Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

DICE: Battlefield 3 nie zawiedzie konsolowców

142 postów w tym temacie

@kino51: co znaczy "bardzo dobrze"?

Bo jeżeli chodzi o... nazwijmy to skillem, albo lepiej ratio zabić/śmierci to proszę, znajdź mi grę (shootera) w którym można jednocześnie grać na padzie i klawiaturze + myszce i wyzywam Cie na pojedynek. Nie jestem jakimś super graczem (raczej okupuje ostatnie miejsca w rankingach), ale gwarantuje Ci że skopię Ci tyłek do tego stopnia że już więcej nie będziesz bredził o graniu w shootery na padzie.

W sumie nawet nie wiem o co mogłoby Ci jeszcze chodzić, bo wygoda też średnia, może jedyny plus to to że można położyć się na kanapie i grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Barteek88: będą, musieliby mieć cheatowy autoaim żeby nie byli. Kiedyś już jedna firma chciała zrobić jakąś grę cross-platformowo. Bardzo szybko się z tego wycofali jak tylko zrobili testy - konsolowcy zostali pogrzebani żywcem.
Gdzieś jeszcze czytałem, że sami CSowcy zrobili podobną akcję z podobnym skutkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego nie gram na pc, gracze pecetowi wypaczają sens gier, robiąc z nich jakiś cybersport, gadają o skillach, rywalizacji, to nie dla mnie ja wolę żeby gry były kolejnym charakterystycznym językiem do opowiadania historii zabawnych, poważnych, dramatycznych, komediowych tak jak robia to książki i filmy. Tam nikt ci nie mówi, że do tej książki aby przeczytać potrzeba takiego skilla, a do tego filmu aby obejrzeć potrzeba takiego skilla. Zanurzcie się w tym "sporcie" jeszcze mocniej i znerdewiejcie jeszcze bardziej, niemieckie telewizję będą miały o kim kręcić kolejne programy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miło to słyszeć, bo mam zamiar nabyć właśnie konsolową wersję i też chcę mieć dużo funu z rozgrywki :p. Na lepsze warunki trzeba zaczekać do kolejnej generacji i karty znowu się odwrócą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2011 o 01:08, Damianuss1 napisał:

Miło to słyszeć, bo mam zamiar nabyć właśnie konsolową wersję i też chcę mieć dużo funu
z rozgrywki :p. Na lepsze warunki trzeba zaczekać do kolejnej generacji i karty znowu
się odwrócą.

Znowu? To znaczy będzie tak jak było za czasów Amiga vs PC? Obecna generacja konsol od początku była w tyle za PC... Ja bym chętnie miał konsolę, nawet z trochę gorszą grafiką niż na PC, ale w dobie telewizorów i monitorów LCD z natywną rozdzielczością gry muszą być robione w rozdzielczości HD (1080) i 60 FPS, a nie w 800x500 i w 25 klatkach...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo jeżeli chodzi o... nazwijmy to skillem, albo lepiej ratio zabić/śmierci to proszę, znajdź mi grę (shootera) w którym można jednocześnie grać na padzie i klawiaturze + myszce i wyzywam Cie na pojedynek. Nie jestem jakimś super graczem (raczej okupuje ostatnie miejsca w rankingach), ale gwarantuje Ci że skopię Ci tyłek do tego stopnia że już więcej nie będziesz bredził o graniu w shootery na padzie.

A gdzie on bredzi, w którym miejscu? Dziesiątki milionów ludzi gra w shootery na padzie i nie widzi problemu.

Zupełnie inną kwestią jest to co nazywasz "skillem", nie dla każdego podczas gry jest to priorytetem.

I po co ci ten pojedynek, co on miałby udowodnić? Wiadomo że combo mysz + klawiatura da ci większą precyzję, ale na padzie gra się również BARDZO DOBRZE, z resztą spora ilość graczy wypracowało już taką precyzję, którą niektórzy pecetowcy nie mogą osiągnąć. Pierwszy lepszy filmik: http://www.youtube.com/watch?v=CybHW9loKQM

Jestem pewien że jest sporo ludzi grających na X360 i PS3, z którymi miałbyś spore problemy. Sam gram na PC i konsoli i to nie jest tak, że na serverach pecetowych każdy ciska hedy na zawołanie, a na konsolowych osoby mają problem z trafieniem z siebie.

Z resztą o czym my mówimy, żadna sensowna gra nie ma opcji pojedynków między platformami, dlatego taka ignorancja i ogólne zakompleksienie niektórych pececiarzy w tej kwestii można olać. Konsolowcy grają ze swoimi, pecetowcy ze swoimi i wszyscy są happy. Takie napinki są bezsensowne, bo to tak jakby posiadacz Porsche kwestionował sens jeżdżenia np. takim Volkswagenem.

Aha i jeszcze jedna kwestia: w większości gier na konsol w ogóle nie ma czegoś takiego jak auto-aim, rodem ze starych GTA na Playstation 2. Jest za to aim assist a to zupełnie inna rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2011 o 01:15, byverter napisał:

być robione w rozdzielczości HD (1080) i 60 FPS,


Rozdzielczość HD to 1280x720 dla twojej wiadomości. Fragment o 60 fps pominę milczeniem, bo szkoda klawiatury.

Dnia 15.09.2011 o 01:15, byverter napisał:

a nie w 800x500 i w 25 klatkach...


Pokaż mi jedną, jedną grę na X360/PS3, która jest w podanej przez Ciebie rozdzielczości, albo przestań powtarzać te swoje bzdury, bo już naprawdę to podchodzi pod trollowanie (chyba, że specjalnie to robisz). Tutaj masz listę: http://forum.beyond3d.com/showthread.php?t=46241
Czekam. I nie uciekaj i nie tłumacz się bzdurnie, a jak masz choć trochę honoru - przyznaj się do wyssania tych bzdur z palucha, przeproś i przestań powtarzać te frezesy. Chociaż pewnie i tak nie mam co się nawet spodziewać czegoś takiego po tobie.

I tak jak myślałem - już się robi śmietnik nt. sterowania. Naprawdę żal mi co niektórych tutaj, współczuję też normalnym pecetowym graczom, że w ich środowisku sa takie jednostki, które wystawiają taką laurkę całości.

Co do konsolowego BF3 - nie, dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2011 o 01:30, absmak napisał:

Rozdzielczość HD to 1280x720 dla Twojej wiadomości. Fragment o 60 fps pominę milczeniem,
bo szkoda klawiatury.

Rozdzielczość HD to 1920x1080 i w takiej rozdzielczości produkowane są telewizory HD. Nie potrafią one wyświetlić obrazu w innej rozdzielczości i skalując grę nawet z 1280x720 obraz jest rozmazany i brzydki.

Przykład: Call of Duty: Black Ops = 960x544 :D
WWE 08 = 640x720

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2011 o 01:39, byverter napisał:

Rozdzielczość HD to 1920x1080 i w takiej rozdzielczości produkowane są telewizory HD.


Polecam się douczyć, bo takie bzdury, że aż oczy bolą:

http://pl.wikipedia.org/wiki/HDTV
http://pl.wikipedia.org/wiki/720p
http://pl.wikipedia.org/wiki/1080p

Telewizory? Ty w ogóle wiesz, o czym piszesz? http://allegro.pl/listing.php/search?string=HD+ready

Nie wypowiadaj się na tematy, o których kompletnie nie masz pojęcia, bo wystawiasz się tylko na ośmieszenie. Chyba, że o to ci chodzi.

Dnia 15.09.2011 o 01:39, byverter napisał:

Nie potrafią one wyświetlić obrazu w innej rozdzielczości i skalując grę nawet z 1280x720
obraz jest rozmazany i brzydki.


Co Ty w ogóle wypisujesz za dyrdymały?

Dnia 15.09.2011 o 01:39, byverter napisał:


Przykład: Call of Duty: Black Ops = 960x544 :D


To nie jest Twoja rozdzielczość i nie ma 25 klatek tylko 60. Postaraj się bardziej.

Dnia 15.09.2011 o 01:39, byverter napisał:

WWE 08 = 640x720


No pięknie. Jedna gra na kilkaset, z tym, że działa w 60 klatkach, a nie w 25, więc nie postarałeś się. A teraz przeproś i obiecaj poprawę, bo Twoje kłamstwa to zwykły trolling.

BTW - Twój komputer z sygnaturki nie jest w stanie obsłużyć nowych, wymagających fpsów w FullHD i 60 klatkach. Możesz więc powiedzieć, o co ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2011 o 01:44, absmak napisał:

> Rozdzielczość HD to 1920x1080 i w takiej rozdzielczości produkowane są telewizory
HD.
Polecam się douczyć, bo takie bzdury, że aż oczy bolą:
http://pl.wikipedia.org/wiki/HDTV
http://pl.wikipedia.org/wiki/720p
http://pl.wikipedia.org/wiki/1080p
Telewizory? Ty w ogóle wiesz, o czym piszesz? http://allegro.pl/listing.php/search?string=HD+ready

Pierwszy lepszy telewizor z Twojego linka ma rozdzielczość: 1680x1050, czyli w ogóle omija standard.
Według gimnazjalistów z Wiki 720p to HD ready, a nie HD... 3/4 nowych monitorów i telewizorów LCD ma rozdzielczość 1920x1080

Dnia 15.09.2011 o 01:44, absmak napisał:

Nie wypowiadaj się na tematy, o których kompletnie nie masz pojęcia, bo wystawiasz się
tylko na ośmieszenie. Chyba, że o to ci chodzi.

Mam pojęcie, bo miałem Xboksa i nie wytrzymałem tego okropieństwa na ekranie TV. Podłączyłem w końcu do monitora 1280x1024, gdzie niektóre gry wyświetlały 1280x720 z pasami i było w miarę spoko. To znaczy w Forzie 3, bo reszta gier przycinała w 30 FPS

Dnia 15.09.2011 o 01:44, absmak napisał:

> Nie potrafią one wyświetlić obrazu w innej rozdzielczości i skalując grę nawet z
1280x720
> obraz jest rozmazany i brzydki.
Co Ty w ogóle wypisujesz za dyrdymały?

Załączam fotki jak to syfnie wygląda:
Pierwsza - skalowanie z 720p do 1080p
Druga - 1080p
Zwróć uwagę na rozmazanie szczegółów i ogólną brzydotę :D

Dnia 15.09.2011 o 01:44, absmak napisał:

> Przykład: Call of Duty: Black Ops = 960x544 :D

To nie jest Twoja rozdzielczość i nie ma 25 klatek tylko 60. Postaraj się bardziej.

> WWE 08 = 640x720

No pięknie. Jedna gra na kilkaset, z tym, że działa w 60 klatkach, a nie w 25, więc nie
postarałeś się. A teraz przeproś i obiecaj poprawę, bo Twoje kłamstwa to zwykły trolling.

:*

Dnia 15.09.2011 o 01:44, absmak napisał:

BTW - Twój komputer z sygnaturki nie jest w stanie obsłużyć nowych, wymagających fpsów
w FullHD i 60 klatkach. Możesz więc powiedzieć, o co ci chodzi?

Chodzi np. taki BC2 w 60 FPS nawet na wysokich detalach na moim monitorze 1920x1080p. Do BF3 będę musiał zmienić procesor i będzie gitara. Za to Black Ops jak ostatnio ściągnąłem ze Steama to miał chyba z 20 FPS w menu :D

Dodam, że w poprzedniej generacji konsol i w czasach monitorów LCD nie było takiego problemu ze skalowaniem.

20110915020054

20110915020103

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2011 o 02:03, byverter napisał:

Pierwszy lepszy telewizor z Twojego linka ma rozdzielczość: 1680x1050, czyli w ogóle
omija standard.


Jeden? Wow. Niesamowite. Z chęcią go poznam i sprawdzę, czy sprzedawca nie pomylił się w opisie i czy nie wrzucił monitora.

Dnia 15.09.2011 o 02:03, byverter napisał:

Według gimnazjalistów z Wiki 720p to HD ready, a nie HD... 3/4 nowych monitorów i telewizorów
LCD ma rozdzielczość 1920x1080


Ręce opadają... Ty naprawdę nie wiesz, o czym piszesz, prawda? 3/4? Podaj linka, albo cofnij te bzdurę, kolejną wyssaną z palucha. A na koniec - nie potrafisz przetłumaczyć co to znaczy HD ready? Smutne.

Dnia 15.09.2011 o 02:03, byverter napisał:

Mam pojęcie, bo miałem Xboksa i nie wytrzymałem tego okropieństwa na ekranie TV. Podłączyłem
w końcu do monitora 1280x1024, gdzie niektóre gry wyświetlały 1280x720 z pasami i było
w miarę spoko. To znaczy w Forzie 3, bo reszta gier przycinała w 30 FPS


I rozumiem, że monitor to TV od którego siedziałeś przynajmniej 2 metry? Weź się jeszcze bardziej nie kompromituj.

Dnia 15.09.2011 o 02:03, byverter napisał:

Załączam fotki jak to syfnie wygląda:
Pierwsza - skalowanie z 720p do 1080p
Druga - 1080p
Zwróć uwagę na rozmazanie szczegółów i ogólną brzydotę :D


Zwracam uwagę na to, że nie rozumiesz, czym jest skalowanie. Kompletnie nie rozumiesz. Może weź poczytaj w temacie, zamiast wrzucać takie kompromitujące treści?

Dnia 15.09.2011 o 02:03, byverter napisał:

:*


Nie potrafisz przeprosić i przyznać się do błędu? Wcale mnie to nie dziwi. Z tą emotikonką to chyba pomyliły ci się okna w przeglądarce.

Dnia 15.09.2011 o 02:03, byverter napisał:

Chodzi np. taki BC2 w 60 FPS nawet na wysokich detalach na moim monitorze 1920x1080p.
Do BF3 będę musiał zmienić procesor i będzie gitara.


Kpisz sobie, prawda? Rozumiem, że ta jedna gra ci działa w 1080p i 60 klatkach? Niesamowite, myślałem, że wszystkie.
Dobra, nie dokarmiam cie, nie potrafisz nawet przyznać się do błędu, a do tego kompromitujesz sie całkowitym brakiem wiedzy na tematy, które poruszasz. EOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale się dajesz prowokować, przecież on nie pisze na serio.
...
Nie pisze, prawda?

Prawda natomiast jest taka, że jeszcze żaden militarny shooter nie zawiódł konsolowców, nawet jeśli będzie cienki jak Sniper czy Homefront.

PS: mnie też fotki z różnymi wielkościami wszystkiego zaskoczyły, serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2011 o 02:14, Selv napisał:

Ale się dajesz prowokować, przecież on nie pisze na serio.


Nie pisze, prawda?


No właśnie wydaje mi się, że on pisze na serio. I jest to tym bardziej smutne, bo to by oznaczało zwykłego trolla. Tak czy inaczej - skończyłem z nim rozmowę. Szkoda tylko, że pierwszym postem wyraźnie obraził ludzi i próbował wywołać flejma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Y aha ;)

I znowu sniperka - kiedyś widziałem podobny filmik ale dotyczący wcześniejszego call of duty,i skoro to uważasz za pro gre to ... muszę cie rozczarować :)

W fps bardzo ważny jest wysoki i STABILNY fps, w rpg czy slasherach można mieć nawet i 25 i w gruncie rzeczy nie zwróci się na to uwagi... W strzelance strzelanie na takim fps jest szalenie utrudnione - zaczynając od trudniejszego celowania,tzw recoilem, powiekszaniem celownika... Gra na 60 jest znacznie przyjemniejsza i po prostu prostsza. Co do tego że tyle ludzi gra na konsolach, cóż ile ludzi gra w gry na facebooku i z niego korzysta :)

Powiem tak - ja osobiście sam nie widzę strzelania na konsolach, może to idzie się nauczyć i grać, sprawa jest inna , NA CHOLERĘ TE KŁÓTNIE? Każdy niech zostanie w swoim obozie ,siedzi i niech robi co chce... Już było mówione że "pecetowy" i "konsolowcy" skaczą sobie do gardeł a na horyzoncie czeka inne zagrożenie... Gry mobilne na androidy,ipody-iphony-ipady i tablety, chociażby sprzedawanie 5 map za 12 euro... I długo by wymieniać - tak czy siak jedna strona nie przekona drugiej, szkoda nerwów, i jeżeli to ma ukrycić dyskusję.

TAK - STRZELANIE NA PECECIE JEST PRECYZYJNIEJSZE NIŻ NA KONSOLACH,
TAK - STRZELANIE NA KONSOLI JEST WYSTARCZAJĄCE DO DOBREJ GRY I ZABAWY

Już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować