Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Thermaltake Overseer RX-I eSports - gracze lubią brzydotę?

12 postów w tym temacie

Dnia 19.09.2011 o 14:16, SOS_PL napisał:

FLAME ON

Nadając newsom tytuł, autor inspirował się pudelkiem ?


FLAME OFF


No przecież brzydka jest. O walorach użytkowych jest w newsie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja ostatnio miałem wizję w której wywalam szuflady z biurka, biorę wkrętarkę i w powstałej wnęce umieszczam swojego kompa. I nie potrzebne mi żadne wynalazki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta, a później w weekend zamiast grać to się kombinuje jak wyczyścić te wszystkie dziurki z kurzu i nie, przy takiej ilości otworów filtry przeciw kurzowe nic nie dadzą bo są ZA kratkami. Takie dziurawce są do kitu, lepiej już przykręcić płytę i bzdety do gołej deski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę brzydka ta obudowa, nie ma co :) A tak na poważnie - moim zdaniem lepiej już kupić jakiegoś Cooler Mastera z serii HAF. Gruba blacha, pojemne wnętrze i dobra wentylacja. Dobre są także wspomniane Fractale.
Tak czy inaczej design tej obudowy mi nie odpowiada - wszędzie niepotrzebne, zbędne świecidełka. Dla mnie liczy się przede wszystkim wydajność i funkcjonalność, a nie szpanerskie kształty i świecące wentylatory.
Zresztą - tak właściwie po co graczom dobra obudowa? Takie obudowy są / powinny być kierowane raczej do entuzjastów, gdyż przeciętny użytkownik czy nawet zapalony gracz raczej nie będzie miał z niej pożytku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować