Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III Beta - zobacz nasz gameplay prezentujący w akcji Demon Huntera!

96 postów w tym temacie

Super rewelacyjna gra to to nie będzie, jakoś nie czuje tutaj klimatu Diablo. Z tego co widziałem zero trudności tutaj też nie widze może dlatego że to beta...nie wiem zobacze jak już wyjdzie official.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2011 o 15:12, Wrocu1 napisał:

Super rewelacyjna gra to to nie będzie, jakoś nie czuje tutaj klimatu Diablo. Z tego
co widziałem zero trudności tutaj też nie widze może dlatego że to beta...nie wiem zobacze
jak już wyjdzie official.

Trudności nie widać może dlatego że to początek gry? ;) W Diablo 2 też żeby od upadłych i ożywionych trupów zginąć w pierwszym akcie na normalu to trzeba było mieć "talent".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2011 o 14:13, palpatine napisał:

Wydaje mi się, że skończy się podobnie ,jak w WOW. Przedmiotów będzie takie zatrzęsienie,
że nikt nie kupi ich za prawdziwą kasę. Ale, z drugiej strony, przedmioty będą sprzedawane
za złoto, a tutaj nic nie stoi na przeszkodzie, żeby tym złotem handlować za prawdziwą
kasę ;). W WOW jest tanie jak barszcz.


Pytanie, czy będzie możliwość przelania kasy zarobionej na AH na swoje konto, czy też będzie można się nią bawić w sklepiku Blizzarda( kupowanie czasu gry do WOW itp.).
Z tego co wyczytałem tylko ta druga opcja jest możliwa i do tego "hardcore mode" będzie oparty na AH z tylko i wyłącznie goldem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2011 o 11:11, palpatine napisał:

Jak przeszkadzają komuś kolory, niech sobie zmniejszy w monitorze, wyjdzie na to samo.
Myślę , że efekt "sephia" pasuje idealnie do klimatu Diablo. Taka stara, mroczna i wypłowiała
gra.

Nie wyjdzie. Nie bedzie nic widać ;) A Sepi da calkiem inny efekt od porządanego.

Wrzuciłem to w innym temacie (wrzucali tez inni ;))
http://www.diablofans.com/topic/6056-what-diablo-3-should-look-like/page__st__60
Coś takiego wiekszosc osób narzekajacych na kolorystyke interesuje...

Dnia 23.09.2011 o 11:11, palpatine napisał:

Kanciastości i przerysowania w grafice - w D3 tego NIE MA. Są świetne, dynamiczne światła,
ładnie wymodelowane postacie, świat, efekty czarów (efekty cząsteczkowe pierwsza klasa).
Jest ślicznie i sugestywnie.

Świetnie, nie świetnie. Kolorystyka buduje klimat i nastroj.
Nikt sie nie czepia jakości animacji, efektów świetlych, czarów itp
Swoja droga ogladam tak ten gameplay... i jakos nie widze tych lezacej armi trupów, ludzi ponabijanych na pale itp :(

Dnia 23.09.2011 o 11:11, palpatine napisał:

Grafika jest ostra, bardzo szczegółowa i nie ma porównania do Torchligh, który graficznie
bardziej przypomina Free Realms, niż Diablo

Tylko, że to całkiem inny typ gry/świata kij wie czego. To jak porównywać bolid formuły 1 do zwykłej ''rajdówki.
Tym sie scigasz i tym, ale oba mają z gola inne zadanie.

Dnia 23.09.2011 o 11:11, palpatine napisał:

W sumie mogliby Torcha dodawać jako darmową demówkę dla rozgrzewki przed Diablo 3 ;).

Chyba był w CD-A.

Swoją drogą w tym miejscu klnę na brak wsparcia dla modów.
Pozbyli się statystyk? -> Mod
Zmienili szatę graficzną -> Mod
Poziom trudnosci nie taki? (jak bedzie nie taki ofc) -> Mod
Skille sie niepodobaja (statystyka) -> Mod

A tu ch**!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2011 o 15:29, Zgreed66 napisał:

Wrzuciłem to w innym temacie (wrzucali tez inni ;))
http://www.diablofans.com/topic/6056-what-diablo-3-should-look-like/page__st__60
Coś takiego wiekszosc osób narzekajacych na kolorystyke interesuje...

Nie widzisz że grafika z obecnego gameplay z bety i grafika z pierwszego oficjalnego pokazu gry, to nie to samo? Nie uważasz że bez sensu jest wyciąganie już dawno nieaktualnych screenów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2011 o 15:29, Zgreed66 napisał:

> Jak przeszkadzają komuś kolory, niech sobie zmniejszy w monitorze, wyjdzie na to
samo.
> Myślę , że efekt "sephia" pasuje idealnie do klimatu Diablo. Taka stara, mroczna
i wypłowiała
> gra.
Nie wyjdzie. Nie bedzie nic widać ;) A Sepi da calkiem inny efekt od porządanego.

Wrzuciłem to w innym temacie (wrzucali tez inni ;))
http://www.diablofans.com/topic/6056-what-diablo-3-should-look-like/page__st__60
Coś takiego wiekszosc osób narzekajacych na kolorystyke interesuje...


Widziałem te screeny już jakiś czas temu i wyglądają bardzo przyzwoicie. Co ciekawe, można taki efekt osiągnąć nie pocąc się zbytnio, wystarczy pogrzebać w parametrach monitora i odpowiednio zmienić parametry Red/Green/ Blue oraz podbić kontrast. Na przyzwoitym monitorze można się też pobawić temperaturą barw i poziomem bieli. I będzie to samo, co na obrazkach, które zostały spreparowane na podobnej zasadzie, ale w programie graficznym.

Kolorystyka, jaką zaproponował Blizzard jest dobra dla przeważającej większości graczy, mówiąc prost: 11 milionów abonentów WOW nie może się mylić ;). A ten odsetek "gotyków" ;) grę kupi, bo przecież kocha się Diablo nie za paletę kolorów, ale za coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2011 o 15:45, Blasting_Power napisał:

Nie widzisz że grafika z obecnego gameplay z bety i grafika z pierwszego oficjalnego
pokazu gry, to nie to samo?

Nie ma gameplaya gramowego?

Dnia 23.09.2011 o 15:45, Blasting_Power napisał:

Nie uważasz że bez sensu jest wyciąganie już dawno nieaktualnych screenów?

A porownac chocby gameplay''u po 11 minucie se ne da?

Zamczysko o barwie ciemnego ~fioletu,"pachnie" jednak inaczej jak "poprawiony" pierwszy screen, ale to juz chyba
ja jestem paranoikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2011 o 15:52, palpatine napisał:

Widziałem te screeny już jakiś czas temu i wyglądają bardzo przyzwoicie. Co ciekawe,
można taki efekt osiągnąć nie pocąc się zbytnio, wystarczy pogrzebać w parametrach monitora
i odpowiednio zmienić parametry Red/Green/ Blue oraz podbić kontrast. Na przyzwoitym
monitorze można się też pobawić temperaturą barw i poziomem bieli. I będzie to samo,
co na obrazkach, które zostały spreparowane na podobnej zasadzie, ale w programie graficznym.


Zostaly spreparowane fragmenty screnna, jak zmienisz kolor całego obrazu, to z białego dajmy na to zrobi sie różowy, albo cos w ten deseń ;P

Dnia 23.09.2011 o 15:52, palpatine napisał:

Kolorystyka, jaką zaproponował Blizzard jest dobra dla przeważającej większości graczy,
mówiąc prost: 11 milionów abonentów WOW nie może się mylić ;). A ten odsetek "gotyków"
;) grę kupi, bo przecież kocha się Diablo nie za paletę kolorów, ale za coś innego.


Nie czepiam sie, ale jednak jakby dali te wsparcie dla modow itp chyba jednak byłoby gładziej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2011 o 16:03, Zgreed66 napisał:

Nie czepiam sie, ale jednak jakby dali te wsparcie dla modow itp chyba jednak byłoby
gładziej ;) .


Być może pojawi się coś z czasem, mniej bądź bardziej legalnie ;), tak to już jest. Podobnie było z WOW,
gdzie dopiero po latach Blizzard zaczął do gry dołączać funkcjonalności, które były w "pirackich", fanowskich addonach. Tutaj będzie podobnie, wystarczy uzbroić się w cierpliwość.

Ja i tak spróbuję z ustawieniami TV, bo chociaż nie przeszkadza mi obecny wygląd Diablo, to tęsknię do tego mroku jedynki. Ech...:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2011 o 11:43, khorinis38 napisał:

ciekawe czy dalej będzie hazard u kupców

hazard powinien byc za prawdziwa kase, np 1$ za 0,01% szansy na wyrzucenie unikatu. Blizzard by nie nadazyl liczyc kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Synek Torchlighta stworzyli ludzie od Diablo, oni nie zrzynali bo to jest ich styl. Wyszło im przy małym budżecie DZIEŁO. Tutaj się z grą męczą dekadę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2011 o 12:12, scyzor napisał:

Synek Torchlighta stworzyli ludzie od Diablo, oni nie zrzynali bo to jest ich styl. Wyszło
im przy małym budżecie DZIEŁO. Tutaj się z grą męczą dekadę...


Co do dzieła, to się nie zgodzę. Fakt, to ekipa odpowiedzialna za pierwsze Diablo, jednak to, co widzimy w Torchlight to po prostu uproszczone do granic możliwości Diablo 3, z takimi "smaczkami" z WOWa, jak łowienie ryb itd ;).

Nikt nie deprecjonuje ich osiągnięć, ale to dzieło to raptem gierka do zabicia nudy, która baaaardzo szybko staje się monotonna, a przez to nudna. Diablo 2 bawię się do teraz ;). Ale, to jednocześnie kawał dobrej roboty, Ale dzieło nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2011 o 13:25, palpatine napisał:

z takimi "smaczkami" z WOWa, jak łowienie ryb itd ;)


Nie wiem, czy owo łowienie na 100% jest z WoWa. Pierwowzorem Torchlighta była gra Fate, w której łowienie ryb odgrywało dość istotną rolę. Owszem, wprawdzie Fate wyszło ponad pół roku po premierze WoWa, ale prace nad nią (wliczając w to "głębokie przemyślenia" pana Baldree) trwały już ładny kawałek czasu i szły równolegle do WoW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2011 o 17:00, Ring5 napisał:

> z takimi "smaczkami" z WOWa, jak łowienie ryb itd ;)

Nie wiem, czy owo łowienie na 100% jest z WoWa. Pierwowzorem Torchlighta była gra Fate,
w której łowienie ryb odgrywało dość istotną rolę. Owszem, wprawdzie Fate wyszło ponad
pół roku po premierze WoWa, ale prace nad nią (wliczając w to "głębokie przemyślenia"
pana Baldree) trwały już ładny kawałek czasu i szły równolegle do WoW.



Czyli ciężko powiedzieć, kto pożyczył od kogo :P. Podobnie, jak ogólnie stylistyka animacji w Warhammer i WOW- obie gry biją w podobne tony, jednak porównuje się zawsze do giganta, jakim jest WOW.

Tu oddaję sprawiedliwość Blizardowi - nawet, jak zapożycza pomysły od innych, to tworzy z nich na prawdę coś wyjątkowego i chyba właśnie o to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować