na strzępy
ale wiadomo każdy marine w 100% głową unika trafienia :D szczególnie gdy rozbija się
cały statek, a tak ogólnie wygląda całkiem znośnie. Jest może opcja biegania w hełmie?
bo śmiesznie wygląda jak wszyscy prawie biegają bez ...


- "Miał ogromne szczęście. Kula trafiła w tytanową płytkę, którą miał wstawioną w miejsce płata czołowego ?
- A co on jest k*rwa robocop?" Nieee... Space Marine!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Multi moim zdaniem cierpi pioruńsko przez brak dedyków - nie udało mi się jeszcze trafić na dosyć znośną rozgrywkę :\

Nie mogę doczekać siię na tryb coop (za miesiąc darmowe DLC). Mam nadzieje że to będzie coś ala "The Last Stand" w Dawn of War 2, że będzie np 3 graczy i masa wylewającego się świństwa. To byłoby tak genialne i epickie że świat nie wytrzymał by, eksplodował i nawet mohery zaczęły siekać w imię imperatora!!!
No i kolejne marzenie to dodatkowe DLC z postaciami z innych ras :D

Spoiler

Ręce bolą bo walce z bosem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2011 o 19:39, BigStach napisał:

5.5 h na "hard" ....
Cena 110 zł...
Gra jest przednia ale 110 zł za 5 - 6 h ...


Cholera, myślałem, że ta gra ma multi, a za miesiąc dojdzie darmowe DLC z coopem, ale co ja tam mogę wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2011 o 09:58, 9DANAD9 napisał:

Jest może opcja biegania w hełmie?
bo śmiesznie wygląda jak wszyscy prawie biegają bez ...


Tylko przy pomocy modów:
http://forums.relicnews.com/showthread.php?262044-Space-Marine-Custom-Titus-Skins-Armour-of-Angelos

Masz do wyboru kilka hełmów i całe skiny z barwami i insygniami innych zakonów.

Black templars + biały hełm i gra daje jeszcze więcej radości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler:

Spoiler

Zakończenie takie sobie, koleś powinien być bohaterem, a został zabrany przez inkwizycje ...
W imperium ludzkości nie ma sprawiedliwości.

Mam nadzieję że cdn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż...
W końcu to nie gwiezdne wojny czy mass effect tylko warhammer, tutaj to normalne :P

Przecież masz możliwość zacieniowania tekstu jeśli zdradzasz fabułę, po co oddzielne ostrzeżenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2011 o 13:46, Angar0 napisał:

Przecież masz możliwość zacieniowania tekstu jeśli zdradzasz fabułę, po co oddzielne
ostrzeżenie?


Jak to się robi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tekst odsłaniasz zaznaczając go.

Spoiler

Pod wolnym miejscem na wpisanie swojego tekstu masz 4 ikony odpowiednio opisane, ciebie interesuje "S".
Najpierw zaznaczasz tekst który wdł. ciebie nie powinien być widoczny i klikasz S, jeśli wszystko poszło ok to pojawią się na początku i końcu zaznaczonego tekstu dwie literki "s" w nawiasach


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować