Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W Diablo III lepiej gra się na padzie?!

56 postów w tym temacie

Dnia 23.09.2011 o 10:36, Henrar napisał:

Oho, inb4 "Diablo 3 to konsolowy gniot", "Blizzard się zaprzedał", "to obraza dla PC
Gamingu", itd, itp, itwn.

Już nawet mam kilku kandydatów z forum, którzy na pewno zrobią o tym wykład na kilka
stron...

A najlepsze jest to że takim postem sam prowokujesz do rozpoczęcia wojenki.

Mnie tam osobiście nie obchodzi na czym gra się najlepiej, jak ktoś chce, to niech i gra na kierownicy :) Ja tam zostanę przy myszce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Blizzard" zawsze tworzył/ tworzy świetne gry i co najważniejsze zapewnia im ciągły support (vide Diablo II czy Starcraft). W moim przekonaniu osoby grające tylko na konsolach nowej generacji dużo traciły z powodu polityki Blizzarda o wydawaniu gier tylko na PC. Uważam, że Diablo III jest na tyle prostą w obsłudze/ niewymagającą graficznie gierką, że aż prosi się aby została wydana na PS3 lub/i X360.
Aspekt finansowy wydania Diablo III na konsolach też jest istotny bo nie ulega wątpliowści, że więcej kopi sprzedanych to więcej kasy dla "Bilzzard-a" a wiecej kasy do jeszcze wyższa jakość tworzonych przez rzeczoną firmę gier. Oj marzy mi się MMO w świecie Starcraft-a. Wiem pomarzyć zawsze można :)

@ Sebo1020
Dokładnie ale niektóre osoby mają za dużo kompleksów.

Poz.
Bezimek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy bym się nie spodziewał, że w grę tak rozbudowaną, złożoną z niesamowicie trudną do opanowania mechaniką będzie można grać na tak prymitywnym urządzeniu jak pad.

Niesamowite ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zawsze miłe gdy gracz otrzymuje prawo wyboru . Myślę że tak na to trzeba patrzeć . Ja chętnie bym spróbował pada do tej gry . Jeśli by mi grało się dobrze , to czemu nie . W końcu dla mnie liczy się moja wygoda , jeśli ktoś woli używać myszki bo tak mu lepiej to jego sprawa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2011 o 11:59, Darkstar181 napisał:

> Oho, inb4 "Diablo 3 to konsolowy gniot", "Blizzard się zaprzedał", "to obraza dla
PC
> Gamingu", itd, itp, itwn.
>
> Już nawet mam kilku kandydatów z forum, którzy na pewno zrobią o tym wykład na kilka

> stron...
A najlepsze jest to że takim postem sam prowokujesz do rozpoczęcia wojenki.

Mnie tam osobiście nie obchodzi na czym gra się najlepiej, jak ktoś chce, to niech i
gra na kierownicy :) Ja tam zostanę przy myszce.


Z doświadczenia wiem, że najlepiej ignorować osoby które nawołują do nienawiści między sprzętowej ;)

Zresztą dobrze mówisz - nich każdy gra na tym na czym chce grać a niech twórcy dają nam jak nawięcej alternatyw. A tak przy okazji mam w domu jeszcze joystick może w Diablo III będzie można grać również na nim.

Poz.
Bez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba mój post nie został dobrze odebrany :P

Gra się super na klawiaturze +myszka i super gra się także na padzie, natomiast stwierdzić to obiektywnie mogą osoby grające na obu.

Ktoś, kto nie grał nigdy padem, albo spróbował raz i pisze, że granie na padzie jest głupie, to ręce opadają.
To tak, jakby powiedzieć, że grania na pianinie jest głupie, bo się tego nie potrafi ;).

Gramy na klawierze i jest super- cieszę się razem z Wami. Ale nie piszcie, że granie na padzie jest głupie tylko dlatego, że nie potraficie. Piszcie - nie potrafię, a nie- to głupie. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam uważam tak jak ten Pan :). Na padzie może być fajnie, a dziwi mnie że wszyscy tak krzyczą, że to takie złe i w ogóle. Torchlight działa podobnie jak Diablo i spotkałem się z wieloma opiniami, że na konsoli grało się w niego nawet fajniej niż na PC :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2011 o 12:22, palpatine napisał:

Piszcie - nie potrafię, a nie - to głupie. Tyle.


Hehe, który Polak ci się przyzna, że nie potrafi?
Przecież to by było przyznanie się do porażki.
Dlatego też masz co jakiś czas teksty, że "pad jest głupi".

Na temat: Po miłym spędzeniu czasu z H''n''S na PS2 (2x Baldury, 2x Champions of Norrath & Fallout) muszę przyznać, że da się przyjemnie w takie gry pociskać na padzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2011 o 11:04, Dzibrill napisał:

Banal. Mozna to zrobic tak samo jak w Dungeon Siege, Dragon Age 2 czy Deathspank - kombinacja
z triggerem. O kurde, przypadkiem wymienilem trzy H&S, w ktorych dalo sie oblozyc pada.
:)

Nazwałeś DA2 H&S na forum bioware został byś za to z hejtowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Dungeon Siege 3 gra się na padzie świetnie, więc czemu niby z Diablo miałoby być inaczej? To nie fps gdzie precyzja myszy jest niezastąpiona, a współczesne pady mają na tyle dużo przycisków by spokojnie obsłużyć potrzebne opcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na padzie trzeba umieć grać a wielu pc-towców dobrze tego robić nie potrafi. Dla mnie D3 na padzie nie stanowiłoby problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamiast rozbudować i doprowadzić do perfekcji sterowanie klawiaturą i myszką to robią testy sobie z padami, a później wychodzi taki żałosny interfejs jak w deus ex''ie nowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2011 o 13:55, Verbatim napisał:

Zamiast rozbudować i doprowadzić do perfekcji sterowanie klawiaturą i myszką to robią
testy sobie z padami, a później wychodzi taki żałosny interfejs jak w deus ex''ie nowym.


Lub jak w wiedźminie 2 beznadziejne sterownie na myszy i klawiaturze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2011 o 13:55, Verbatim napisał:

Zamiast rozbudować i doprowadzić do perfekcji sterowanie klawiaturą i myszką to robią
testy sobie z padami, a później wychodzi taki żałosny interfejs jak w deus ex''ie nowym.


Diablo to "point and click" i na prawdę nie mam pojęcia, co można w tym zepsuć :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2011 o 14:14, palpatine napisał:

Diablo to "point and click" i na prawdę nie mam pojęcia, co można w tym zepsuć :P.


Dungeon Siege 3 jednak się udało zepsuć sterowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2011 o 14:23, ZubenPL napisał:

> Diablo to "point and click" i na prawdę nie mam pojęcia, co można w tym zepsuć
:P.

Dungeon Siege 3 jednak się udało zepsuć sterowanie.


No nic, został mi już tylko jeden argument: Przecież to Blizzard. Oni tego nie spartolą :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.09.2011 o 14:34, palpatine napisał:

No nic, został mi już tylko jeden argument: Przecież to Blizzard. Oni tego nie spartolą
:).


Blizzard nie jest bezbłędny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dungeon Siege III to jest dokładnie to samo co Diablo 3 (tylko ze spieprzonym multikiem i możliwością rozwoju postaci;) a DS3 jeśli chodzi o sterowanie było wporządku i przyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować