Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III Beta - zobacz nasz gameplay prezentujący w akcji Demon Huntera!

96 postów w tym temacie

Czy my mówimy o tym samym? nie o klimacie, nie o otwartych przestrzeniach, tylko o podobnej palecie barw?
Diablo po prostu ma więcej szczegółów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2011 o 15:36, Pietro87 napisał:

DIII = Torchlight, Titan Quest, generalnie te produkcje to najbardziej podobne tytuły
[ofc Torchlight nie ma otwartych terenów itp ale mechanika rozgrywki i założenia podobne]

Obie te gry znam i mam,chodziło mi o sama mechanikę,czy jest inna - najbardziej chodziło mi o różnice pomiędzy DIII a granym obecnie Drakensang online,gdzie RPGa przerobiono na H&S
z nieciekawym systemem opłat za walutę gry / mroczne monety /,które można zbierać samodzielnie ale jest to proces mozolny,długotrwały i mało efektywny
chodzi mi o to,czy w DIII też cały lepszy sprzęt będzie dostępny za prawdziwą opłatą?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.09.2011 o 15:48, lis_23 napisał:

chodzi mi o to,czy w DIII też cały lepszy sprzęt będzie dostępny za prawdziwą opłatą?.


Nie, będziesz mógł go sam znaleźć, nawet uber-super przedmioty, ale jeśli będziesz chciał i miał kasę to pewnie będzie w domu aukcyjnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twórcy zarzekają się, że nie, że za prawdziwe pieniądze będzie można kupować sprzęt od innych graczy, który oni znaleźli/stworzyli. Oczywiście daje to możliwość kupienia ekstra ekwipunku, ale i tak trzeba będzie podlevelować, żeby spełnić wymagania, do użycia go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2011 o 15:59, maniekk napisał:


> chodzi mi o to,czy w DIII też cały lepszy sprzęt będzie dostępny za prawdziwą opłatą?.


Nie, będziesz mógł go sam znaleźć, nawet uber-super przedmioty, ale jeśli będziesz chciał
i miał kasę to pewnie będzie w domu aukcyjnym.

Dodatkowo jak samemu się coś znajdzie to też można sprzedać za prawdziwą kasę. Swoją drogą nie wiem czemu ludzie tyle na to narzekają, tak jakby w DII nie było można kupić przedmiotów za kasę, tak przynajmniej ma się pewność, że nikt nie zrobi nas w konia, a i samemu można zyskać jeśli gra się dość dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2011 o 15:59, maniekk napisał:

Nie, będziesz mógł go sam znaleźć, nawet uber-super przedmioty, ale jeśli będziesz chciał
i miał kasę to pewnie będzie w domu aukcyjnym.

Niekoniecznie od razu, najpierw ktoś taki przedmiot musi znaleźć w grze, a potem wrzucić go do Auction House. Blizz nie będzie dodawał żadnych przedmiotów. To wymiana na zasadzie gracz - gracz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

palpatine jakbyś ciut więcej poczytał na temat jednej i drugiej produkcji to byś wiedział że Torchligta stworzyła grupa Blizz North która odeszla z Zamieci i stworzyła własne studio FSS a Ci ludzie stworzyli Diablo więc różnic wiele nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2011 o 16:15, Runners_High napisał:

Niekoniecznie od razu, najpierw ktoś taki przedmiot musi znaleźć w grze, a potem wrzucić
go do Auction House. Blizz nie będzie dodawał żadnych przedmiotów. To wymiana na zasadzie
gracz - gracz.


Ale, że będziemy grali na serwerach europejskich, a do tego gra jest popularna to przedmiotów do kupienia za realną kasę będzie sporo. Byle tylko nie było "farm run''ów" na jakiegoś bossa co by przedmioty na aukcję wystawić. Coś jak z Mefistem z Diablo 2 tyle, że na większą skalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się podoba nowe Diablo. Przynajmniej na filmach. Wygląda klimatycznie, graficznie nie mam zastrzeżeń. Jeśli bedzie grywalne co najmniej w takim stopniu jak wygląda na filmach to będzie super. Dziewczyna mnie zabije jak wsiąknę znowu w jakąś grę. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2011 o 14:36, maniekk napisał:

Torchlight bo zastosowanie kolorów jest takie same. Natomiast jeśli wracanie do miasta
żeby sprzedać znalezione rzeczy jest sztucznym wydłużaniem rozrywki, to może od razu
przerzućmy gracza na ostatni poziom do walki z finałowym bossem. Przecież te poziomy
pomiędzy też wydłużają rozgrywkę.


Albo w D3 w tym artefakcie, co możesz zamienić sprzęt na złoto - dajmy od razu dostęp do sklepu wszystkich sprzedawców, po co tracić czas na podróże do miasta.

Naprawdę, ludzie stali się roz-le-ni-wie-ni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2011 o 18:05, Cygi napisał:

Albo w D3 w tym artefakcie, co możesz zamienić sprzęt na złoto - dajmy od razu dostęp
do sklepu wszystkich sprzedawców, po co tracić czas na podróże do miasta.

Naprawdę, ludzie stali się roz-le-ni-wie-ni...


No tak tylko, że złoto ma być szalenie potrzebne w wartościowe w tej grze (w przeciwieństwie do D2), będzie m.in. potrzebne do craftowania, do zakupów w AH. A żeby się wzbogacić jednak trzeba sprzedawać ten loot, ciągłe kursy między polem walki a kupcem, pasjonujące... Sam pamiętam jakie to było upierdliwe w D2 kiedy brakowało kasy na naprawę sprzętu czy wskrzeszenie merca (a często były to konkretne sumy), Blizz wprowadził świetne udogodnienie, po co marnować czas na handlowanie złomem skoro można w tym czasie powalczyć ze stworami. Docenią to w szczególności gracze pracujący/mający rodziny/życie miło, że twórcy gry starają się oszczędzić nasz czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się podoba ;) Tylko dymki mówiących postaci bym zamienił na dialogi nie zasłaniające ekranu na samym środku, bo trochę to może utrudnić grę w trakcie większej akcji.

Fajnie że złoto się zbiera przebiegając tylko po nim zamiast klikać na każdą małą kupkę, bo i tak złoto się zbierało zawsze całe (co innego z przedmiotami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2011 o 17:42, metronom napisał:

To jest h''n''s? Dziwne, bo w ostaniom DA było większe spamowanie wrogów.


Spokojnie, trzyma poziom serii, są momenty gdy atakuje Cię kilkanaście stworów. Tak było zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To powtórzę pytanie - może od razu dać wszystkie sklepy, rzemieślników, itp. w ekwipunku, a do miasta śmigać tylko po odhaczanie questów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować